سفارش طرح توجیهی

خدماتی

نمونه طرح توجیهی خدماتی

در این صفحه، جدیدترین طرح های توجیهی حوزه های خدماتی ارائه شده اند. کسب و کارهای خدماتی جزو پرمتقاضی ترین کسب و کارها در سطح کشور هستند و کارآفرینانی که به روشی اصولی و بنیادین وارد این حوزه می شوند می توانند سودآوری بالایی را در حوزه فعالیت خود تجربه کنند. مطمئنا داشتن یک طرح توجیهی و طرح کسب و کار جامع و دقیق می تواند نقشه راهی برای شروع یک فعالیت گسترده باشد. با نگاهی به بزرگ ترین شرکت های این حوزه متوجه می شویم که تمامی آنها در ابتدا تنها یک ایده بودند که سپس در قالب یک طرح جامع ارائه شده اند و روز به روز پیشرفت کرده اند. در نتیجه، چه بهتر است که از ابتدا و قبل از شروع کسب و کار، نگاهی به طرح آن کسب و کار داشته باشیم و با تهیه پیش نیازهای مورد نیاز، مسیر درست را برای رسیدن به موفقیت طی نماییم.

کسب و کارهای خدماتی، حوزه ای هستند که خدمات را به صورت مستقیم به مصرف کنندگان یا کسب و کارهای دیگر، می فروشند. بخش خدمات، در سراسر جهان، فعال است و بسیاری از افراد بطور روزانه با چنین کسب و کارهایی در تعامل هستند. همچنین، شرکت ها می توانند بخش هایی داشته باشند که خدمات ارائه می دهند؛ برای مثال، یک شرکت کامپیوتری می تواند یک بخش خدماتی داشته باشد که برای کاربرانش، خدمات ارائه می دهد.

خدمات، ماهیت ناملموس دارند، و تنها هنگامی پدیدار می شوند که مصرف کننده به آن نیاز داشته باشد، که این امر باعث می شود تا ماهیت این نوع کسب و کار، با کسب و کارهای دیگر، بسیار متفاوت باشد. مثالهای آن شامل بخش هتلداری، مشاوره، تعمیر لوازم خانگی، پشتیبانی کامپیوتری، مراقبت از سلامت، خدمات شهری، خدمات تجاری، بنگاه املاک، خدمات حقوقی، آموزش و … می باشند. در همه این موارد، برای مردم، خدمات ارائه می شود نه محصول، چه برای یک مسئله پزشکی، درمان دریافت کرده باشند چه در یک کلاس مدرسه ابتدایی، در حال تعلیم باشند.

لیست طرح های توجیهی خدماتی

در این صفحه، تلاش شده تا لیست جامعی از تمامی ایده های مربوط به حوزه های خدماتی در قالب طرح های توجیهی جامع ارائه شوند. در تمامی این طرح ها، کلیه ساختارهای استاندارد مورد نیاز برای یک طرح توجیهی رعایت گردیده است. مطالعه این طرح ها برای هر کارآفرین مشتاقی که علاقه مند به موفقیت در حوزه فعالیت خود است، می تواند بسیار مفید باشد.

بازاریابی یک شرکت خدماتی می تواند دشوار باشد، زیرا هدف، فروختن یک ایده ناملموس است نه یک محصول. اغلب بازاریابی ها در این حوزه بر نشان دادن نتایج و بر پیشبرد ارزش های خدمات مشتری تمرکز دارند تا بیان کنند که مردم، تجربه مثبتی هنگام کار با این کسب و کار خواهند داشت. برای مثال، یک وکیل ممکن است نرخ موفقیت بالایی در انواع خاصی از پرونده ها داشته باشد تا مشتری را جذب کند، درحالی که یک رستوران ممکن است به فراهم کردن خدمات مشتری بسیار با کیفیت افتخار کند و این امر باعث می شود که مشتریان احساس کنند که مثل یک مهمان ویژه و محترم با آنها برخورد می شود.

راه اندازی این نوع کسب و کار می تواند هزینه کمتری نسبت به یک کسب و کار تولیدی داشته باشد. براساس نوع کسب و کار، سرمایه اولیه بسیار کمتری ممکن است لازم باشد. برای مثال، یک تکنسین پشتیبانی کامپیوتر می تواند به آسانی بدون یک وسیله نقلیه شخصی کار کند و به سمت مشتریان برود تا خدمات پشتیبانی را ارائه دهد. البته اینگونه نیست که همه کسب و کارهای حوزه خدماتی، به سرمایه اولیه کمی نیاز داشته باشند، برخی از کسب و کارهای این صنعت مانند رستوران ها، به سرمایه گذاری اولیه بالایی نیاز دارند.

خدماتی

طرح توجیهی خدماتی رایگان

با نگاهی به لیست طرح های ارائه شده در این صفحه، متوجه جامع بودن آنها خواهید شد. تلاش شده تا این طرح ها با حداقل هزینه در اختیار شما مخاطبان قرار گیرند. مطمئنا این هزینه ها در برابر زیان هایی که ناشی از ناآگاهی و شکست در یک کسب و کار هستند، بسیار ناچیز می باشد. این طرح های توجیهی با قیمتی تقریبا رایگان در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار داده شده اند. امیدواریم تا مطالعه این طرح ها منجر به موفقیت شما در حوزه فعالیتی که دارید، شوند.

اداره یک کسب و کار خدماتی برای بسیاری از افراد علاقمند به کار به صورت مستقل، می تواند جذاب باشد. چنین کسب و کارهایی اغلب بوسیله فقط یک نفر قابل اجرا هستند، کسی که می تواند بعداً در صورت لزوم، کسب و کار خود را گسترش دهد و به مردم این اجازه را می دهند تا برای کار به انواع روش ها، مهارت خود را به کار ببندند. کسی که دانش و مهارت هایی داشته باشد که ممکن است برای دیگران ارزشمند باشد، می تواند این دانش و مهارت را به یک معیشت همراه با درآمد تبدیل کند که به افراد دیگر امکان استخدام آنها بخاطر مهارتشان یا به هدف تعلیم مهارت ها را می دهد. همچنین ترکیب عناصر خدماتی در نوع کسب و کار دیگر، امکان پذیر است. برای مثال، یک خیاط ماهر می تواند علاوه بر فروش لباس دوخته شده، کلاس آموزش خیاطی نیز برگزار کند.

آیا این نمونه طرح های توجیهی، قابلیت ویرایش دارند؟

این طرح ها در قالب فایل ورد (WORD) و PDF ارائه می شوند و کاملا قابل ویرایش و شخصی سازی هستند.

چه مدت بعد از خرید می توانیم فایل ها را دریافت کنیم؟

بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصولات در اختیار شما قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که این محصولات، همان لحظه به ایمیل وارد شده توسط شما نیز ارسال خواهند شد و برای همیشه در دسترس شما خواهند بود.

نحوه خرید محصولات به چه صورتی می باشد؟

در هر محصول با کلیک روی گزینه خرید، به صفحه مشخصات هدایت خواهید شد که باید ایمیل و شماره تماس خود را وارد نمایید، سپس به صفحه درگاه بانکی معتبر هدایت خواهید شد و پس از واریز وجه به صورت خودکار به سایت بازگشته و لینک دانلود برای شما فعال خواهد شد.

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi