سفارش طرح توجیهی

دانلود پروپوزال کاری عقد قرارداد با شهرداری برای صدور بیمه نامه

عنوان فارسی :

بیزینس پلن عقد قرارد با شهرداری برای صدور بیمه نامه

مناسب برای: ارائه به سازمان ها ، شرکت ها، بانک ها ، دانشگاه ها و شرکت در مناقصه و ...
اصول نگارش : براساس استانداردهای جهانی طراحی بیزینس پلن (طرح پیشنهادی کسب و کار)
تعداد صفحات: 17 سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
در صورتیکه تمایل به شخصی سازی و سفارشی سازی این پروپوزال با اسم و لوگوی شرکت جهت ارائه در زمینه های کاری خود دارید می توانید با همکاران ما به شماره 09360147484 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه گردد.
Municipal contract
قیمت دانلود :
499,000 تومان
این پروپوزال مناسب چه کسانی است؟

1. کسانی که تمایل به همکاری و عقد قرارداد با شهرداری برای صدور بیمه نامه را دارند 2. فعالان این حوزه که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند 3. کارفرمایانی که به دنبال جذب بهترین متخصصین این صنعت می باشند 4. کسانی که به دنبال کسب چشم اندازی فنی و دقیق در مورد این حوزه تخصصی می باشند 5. کارآفرینان و سرمایه گذارانی که به دنبال بهترین راهکارهای بازاریابی و فروش در این صنعت می باشند 6. فعالان و متخصصان این صنعت که تمایل به جذب حرفه ای مشتریان جدید دارند و به دنبال یک پروپوزال کاری حرفه ای برای ارائه محصولات و خدمات خود می باشند

پروپوزال کاری
فهرست مطالب و محتویات

1. عنوان 2. نویسندگان طرح و همکاران پروژه (به همراه رزومه مختصر) 3. درباره این پروپوزال 4. شرح نیاز، بیان مساله، خلاصه اجرایی و اهداف پروژه 5. ارائه راهکارها و استراتژی ها برای حل مساله 6. هزینه های پروژه 7. زمان بندی پروژه 8. رزومه تیم 9. شرایط و ضوابط همکاری 10. درباره ما 11. تماس با ما

شرح موضوع

آیا قصد راه اندازی یک کسب و کار مبنی بر همکاری با شهرداری و واسطه گری بین این نهاد و سایر ارگان های صدور بیمه را دارید؟ اگر پاسخ مثبت است، پس نیازمند طراحی و تدوین یک پروپوزال کاری حساب شده اید که ما آن را در اختیار شما قرار می دهیم!

شهرداری به عنوان یک نهاد عمومی دولتی، نقش حیاتی در اداره و آبادانی شهر ایفا می کند. این سازمان با وظایف گسترده و متنوع خود، در حقیقت قلب تپنده شهر محسوب می شود و در رفاه و آسایش شهروندان نقش اساسی دارد. تاریخچه شهرداری در ایران به سال 1283 هجری شمسی و تصویب قانون بلدیه در مجلس شورای ملی باز می گردد. قبل از آن، اداره شهر به صورت سنتی و بدون وجود یک سازمان واحد انجام می شد، اما با رشد جمعیت و پیچیده تر شدن مسائل شهری، نیاز به یک نهاد متولی برای ساماندهی امور شهرها احساس شد.

برخی از مهم ترین وظایف و خدمات متعدد شهرداری عبارتند از:

 • خدمات شهری: پاکیزه نگه داشتن شهر، جمع آوری و حمل زباله ها، ساماندهی سیستم دفع فاضلاب، نگهداری و توسعه فضای سبز، آتش نشانی و خدمات ایمنی و …
 • خدمات عمرانی: احداث و نگهداری معابر، راه اندازی پل و زیرگذرها و…، احداث تونل ها و سایر زیر ساخت های شهری و…
 • خدمات فرهنگی و اجتماعی: احداث و اداره مراکز فرهنگی و ورزشی و تفریحی، ارائه خدمات آموزشی و بهداشتی، ساماندهی مشاغل شهری و…
 • خدمات اقتصادی: صدور پروانه کسب و کار، دریافت عوارض شهرداری، برنامه ریزی و توسعه اقتصادی شهر و…

در پروپوزال های کاری فراپلن، تمامی اصول طراحی (از جمله زیبایی فونت، رسم جداول، تصاویر مرتبط و …) رعایت شده است. همچنین از متنی جذاب و گیرا و مطالب طبقه بندی شده در این نمونه ها استفاده شده است. این پروپوزال در 17 صفحه آماده شده و در ادامه نیز تصویر یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

پروپوزال عقد قرارداد با شهرداری

اما هدف ما از عقد قرارداد با شهرداری چیست؟

شاید بتوان گفت مهم ترین بخش این پروپوزال، همین بخش باشد! درواقع اگر بخواهیم در یک کلام به صورت مختصر و مفید نوع خدمات و هدف عقد قرارداد خود با شهرداری را بیان کنیم می توانیم اذعان داشته باشیم، نیت ما در همکاری با شما، ایجاد یک پل ارتباطی بین شهرداری و سایر شرکت های صدور بیمه نامه است! فی الواقع ما قصد داریم تا به عنوان یک واسطه بین شهرداری و سایر شرکت های صدروبیمه، بخش اعظمی از امور اداری مربوط به صدور مجوزها و سایر الزامات را به نیابت از شهرداری انجام داده و کارمزدی با تعرفه های تعیین شده از ارباب رجوع دریافت کنیم؛ سپس می توانیم در جلسات حضوری ثانویه عقد قرارداد خود با شما، بخشی از این کارمزدها را به عنوان حق الامتیاز در اختیار شهرداری قرار دهیم.

اما این واسطه گری بین شهرداری و سایر شرکت های صدور بیمه، چه منافعی برای ما و شهرداری خواهد داشت؟

عقد این قرارداد باعث می شود تا بخش اعظمی از امور و کارهای اداری ارباب رجوع ها را کارمندان و کارکنان شرکت ما انجام دهد که این کار منجر به رجوع کمتر مشتری ها و ارباب رجوع ها به نهاد شهرداری شده و می تواند تراکم کاری آنها را کمتر کرده و انرژی کارمندان این نهاد را در سایر بخش ها صرف نماید؛ از طرفی دریافت حق الزحمه و یک مبلغ کارمزد از مشتری برای ما نیز به عنوان مهم ترین منبع درآمدی خواهد بود که اختصاص بخشی از این کارمزد به شهرداری به منظور صدور مجوز فعالیت برای شرکت ما، سبب خواهد تا شهرداری بودجه ای اضافه در دسترس داشته باشد و براساس تصمیم گیری های خود از این بودجه به عنوان برنامه مالی کمکی برای ارائه خدمات در نقاط مختلف شهر استفاده کرده و محبوبیت خود را روز به روز در بین مردم آن شهر، بیشتر کند.

ما در شرکت خود برای انجام امور اداری ارباب رجوع ها بی شک نیازمند کارکنان و نیروی کاری خواهیم بود که می توانیم بسته به بندهای قرارداد در جلسات بعدی این نیروها را از معرفین شهرداری گزینش کنیم و بسته به نیاز آنها، در برخی از ماموریت های آنها این نیروها را در اختیار آنها قرار دهیم؛ شرکت ما خود را موظف بر تامین حقوق و کارانه همه این کارکنان می داند. این امر خود دلیل محکم و آشکاری بر کارآفرینی و اشتغال زایی است.

قرارداد با شهرداری در زمینه صدور بیمه

راهکارهای پیشنهادی شرکت ما برای شهرداری

 1. واسطه گری بین شهرداری و سایر شرکت های صدور بیمه توسط مرکز و شرکت معتبر و رسمی ما: شرکت ما در نظر دارد تا با عقد قرارداد با شما، بین شهرداری و سایر شرکت های صدور بیمه، به عنوان یک پل ارتباطی و واسطه بین این نهاد (شهرداری) و سایر شرکت ها فعالیت کند.
 2. واسطه گری سبب خواهد شد تا میزان تراکم مراجعه ارباب رجوع به نهاد شهرداری کمتر شده و تراکم خدماتی کارمندان آنها و فرسودگی کاری این افراد، به مراتب کاهش یابد؛ فلذا نیروی شهرداری می تواند انرژی و پتانسیل بخشی از کارکنان خود را صرف فعالیت های دیگر کند.
 3. صدور مجوز فعالیتی طی پیوست این قرارداد باعث می شود تا نهاد و طرف مقابل شرکت مردم برای دریافت بیمه نامه های خود، شرکت ما باشد و گلایه ها و شکایات و اعتراضات مردم از این وظیفه حرفه ای شهرداری به مراتب کمتر خواهد شد. (لازم به ذکر است تمام خط فکری و اولویت شرکت ما نیز در راستای حل مشکلات و انجام کارهای ارباب رجوع خواهد بود؛ ما خود را به نیابت از شهرداری در این حرفه، خادم مردم دانسته و اعتبار و محبوبیت شهرداری را بخشی از آبروی شغلی خود می دانیم).
 4. شرکت ما در نظر دارد تا در راستای انجام امور اداری مردم، مبلغی را طبق تعرفه تعیین شده در جلسات آتی و مشورت با شما، دریافت کند؛ درواقع اصلی ترین منبع درآمدی ما نیز همین حیطه است؛ اما مهم ترین خدماتی که قصد داریم به شما ارائه دهیم، اختصاص بخشی از این کارمزد به شهرداری به عنوان صدور همین مجوز فعالیتیِ ما است.
 5. درواقع نهاد شهرداری می تواند شرکت ما را به عنوان یک منبع تامین بودجه بداند! و با دریافت بخشی از این کارمزدها بتواند سرمایه اضافی ای را جمع کرده و با صلاحدید خود، در هر جایی از شهر که احساس به نیاز باشد، استفاده کند. همین پروسه باعث پیشرفت روزافزون بافت شهری و زیباتر شدن مناظر عمومی و حل بسیاری از مشکلات مردم خواهد شد که نتیجه آن در کوتاه ترین زمان ممکن با افزایش رضایت شهروندان از شهرداری به چشم خواهد خورد.
 6. یکی دیگر از مهم ترین فواید این قرارداد، کارآفرینی و اشتغال زایی خواهد بود! بی شک ما برای انجام وظایف خود به پیوست همین پروپوزال کاری، نیازمند استخدام حداقل 10 نفر در مرحله اولیه خواهیم داشت که می توانیم بخشی از این افراد را از معرفین کارمندان و معاونین شهرداری گزینش کنیم و خود همین امر و شاغل شدن عده ای از افراد توسط شهرداری، مجددا محبوبیت تصمیم گیران این نهاد را بین شهروندان بیشتر خواهد کرد.
 7. لازم به ذکر است، شرکت ما خود را متعهد به پرداخت تمام حقوق و مزایای این کارکنان می داند و مسئولیت تامین حقوق ماهانه و حق ماموریت این افراد را پیش از پیشنهاد شما با تمام میل و علاقه در اختیار گرفته است.
 8. شرکت ما متعهد می شود تا طی جزییاتی که درجلسات آتی برای تنظیم این قرارداد با شما خواهیم داشت، می تواند درمواقع ضروری و موردنیاز شهرداری، بخشی از نیروهای خود را در اختیار شهرداری قرار دهد تا پروژه های این نهاد بدلیل عدم وجود نیروی کار کافی راکد نماند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال کاری عقد قرارداد با شهرداری برای صدور بیمه نامه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi