سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی کارگاه تولید چمدان، کیف، کوله و ساک مسافرتی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن احداث کارگاه تولید چمدان، کیف، کوله و ساک مسافرتی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 49 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 49 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
luggage
قیمت دانلود :
146,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

هدف از نگارش این طرح توجیهی، راه اندازی خط تولید چمدان، کوله پشتی و ساک های مسافرتی می باشد. در این طرح توجیهی به بررسی هزینه های اولیه مربوط به راه اندازی این طرح و نهایتا برآورد سودآوری نهایی طرح پرداخته شده است. لازم به توضیح است که بیشتر مولفه های لازم که سرمایه گذار باید قبل از راه اندازی طرح در مورد آنها آشنایی داشته باشد نیز در این طرح توسط کارشناسان این حوزه مورد بررسی قرار گرفته شده است.

این کسب و کار را می توان یک ایده پولساز و سودآور عنوان کرد که بازار خوبی نیز در ایران دارد. لازم به توضیح است که کارآفرینان با افزایش کیفیت محصولات خود می توانند به فکر صادرات و هدف قرار دادن بازارهای بین المللی نیز باشند. در این طرح به میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای شروع طرح اشاره شده و همچنین سودآوری و مدت بازگشت سرمایه اولیه نیز در حالات خوشبینانه و بدبینانه، برآورد گردیده است.

طرح توجیهی با نشان دادن چشم اندازهای آتی این کسب و کار به کارآفرینان می تواند ابزار بسیار مناسبی در راستای اتخاذ تصمیمات منطقی باشد و با ارائه روش های صحیح سرمایه گذاری، مانع از هدر رفتن هزینه و زمان کارآفرینان گردد.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

محصولات تولیدی واحد ظرفیت در سال
چمدان درجه یک ( ست دوتایی) عدد 4,000
چمدان درجه دو ( ست دوتایی) عدد 2,000
کیف کوله عدد 90,000
مساحت زمین مورد نیاز 1,000 متر مربع
مساحت زیر بنا 720 متر مربع
هزینه ثابت مورد نیاز برای راه اندازی طرح (قیمت زمین لحاظ نشده) 76,700 میلیون ریال
مبلغ سرمایه گذاری از طرف مجری (قیمت زمین لحاظ نشده) 16,700 میلیون ریال
وام و تسهیلات بانکی سرمایه گذاری ثابت 60,000 میلیون ریال
شاغلین طرح 23 نفر
تولید در نقطه سر به سر 25.70 درصد
نرخ بازده طرح 33.81 درصد
بازگشت سرمایه به سال 3.63 سال
میزان آب مصرفی در سال 1,683 متر مکعب
برق مصرفی در سال 45,000 کیلووات ساعت
گاز مصرفی در سال 34,560 متر مکعب

راه اندازی کارگاه تولید چمدان، کیف و کوله

امروزه کیف و کوله و چمدان به بخشی از زندگی مردم تبدیل شده اند و مردم از آنها در موقعیت ها و کاربردهای مختلفی استفاده می کنند. در مورد چمدان باید عنوان کرد که این محصولات از ملزومات سفر تلقی می شوند و از آنها برای نگهداری لوازم و لباس ها استفاده می گردد. در این راستا، چمدان ها باید دارای مشخصات خاصی باشند تا مانع از آسیب رسیدن به لوازم داخل داخل آنها گردند. چمدان ها در شکل ها و اندازه های مختلف تولید و عرضه بازار می شوند. طرح توجیهی تولید چمدان و کوله پشتی می تواند کارآفرین را با تمام پیش نیازهای ضروری برای راه اندازی این کسب و کار آشنا کند. لازم به توضیح است که مطالعه این طرح توجیهی می تواند کارآفرین را با نحوه دریافت مجوزهای ضروری و همچنین وام ها و تسهیلات بانکی نیز آشنا نماید.

راه اندازی کارگاه تولید چمدان و کوله پشتی مستلزم خریداری یا اجاره یک کارگاه در ابعاد استاندارد، خریداری ماشین آلات ضروری، استخدام و آموزش منابع انسانی، خریداری مواد اولیه مورد نیاز و … می باشد. تمامی هزینه های مربوط به این موارد، در این بیزینس پلن اشاره شده اند. در طرح توجیهی، هزینه ها به صورت به روز استخراج می گردند و در محاسبات طرح وارد می شوند.

تولید چمدان

درآمد تولید چمدان و کوله

چمدان و کوله را می توان از ابزارهای ضروری و کاربردی در سفرهای خانوادگی و دوستانه عنوان کرد. مطمئنا کسانی که زیاد به مسافرت می روند، با اهمیت داشتن یک چمدان خوب آشنا هستند. در بازار ایران، این محصولات در ابعاد و کیفیت های مختلفی وجود دارند که ساخت کارگاه های تولیدی داخل کشور و یا خارج کشور هستند. مصرف کنندگان با توجه به نیاز خود اقدام به خریداری انواع مختلفی از آنها می کنند. جنس چمدان ها می تواند از پارچه، فایبرگلاس و یا پلی کربنات باشد که در طی چند سال اخیر، چمدان های پلی کربنات، مخاطبان بیشتری را پیدا کرده اند.

برآورد درآمد نهایی تولید این محصولات، ارتباط مستقیمی با ظرفیت تولید نهایی دارد. مطمئنا هرچقدر که سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد و محصولات بیشتری تولید گردد، میزان سودآوری نیز بیشتر خواهد بود. با توجه به اینکه هر روزه مدل های مختلفی از کیف ها و چمدان ها وارد بازار می شوند و کارخانه های خارجی نیز هر روز از تکنولوژی های جدیدی برای ساخت محصولات خود استفاده می کنند، کارآفرینان باید به دنبال مدل های جدید باشند و همواره کیفیت محصولات خود را در سطح بین المللی نگه دارند تا بتوانند رقابت مطلوبی را در بازار داشته باشند. البته مطالعات بازار در این زمینه، بسیار مفید خواهد بود و به کارآفرین کمک خواهد کرد تا با توجه به نیاز بازار، محصولاتی را در کیفیت ها و قیمت های مختلفی روانه بازار نماید.

تولید کوله پشتی

راه اندازی کارگاه تولید چمدان مسافرتی و نیز کیف و کوله پشتی، همانند اکثر کسب و کارهای حوزه تولید، نیازمند اخذ یک سری مجوزهای ضروری برای راه اندازی کارگاه یا کارخانه می باشد. یکی از مدارک و مستندات ضروری برای ارائه به سازمان های متولی صدور مجوز، ارائه بیزینس پلن مربوط به کسب و کار می باشد. این طرح توجیهی به صورت دقیق توسط کارشناسان حوزه تولید نگارش شده و در اختیار کارآفرینان قرار داده شده است. همچنین لازم به ذکر است که راه اندازی این کسب و کار در مقیاس های بزرگ تر، نیازمند خریداری ماشین آلات بیشتری نیز می باشد که هزینه هایی بالایی نیز دارند؛ در این راستا بیشتر کارآفرینان تمایل دارند تا برای تامین سرمایه اولیه مورد نیاز خود، اقدام به دریافت وام و تسهیلات بانکی نمایند. طرح توجیهی می تواند این فرآیند را برای کارآفرینان، هموارتر نماید.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مقدمه: شرح محصول و خدمات - مطالعات و تحقیقات بازار - عوامل اجتماعی و فرهنگی ، بومی و منطقه ای و جغرافیایی ، سیاسی و قوانین حاکم و محدودیتهای قانونی - ویژگی های محصول میزان ، صادرات و واردات ، عوامل تاثیر گذار بر صادرات و واردات ، قوانین و مقررات حاکم بر صادرات و واردات - فروشندگان و خریداران محصول ، تولید و عرضه داخلی ، میزان فروش محصول - میزان عرضه و تقاضا ، میزان تولید و مصرف داخل ، روند تولید و مصرف گذشته ، فعلی و آینده - رقبا و موفقیت رقبا ، واسطه ها ، کانالهای توزیع و نحوه فروش ، محصولات جانشین - مطالعات فنی و تکنولوژی تولید - مزایای فنی و تکنولوژی ، اهداف راه اندازی ، تحلیل ریسک - مکان یابی و آدرس محل اجرای طرح - مشخصات محصول - تکنولوژی به کار رفته در تولید - روش و نحوه تولید تولید - ظرفیت و میزان تولید - فرآیند تولید - مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی کارگاه تولید چمدان، کیف، کوله و ساک مسافرتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi