سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی رایگان PDF

در این بخش از وب سایت فراپلن، تعداد زیادی از طرح های توجیهی در حوزه های مختلف به صورت کاملا رایگان در اختیار شما علاقه مندان گرامی قرار گرفته شده است. امیدواریم تا مطالعه این طرح ها بتواند چشم انداز شما را در زمینه ای که علاقه مند به فعالیت در آن هستید، گسترش دهد. این طرح ها در قالب فایل ورد (WORD) و اکثرا به صورت فایل PDF در اختیار شما قرار گرفته اند.

طرح توجیهی، سندی است که حاوی طرح اجرایی و مالی یک کسب و کار و جزئیاتی در مورد نحوه رسیدن به اهداف، می باشد. این طرح به عنوان یک نقشه راه برای کسب و کار عمل می کند و هنگام قانع کردن سرمایه گذاران یا موسسات مالی برای تامین مالی یا سرمایه گذاری، قابل استفاده است. یک طرح توجیهی باید از یک فرمت استاندارد پیروی کند و حاوی همه عناصر مهم مربوط به کسب و کار باشد. معمولاً، باید هرگونه اطلاعاتی که یک سرمایه گذار یا موسسه مالی لازم دارد را فراهم کند. اینکه فقط از صفر می خواهید شروع کنید یا چندین سال است که کسب و کار خود را اداره می کنید، فرقی نمی کند، این طرح، یکی از بهترین روش ها برای مشخص سازی اهداف درازمدت برای کسب و کار است. با توسعه یک طرح برای یک کسب و کار، می توانید همه اهداف، آرمان ها، ساختارها و ایده های تجاری را در یک نقطه مرکزی قرار دهید.

این قطعاً مهیج ترین قسمت راه اندازی یک کسب و کار نیست. در حقیقت، اگر مانند بسیاری از کارآفرینان هستید، شاید تمایل داشته باشید تا قبل از اینکه به سراغ اولین سرمایه گذار بروید، یک طرح توجیهی را نگارش کنید. بر این اساس، می توان نتیجه گرفت که این طرح، بسیار مهم است. همه سرمایه گذاران باید مطمئن شوند که در کجا سرمایه گذاری کرده اند. علاوه بر آن، یک طرح منسجم، سندی است که همچنان تلاش های شما در جهت رشد کسب و کارتان را هدایت می کنند.

مطالعه نحوه موفقیت و یا شرکت شرکت های مختلف، می تواند برای کسب و کارهای جدید، بسیار مفید باشد تا از تجربیات آنها استفاده کنند. در این راستا، با مطالعه تجربیات شرکت های مختلف، متوجه اشتباهات آنها نیز خواهیم شد. تعداد زیادی از این اشتباهات (در حقیقت اکثرشان) نتیجه برنامه ریزی ضعیف هستند. مکان بد، یک جایگاه حاشیه ای، تاثیر خاصی بر ذهن کاربر ندارند، یا پول بسیار زیاد یا پول بسیار کم حاصل می کنند، همه این مسائل را می توان با برنامه ریزی خوب، جلوگیری یا حداقل رفع کرد.

رایگان

فرم خام طرح توجیهی رایگان word

در این بخش، لیستی از طرح های توجیهی در زمینه های مختلف، ارائه شده است. لازم به ذکر است که سرفصل های استاندارد نگارش طرح های توجیهی، در این محصولات رعایت شده اند. مطالعه این طرح ها می تواند نوعی جنبه آموزشی نیز برای شما کاربران گرامی به همراه داشته باشد؛ چرا که پس از مطالعه چندین طرح، با سرفصل های کلی آشنا خواهید شد و نهایتا خواهید توانست یک ساختار ذهنی و فرم کلی از طرح را به دست آورید.

تدوین طرح توجیهی، چیزی فراتر از فقط نوشتن ایده ها بر روی کاغذ برای سرمایه گذاران بالقوه است. این یک فرآیند اکتشافی است که در آن می توانید گزینه های خود را ارزیابی کنید، مفروضات خود در مورد ایده تان را آزمون کنید و حتی فرصت های جدید را کشف کنید. حتی ممکن است باعث شود تا برخی از موارد مربوط به کسب و کار را که می توانند منجر به شکست در آینده شوند را قبل از سرمایه گذاری هنگفت، حذف کنید. این بدان معنا نیست که باید از صفر، طرح خودتان را بنویسید. یک نمونه آماده، گزینه ای عالی محسوب می شود، زیرا نیاز به آزمایش و خطا ندارید و یک ساختار اثبات شده برای طرح شما فراهم می کند. موارد بسیار زیادی از آن را می توان به دلخواه تغییر داد.

در این صفحه، نمونه طرح های توجیهی آماده و به صورت رایگان قرار داده شده اند که می توانید آنها را مطالعه کنید.

نمونه طرح های توجیهی رایگان، شامل چه مواردی هستند؟ این نمونه ها بگونه ای طراحی شده اند تا اطمینان حاصل کنید که به همه جنبه های مهم راه اندازی یک کسب و کار جدید فکر کرده اید. این نمونه برای کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان جدید در نظر گرفته شده تا حیطه کامل مدیریت یک کسب و کار را مورد ملاحظه قرار دهند و زمینه های مالی که ممکن است مورد ملاحظه قرار نگرفته باشند یا جایی که ممکن است نیاز به افزایش دادن مهارت تان داشته باشد را بررسی کنند.

براین اساس، این ممکن است شامل جزئیات یا ساختار خاص ترجیح داده شده توسط یک سرمایه گذار بالقوه نباشد. اگر هدف شما در مورد طرح توجیهی، تامین سرمایه است، سازمان های هدف تان (معمولاً بانک ها یا سرمایه گذاران) را بررسی کنید تا متوجه شوید که آیا فرم های آماده ای دارند تا بوسیله آنها شانس موفقیت خود را به حداکثر برسانید یا خیر.

هدف از ارائه طرح های توجیهی رایگان چیست و آیا این فایل ها قابل استفاده هستند؟

این فایل ها را بهتر است با جنبه آموزشی مطالعه کنید و با سرفصل های یک طرح توجیهی آشنا شوید. این محصولات، عمدتا به صورت فایل PDF هستند و برای سال های گذشته می باشند.

نحوه دریافت این فایل ها به چه صورت می باشد؟

در هر محصول با کلیک روی گزینه دانلود و انجام بقیه مراحل، لینک دانلود برای شما نمایان خواهد شد.

در صورت داشتن موضوع خاص برای نگارش طرح توجیهی، از چه طریقی می توانیم اقدام کنیم؟

می توانید به بخش سفارش طرح توجیهی سایت مراجعه نمایید و یا مستقیما با همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi