سفارش طرح توجیهی

دانلود پروپوزال کاری ارائه راهکارهای راه اندازی شرکت برون سپاری فرآیندهای کسب و کار (BPO)

عنوان فارسی :

بیزینس پلن ارائه راهکارهای راه اندازی شرکت برون سپاری فرآیندهای کسب و کار (BPO)

مناسب برای: ارائه به سازمان ها ، شرکت ها، بانک ها ، دانشگاه ها و شرکت در مناقصه و ...
اصول نگارش : براساس استانداردهای جهانی طراحی بیزینس پلن (طرح پیشنهادی کسب و کار)
تعداد صفحات: 12 سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
در صورتیکه تمایل به شخصی سازی و سفارشی سازی این پروپوزال با اسم و لوگوی شرکت جهت ارائه در زمینه های کاری خود دارید می توانید با همکاران ما به شماره 09360147484 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه گردد.
Business Process Outsourcing BPO
قیمت دانلود :
297,600 تومان
این پروپوزال مناسب چه کسانی است؟

1. کسانی که تمایل به ارائه خدمات در حوزه برون سپاری فرآیند کسب و کار (BPO) را دارند 2. فعالان این حوزه که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند 3. کارفرمایانی که به دنبال جذب بهترین متخصصین این صنعت می باشند 4. کسانی که به دنبال کسب چشم اندازی فنی و دقیق در مورد این حوزه تخصصی می باشند 5. کارآفرینان و سرمایه گذارانی که به دنبال بهترین راهکارهای بازاریابی و فروش در این صنعت می باشند 6. فعالان و متخصصان این صنعت که تمایل به جذب حرفه ای مشتریان جدید دارند و به دنبال یک پروپوزال کاری حرفه ای برای ارائه محصولات و خدمات خود می باشند

پروپوزال کاری
فهرست مطالب و محتویات

1. عنوان 2. نویسندگان طرح و همکاران پروژه (به همراه رزومه مختصر) 3. درباره این پروپوزال 4. شرح نیاز، بیان مساله، خلاصه اجرایی و اهداف پروژه 5. ارائه راهکارها و استراتژی ها برای حل مساله 6. هزینه های پروژه 7. زمان بندی پروژه 8. رزومه تیم 9. شرایط و ضوابط همکاری 10. درباره ما 11. تماس با ما

شرح موضوع

آیا قصد راه اندازی یک شرکت برونسپاری فرآیند کسب و کار (BPO) را دارید؟ اگر چنین است، در اینجا یک الگوی کامل طرح کسب و کار برونسپاری فرآیند کسب و کار و گزارش امکان سنجی مربوط به آن ارائه شده که می توانید از آن استفاده نمایید. همچنین یک طرح نمونه بازاریابی خدمات برونسپاری فرآیند کسب و کار به همراه ایده های بازاریابی چریکی عملی برای شرکت های برونسپاری فرآیند کسب و کار را تحلیل و ترسیم می کنیم.

در پروپوزال های کاری فراپلن، تمامی اصول طراحی (از جمله زیبایی فونت، رسم جداول، تصاویر مرتبط و …) رعایت شده است. همچنین از متنی جذاب و گیرا و مطالب طبقه بندی شده در این نمونه ها استفاده شده است. این پروپوزال در 12 صفحه آماده شده و در ادامه نیز تصویر یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

برون سپاری فرآیند کسب و کار BPO

مزایای خدمات برون سپاری فرآیند کسب و کار (BPO)

یکی از پرسودترین کسب و کارها برای یک کارآفرین، کسب و کار برونسپاری فرآیند کسب و کار (BPO) است. ممکن است راه اندازی یک شرکت جدید برونسپاری فرآیند کسب و کار آنقدر آسان نباشد، چراکه هم اکنون شرکت های برونسپاری فرآیند کسب و کار ثبت شده وجود دارند که حاکم بر صحنه بازار هستند، با این حال به عنوان یک استارت آپ، می توان با تامین خدماتی که به سادگی خلاءهای موجود را پر می کند، رقابت موثری داشت.

یک شرکت برونسپاری فرآیند کسب و کار معمولاً با جنبه های خاصی سروکار دارد که به عملیات کسب و کار مانند تامین مالی، منابع انسانی، خدمات نظافت یا حسابداری مربوط می شود. شرکت های فعال در این حوزه به این دلیل پدیدار شدند که کسب و کارها نیازمند برونسپاری کارکردهای غیرمهم خود داشتند تا بتوانند روی کارکردهای اصلی شرکت خود تمرکز کنند، خود را حفظ نموده و توسعه دهند. استفاده از خدمات این شرکت ها، برای شرکت های دیگر بسیار ارزان است که باعث می شود تا شرکت های بBPO، تجارت پرسودی داشته باشند. جنبه مهم دیگری که باید پیش از راه اندازی کسب و کار خود در نظر بگیرید، یک طرح کسب و کار و پروپوزال کاری است که در این محصول برای شما آماده کرده ایم.

صنعت برونسپاری فرآیند کسب و کار، هیچ شرکت غالب با سهم بزرگ از بازار را ندارد و رشد خوبی را در سال های گذشته تجربه کرده است و علت آن این بوده که اقتصاد ایران به دلیل افزایش درآمد به ویژه در بخش های تامین مالی و حسابداری، صنایع منابع انسانی و بخش های خدمات کارت اعتباری و بیمه، بهبود چشمگیری داشته است. همچنین کارکنان بخش های ذکر شده به شرکت های برونسپاری فرآیند کسب و کار سپرده شدند تا هزینه های در حال افزایش ناشی از بالا رفتن دستمزد و هزینه بیمه سلامت، کنترل شود. برابر بررسی ما، این صنعت همچنان درصد رشد خوبی را در آینده تجربه خواهد کرد، به ویژه به دلیل این که شرکت ها در بخش های مختلف، وادار به افزایش دستمزد برای کارکنان و هزینه های بیمه سلامت خواهند بود.

بازار جهانی این صنعت نیز در سال های گذشته، رشد خوبی را تجربه کرده و در سال های آینده نیز به این رشد، ادامه خواهد داد که ناشی از این واقعیت است که شرکت ها وادار به افزایش رضایت مشتری و بهبود بازدهی عملیاتی به موازات کاهش هزینه ها تا یک سطح معقول خواهند بود. رشد این صنعت ناشی از این واقعیت است که کسب و کارها متوجه شده اند که شرکت های برونسپاری فرآیندهای کسب و کار، چقدر مهم هستند و چطور به کاهش ریسک های کسب و کار و افزایش بازدهی کمک می کنند. ایران در طی چند سال گذشته، رشد خوبی در این زمینه داشته و به دلیل جذابی های مالی این حوزه در زمینه دسترسی به افراد و مهارت ها و محیط کار مناسب، یکی از پرسودترین ایده های تجاری محسوب می شود.

راهکارهای راه اندازی شرکت برون سپاری فرآیندهای کسب و کار (BPO)

برونسپاری فرآیندهای کسب و کار چیست؟

برونسپاری فرآیندهای کسب و کار (BPO)، یک روش پیمانکاری فرعی عملیات های مختلف مرتبط با کسب به پیمانکاران ثالث است. اگرچه برونسپاری فرآیند کسب و کار در گذشته اساساً در زمینه بخش تولید و زنجیره های تامین آنها اعمال گردید، اما امروزه از خدمات این صنعت در برونسپاری محصولات و خدمات مختلفی استفاده می شود.

  • برونسپاری فرآیندهای کسب و کار از تامین کنندگان شخص ثالث یا پیمانکاران فرعی برای انجام بخش های مشخصی از عملیات های کسب و کار استفاده می کند.
  • این حوزه در گذشته با شرکت های بزرگ تولیدی جهت کمک به مدیریت زنجیره تامین آنها شروع شد.
  • امروزه برونسپاری فرآیندهای کاری آنقدر رشد کرده که همه نوع از بخش ها از جمله شرکت های خدمات را نیز در بر می گیرد.
  • اگر تامین کننده یا پیمانکار در کشور دیگری مثلاً برای پشتیبانی از مصرف کننده حضور داشته باشد، برونسپاری فرآیندهای کسب و کار، «برونسپاری فراسرزمینی» نامیده می شود.
  • امروز برونسپاری فرآیندهای کاری به خودی خود صنعتی با شرکت های متخصص در تسهیل برونسپاری برای شرکت ها در سراسر دنیاست.

بسیاری از کسب و کارها از استارت آپ ها تا شرکت های بزرگ، برونسپاری فرآیندها را بر می گزینند، چراکه خدمات جدید و نوآورانه به طور فزاینده در بازار دائماً در حال تغییر و محیط کسب و کار به شدت رقابتی در دسترس است. به طور کلی، شرکت ها، شیوه برونسپاری را در دو حوزه عملیات های پشت صحنه و پیشخوان بکار می گیرند. برونسپاری فرآیندهای پشت صحنه به شرکتی اشاره می کند که عملیات های پشتیبانی کسب و کار اصلی خود مانند حسابداری، پرداخت ها، خدمات فناوری اطلاعات، منابع انسانی، تطابق مقرراتی و تضمین کیفیت را به متخصصان خارج از شرکت می سپارند که تضمین می کنند تا کار به طور روان انجام می شود. در مقابل، برونسپاری فرآیندهای پیشخوانی معمولاً شامل خدمات مربوط به مشتری مانند پشتیبانی فنی، فروش و بازاریابی می شود.

نمونه های برونسپاری فرآیندهای کسب و کار شامل کارهایی مانند خدمات مرکز تماس، مدیریت منابع انسانی، حسابداری، لیست دستمزد، خدمات مشتریان، بازاریابی، و فناوری اطلاعات می شود. دلایل بسیار دیگری وجود دارد که چرا شرکت ها، فرآیندهای کاری خود را برونسپاری می کنند. بیشتر به دلیل این که مدیریت بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار در محل شرکت، دشوار و حیاتی است. با برونسپاری این فرآیندها به طرف سوم، شرکت ها می توانند در زمان صرفه جویی کنند، هزینه ها را کاهش دهند، بازدهی را بیشتر کنند، روی توانایی های اصلی خود تمرکز کنند و یک مزیت رقابتی به دست آورند.

دلایل برونسپاری: برخی از دلایل عبارتند از نیاز به انعطاف پذیری در جذب نیرو، صرفه جویی در هزینه ها از طریق معامله با سود برای نیروی کار، و دسترسی به مهارت هایی که در شرکت موجود نیست. دلیل دیگر برونسپاری این است که شرکت های برونسپاری فرآیندهای کسب و کار معمولاً دانش و تجربه گسترده در حوزه های تامین خدمات خود دارند. آنها اغلب می توانند سطح کیفیت و بازدهی بالاتری نسبت به آنچه در شرکت قابل دستیابی است، ارائه کنند.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال کاری ارائه راهکارهای راه اندازی شرکت برون سپاری فرآیندهای کسب و کار (BPO)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi