سفارش طرح توجیهی

صنعتی و تولیدی

تهیه طرح توجیهی صنعتی

در این بخش می توانید طرح های توجیهی مختلف با موضوعات صنعتی و تولیدی را مشاهده نمایید. تلاش شده تا همواره جدیدترین طرح ها در اختیار شما قرار داده شود.

کسب و کارها، به میزان زیادی از نظر کاری که انجام می دهند، با هم تفاوت دارند. متمایز سازی کسب و کارها براساس صنعت یا بخش، بسیار مرسوم است. صنعت، گروهی از کسب و کارها است که از نظر فعالیت اصلی خود، به هم ارتباط دارند، برای مثال می توان کارخانه تولید خودرو یا شرکت تولید کفش را بیان کرد. صنایع کوچکتر را می توان به بخش های صنعتی بزرگتر (برای مثال، بطور کل، بخش ساخت و تولید) تقسیم بندی کرد. یک کسب و کار خاص، براساس فعالیت اصلی خود، در دسته یک صنعت خاص قرار می گیرد. بنابراین، برای مثال، یک کسب و کار تولید خودرو نیز ممکن است یک شاخه خدمات مالی کوچک برای فراهم کردن پول برای مشتریان داشته باشد تا به آنها در خرید یک خودروی جدید کمک کند، اما آن شاخه خدمات مالی شاید درصد کمی از کل فعالیت آن شرکت باشد، درحالی که تولید خودرو، درصد بالایی را شامل می شود. بنابراین، این شرکت در دسته صنعت تولید خودرو قرار می گیرد نه خدمات مالی.

طرح توجیهی، چیزی فراتر از سندی است که یک کسب و کار را توصیف کند. این طرح، مهمترین ابزار برای ساخت و ادغام استراتژی ها می باشد. معقول نیست که یک کسب و کار را بدون دانستن هدف، راه اندازی کنید.

نمونه طرح توجیهی کسب و کارهای تولیدی

موفقیت یا شکست یک پروژه به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از اولین گام های شروع یک کسب و کار صنعتی و تولیدی را می توان نقشه راه آن عنوان کرد. طرح توجیهی و طرح کسب و کار همان نقشه راه و بنیان شروع یک کسب و کار هستند و به یک سری مطالعات امکان سنجی اطلاق می شوند که قبل از شروع به کار، بسیار ضروری می باشند.

ما در این صفحه، سعی کرده ایم تا طرح های کسب و کار مربوط به بخش های صنعتی و تولیدی مختلف را برای شما مخاطبان گرامی ارائه نماییم. تلاش کرده ایم که جدیدترین ایده ها را با شما در میان بگذاریم و طرح آنها را به شما ارائه دهیم. این طرح ها توسط کارشناسان مجرب این حوزه تدوین شده اند و در آنها، تمامی محاسبات فنی، مالی و اقتصادی انجام شده و هزینه های شروع طرح نیز مشخص گردیده اند. از جمله مواردی که در طرح های صنعتی و تولیدی اهمیت دارد، ظرفیت سنجی و مکانیابی دقیق طرح می باشد؛ در این مطالعات معمولا تاکید بیشتری روی عرضه کنندگان بازار و همچنین قیمت تمام شده در بازارهای هدف صورت می گیرد.

یک شرکت تولیدی، کالایی تمام شده از اجزاء یا مواد خام را تولید می کند. ساخت و تولید، خلق یا تولید کالاها با کمک تجهیزات، کارکنان، ماشین آلات، ابزار و فرآیندها یا فرمولاسیون شیمیایی یا بیولوژیکی است. این صنعت، جوهره اقتصاد است. این اصطلاح ممکن است اشاره به یک محدوده از فعالیت های انسانی، از کار دستی تا فنآوری پیشرفته اشاره کند، اما بیشتر از همه، برای طراحی صنعتی بکار گرفته می شوند، که در آن مواد خام از بخش اولیه به کالاهای تمام شده در مقیاس بزرگتر، تبدیل می شوند. چنین کالاهایی را می توان به سازندگان دیگر فروخت تا محصولات پیچیده تر دیگر را تولید کنند (مانند هواپیما، لوازم خانگی، اثاثیه، تجهیزات ورزشی یا خودرو) یا از طریق صنعت ثالث به کاربران و مصرف کنندگان نهایی توزیع کرد (معمولاً از طریق عمده فروشان، و به نوبه خود به خرده فروشان و سپس به مصرف کنندگان).

صنعتی و تولیدی

دانلود طرح های صنعتی و تولیدی جدید و رایگان

در این صفحه، جدیدترین طرح های اقتصادی و سودآور در حوزه های صنعتی و تولیدی ارائه شده است. این طرح ها، مناسب برای تمامی افراد و شرکت هایی هستند که تمایل به فعالیت و کارآفرینی و ایجاد بنگاه های سودآور می باشند. لازم به ذکر است که این طرح ها توط کارشناسان مجرب این حوزه آماده شده اند و برای دسترسی آسان تر و سریع تر در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار داده شده اند و قابل دانلود و استفاده می باشند. همچنین این طرح ها با هزینه ای تقریبا رایگان در اختیار شما قرار داده شده اند.

به احتمال زیاد با مفهوم شرکت های تولیدی، آشنایی داشته باشید. با اینکه مستقیماً از این شرکت ها خرید نمی کنید، اما بسیاری از محصولاتی که همه روزه مورد استفاده قرار می دهید از یک شرکت تولیدی می آید. به اطراف خود نگاه کنید، تلویزیون، گوشی، و کامپیوترهایی که اکنون در حال استفاده هستید، همگی محصولاتی هستند که مونتاژ شده اند و به عنوان قسمتی از یک فرآیند تولیدی ایجاد شده اند. لاستیک های خودروی شما و قاب عکس آویزان برروی دیوار نیز به احتمال زیاد بوسیله این نوع کسب و کار تولید می شوند.

یک شرکت تولیدی، هر نوع کسب و کاری است که از اجزاء، قسمت ها یا مواد خام برای ساختن یک کالای تمام شده استفاده می کند. این کالاها را می توان بطور مستقیم به مصرف کنندگان یا دیگر کسب و کارهای تولیدی دیگر که از آنها برای ساختن یک محصول متفاوت استفاده می کنند، عرضه کرد. شرکت های تولیدی جهان امروز، معمولاً از ماشین ها، ربات ها، کامپیوترها و انسان هایی که همگی به نحوی خاص برای ایجاد یک محصول کار می کنند، تشکیل شده اند.

تاسیسات تولیدی اغلب موارد از یک «خط مونتاژ» استفاده می کنند، که این خط، نوعی فرآیند است که در آن یک محصول به ترتیب از یک ایستگاه کاری تا ایستگاه کاری دیگر، مونتاژ می شود. با حرکت محصول در یک خط مونتاژ، کالای تمام شده را می توان با کار دستی کمتر، و سریعتر تولید کرد.

شرکت های تولیدی می توانند بسیار ساده، با فقط چند قطعه لازم برای مونتاژ باشند یا می توانند بسیار پیچیده با صدها قطعه مورد نیاز برای ایجاد یک محصول تمام شده باشند. در مقایسه با کسب و کارهای دیگر، شرکت های تولیدی معمولاً با قوانین حقوقی و مقررات زیست محیطی بیشتری سروکار دارند. این موارد می توانند از قانون کار تا مسائل زیست محیطی و آلودگی متغیر باشند.

موضوع مدنظر خود را در بین محصولات ارائه شده در این صفحه پیدا نکردم؛ از چه طریقی باید اقدام کنم؟

می توانید با پشتیبانی وب سایت، تماس حاصل نمایید تا در صورت آماده بودن طرح در آرشیو، برای شما ارسال گردد و یا در صورت خاص بودن موضوع، می توانید سفارش دهید تا در حداقل زمان ممکن برای شما نگارش گردد.

آیا این طرح های توجیهی، قابل ویرایش و شخصی سازی می باشند؟

این طرح ها در قالب فایل ورد (WORD) و PDF آماده شده اند و کاملا قابل ویرایش و شخصی سازی می باشند.

آیا روش دیگری برای دریافت فایل ها غیر از پرداخت از طریق درگاه بانکی نیز وجود دارد؟

در صورتی که مشکلی در پرداخت از طریق درگاه داشته باشید (مانند عدم دریافت رمز دوم پویا و …) می توانید با پشتیبان سایت تماس حاصل نمایید تا روش های پرداخت دیگری به شما پیشنهاد گردد.

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi