سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی تولید کارتن به همراه چاپ افست بر روی کارتن

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن تولید کارتن سه لایه در سایزهای مختلف (با چاپ چهار رنگ)

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 50 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 50 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
carton offset printing
قیمت دانلود :
148,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

تولید کارتن سه لایه در سایزهای مختلف با چاپ چهار رنگ افست، موضوع این طرح توجیهی می باشد. هدف از تهیه این طرح توجیهی، آشنایی با پیش نیازهای ورود به این صنعت و همچنین هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید کارتن بوده است. به واسطه مطالعات بازار و همچنین داده های ورودی، برآورد خوبی از میزان سودآوری طرح محاسبه شده و همچنین مواردی همچون مدت بازگشت سرمایه و نقطه سر به سر نیز مشخص شده اند. با نگاهی به محاسبات خروجی این ایده اقتصادی، می تواند توجیه پذیر بودن آن از نظر اقتصادی را متوجه شد. همچنین این ایده، یک طرح اقتصادی سودآور و زودبازده است، چرا که تقاضای زیادی برای این نوع محصولات در بازار وجود دارد.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

محصولات تولیدی ظرفیت در سال واحد
کارتن سه لایه در سایزهای مختلف ( با چاپ چهار رنگ) 16,000 تن
مساحت زمین مورد نیاز 40,000 متر مربع
مساحت زیر بنا 11,940 متر مربع
هزینه ثابت مورد نیاز برای راه اندازی طرح (قیمت زمین لحاظ نشده) 1,263,969 میلیون ریال
مبلغ سرمایه گذاری از طرف مجری (قیمت زمین لحاظ نشده) 263,969 میلیون ریال
وام و تسهیلات بانکی سرمایه گذاری ثابت 1,000,000 میلیون ریال
شاغلین طرح 200 نفر
تولید در نقطه سر به سر 46.48 درصد
نرخ بازده طرح 26.71 درصد
بازگشت سرمایه به سال 4.64 سال
میزان آب مصرفی در سال 4,613 متر مکعب
برق مصرفی در سال 1,680,000 کیلووات ساعت
گاز مصرفی در سال 1,146,240 متر مکعب

کارآفرینی کارتن سازی

کارتن ها، نقش به سزایی در صنعت بسته بندی دارند و در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. کارتن ها با توجه به نیاز صنایع مختلف، در ابعاد، شکل ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند. این نوع کارتن ها از ورق های ساخته می شوند که بر پایه کاغذهای فلوتینگ یا کنگره ای و به صورت دو لایه تا هفت لایه هستند. این نوع ورق ها پس از تولید، روانه کارگاه های کارتن سازی می شوند تا پس از برش و فرم دهی و همچنین چاپ بر روی آنها، به دست مصرف کنندگان برسند.

تولید کارتن را می توان یکی از بهترین ایده های کارآفرینی عنوان کرد؛ چرا که منجر به کاهش نیاز کشور به واردات این محصول می گردد و از طرفی نیز یک ایده بسیار زودبازده می باشد. این محصول همانطور که مشخص است، دارای تقاضای بالایی در بازار است. تمامی صنایع تولیدی و همچنین بخش های خدماتی که به نوعی با بسته بندی محصولات خود سر و کار دارند، می توانند بازار هدف این محصول باشند. کارآفرینان این حوزه می توانند فعالیت خود را از یک کارگاه کوچک شروع کنند و به مرور و با افزایش تعداد مشتریان، کسب و کار خود را توسعه دهند.

کارتن سه لایه

اخذ وام و مجوز برای کارگاه کارتن سازی

راه اندازی بیشتر کسب و کارها در حوزه های تولیدی، نیازمند اخذ مجوزهایی برای رسمیت بخشیدن به کسب و کار می باشند. کارگاه های کارتن سازی معمولا مجوزهای خود را از وزارت صنعت و معدن دریافت می کنند که طرح توجیهی نیز یکی از مدارک مورد نیاز در مراجعه به این نهادها برای دریافت مجوز می باشند. این نوع طرح های توجیهی باید توسط کارشناسان خبره ای تهیه گردند تا توجیه پذیری آنها برای نهادهای صادرکننده مجوز، اثبات شود. با توجه به تغییرات روزانه قیمت دستگاه ها و مواد اولیه در این صنعت، باید داده ها به صورت به روز، استعلام گردند. این مهم در این طرح توجیهی، انجام شده است و تمامی هزینه های مربوط به راه اندازی به صورت دقیق بررسی شده و مورد مطالعه قرار گرفته اند.

لازم به ذکر است که اهتمام دولت و سازمان های مرتبط در راستای افزایش کارآفرینی در کشور باعث شده تا وام ها و تسهیلات خوبی نیز برای علاقه مندان در نظر گرفته شود. کارآفرینانی که علاقه مند به تامین سرمایه اولیه خود به واسطه اخذ تسهیلات بانکی هستند نیز باید طرح توجیهی کارتن سازی را به بانک های عامل ارائه دهند. ارائه این طرح توجیهی می تواند فرآیند اخذ این نوع وام ها را نیز سرعت بخشد.

کارگاه کارتن سازی

توجیه پذیری اقتصادی تولید کارتن

کارآفرینان باید این تصور اشتباه را کنار بگذارند که طرح توجیهی فقط برای گرفتن وام برای شروع کسب و کار است؛ بلکه این طور نیست و با استفاده از طرح توجیهی می توان به جواب بیشتر سوالات و ابهامات قبل از شروع کسب و کار رسید. طرح توجیهی به این سوالات پاسخ می دهد که آیا این طرح، از نظر اقتصادی توجیه پذیر می باشد یا خیر؟ هزینه های اولیه شروع طرح چیست؟ چه ابزارآلات و ماشین آلاتی باید تهیه گردند؟ حداقل مساحت کارگاه برای این طرح چقدر باید باشد؟ سود نهایی حاصل از این کار چقدر خواهد بود؟ و بسیاری از سوالات دیگر که می توانند چشم اندازهای آینده یک کسب و کار را ایجاد کنند و در اختیار کارآفرینان قرار دهند.

همچنین باید در نظر داشت که ایده های سودآور، مورد توجه بسیاری از کارآفرینان قرار می گیرند؛ و ایده راه اندازی کارگاه کارتن سازی و چاپ افست نیز از این موضوع مستثنی نبوده است. کارتن سازی به یک کسب و کار پررونق و شدیدا رقابتی در کشور تبدیل شده و در نتیجه باید به واسطه مطالعات دقیق بازاری، از میزان عرضه و تقاضای آن نیز مطلع شد که این موضوع نیز در این بیزینس پلن، بررسی شده است.

با نگاهی به رشد صنایع، متوجه اهمیت یافتن بخش بسته بندی نیز می شویم. کارشناسان با بررسی بازارهای هدف و نیز محاسبات نرم افزاری، به اعداد و درصدهای خوبی در زمینه کارتن سازی رسیده اند و توجیه پذیری اقتصادی آن را نیز اثبات نموده اند. مطمئنا بالا بردن کیفیت و نیز داشتن استراتژی های بازاریابی و تبلیغاتی در صنعت کارتن سازی، می تواند برگ برنده شما در جذب مشتریان بیشتر و متعاقباً، افزایش سودآوری باشد.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مقدمه: شرح محصول و خدمات - مطالعات و تحقیقات بازار - عوامل اجتماعی و فرهنگی ، بومی و منطقه ای و جغرافیایی ، سیاسی و قوانین حاکم و محدودیتهای قانونی - ویژگی های محصول میزان ، صادرات و واردات ، عوامل تاثیر گذار بر صادرات و واردات ، قوانین و مقررات حاکم بر صادرات و واردات - میزان عرضه و تقاضا ، میزان تولید و مصرف داخل ، روند تولید و مصرف گذشته ، فعلی و آینده - رقبا و موفقیت رقبا ، واسطه ها ، کانالهای توزیع و نحوه فروش ، محصولات جانشین - مطالعات فنی و تکنولوژی تولید - مزایای فنی و تکنولوژی ، اهداف راه اندازی ، تحلیل ریسک - مکان یابی و آدرس محل اجرای طرح - مشخصات محصول - تکنولوژی به کار رفته در تولید - روش و نحوه تولید تولید - ظرفیت و میزان تولید - فرآیند تولید - مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی تولید کارتن به همراه چاپ افست بر روی کارتن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi