سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی باشگاه بدنسازی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن راه اندازی و تاسیس باشگاه بدنسازی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 38 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 38 سال تهیه : 1401
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
gym
قیمت دانلود :
241,800 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

اخیراً در قرن بیستم، مشاغل ورزشی در حال گسترش هستند. مردم اکنون از مزایای بی شماری که با ثبت نام در یک باشگاه بدنسازی به دست می آورند، آگاه تر شده اند. اکنون برای افراد بیشماری مشخص شده است که اگر به طور منظم ورزش کنند، می توانند سالم باشند، سبک زندگی خود را بهبود بخشند و عمر طولانی تری را تجربه کنند.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

الف) اطلاعات ظرفیت و میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 ضریب میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر 26 درصد
ب) اطلاعات مالی و اقتصادی طرح
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 میزان سرمایه کل مورد نیاز اجرای طرح 23,058 میلیون ریال
2 میزان سرمایه ثابت 22,743 میلیون ریال
3 میزان سرمایه در گردش 315 میلیون ریال
4 نرخ برگشت سرمایه 44 درصد
5 مدت زمان برگشت سرمایه 2.3 سال
6 سود خالص 10,115 میلیون ریال
7 سود ناخالص 20,923 میلیون ریال
8 هزینه خرید قطعات و مواد اولیه 77 میلیون ریال
9 هزینه های عملیاتی سالانه مورد نیاز طرح 7,134 میلیون ریال
10 ارزش افزوده خالص طرح 19,472 میلیون ریال
11 ارزش افزوده ناخالص طرح 20,377 میلیون ریال
12 هزینه های نگهداری و تعمیرات (نت) سالانه طرح 315 میلیون ریال
13 هزینه های استهلاک طرح 800 میلیون ريال
14 سرمایه مورد نیاز جهت تامین ابنیه و سالن ها 0 میلیون ریال
15 سرمایه مورد نیاز خرید تجهیزات 12,705 میلیون ریال
16 هزینه های متغیر طرح 2,249 میلیون ریال
17 سرمایه مورد نیاز تامین وسایل حمل و نقل شهری و کارگاهی 0 میلیون ریال
18 ارزش فروش محصولات 21,000 میلیون ریال
19 هزینه های ثابت طرح 4,966 میلیون ریال
20 تعداد پرسنل ستادی و اجرایی مورد نیاز اجرای طرح 6 نفر
21 هزینه های قبل از بهره برداری طرح 105 میلیون ریال
22 هزینه های حاملهای انرژی(سوخت ، آب شرب ، برق و…) 231 میلیون ریال
23 میزان حقوق سالانه پرسنل ستادی و اجرایی طرح 5,328 میلیون ریال
24 نسبت افزوده ناخالص به ارزش خدمات ارائه شده 97 درصد
25 نسبت افزوده خالص به ارزش خدمات ارائه شده 93 درصد
26 نسبت افزوده خالص به سرمایه گذاری کل 84 درصد
27 سرانه سرمایه ثابت 3,790 میلیون ریال
28 سرانه سرمایه گذاری کل 3,843 میلیون ریال
29 نسبت سود خالص به ارزش خدمات ارائه شده 48 درصد
30 سرانه ارزش خدمات ارائه شده 3,500 میلیون ریال
31 نسبت سود خالص به سرمایه ثابت 12 درصد
32 مقدار NPV 17,080 میلیون ریال
33 مقدار NPV/I 51 درصد
34 میزان IRR در حالت عادی 73 درصد
35 میزان IRR در حالت بدبینانه 54 درصد

بدنسازی استفاده از تمرینات مقاومتی پیشرونده برای کنترل و توسعه ماهیچه های فرد (عضله سازی) توسط هیپرتروفی عضلانی و با اهداف زیبایی شناختی می باشد. این نوع ورزش از فعالیت های مشابهی از قبیل پاورلیفتینگ متمایز است، زیرا به جای قدرت بر ظاهر فیزیکی تمرکز دارد. به فردی که به این فعالیت مشغول است، بدنساز گفته می شود.

در بدنسازی حرفه ای، رقبا به صف ظاهر می شوند و ژست های مشخصی (و روتین های ژست گرفتن انفرادی) را برای هیئت داوران انجام می دهند و داوران آن ها را بر اساس تقارن، عضلانی بودن، اندازه، شرایط، ژست گرفتن و نمایش مرحله ای، رتبه بندی می کنند. بدنسازان از طریق حذف چربی های غیرضروری بدن، برای مسابقات آماده می شوند، در مرحله نهایی با ترکیبی از دهیدراته شدن خارج سلولی و بارگیری کربوهیدرات، وضعیت شان را ارتقاء داده، به حداکثر رشد عضلانی و شریانی دست می یابند؛ همچنین آنها برنزه اند و بدن خود را شیو می کنند تا کنتراست پوست خود را در زیر نورافکن ها بیشتر جلوه دهند.

باشگاه بدنسازی

هر سال، میلیون‌ ها نفر برای رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن به باشگاه‌ ها می‌ روند. به منظور سودآوری، یک مدل باشگاه معمولاً چندین جریان درآمدی کلیدی را در ذهن می پروراند. ابتدایی ‌ترین آنها عضویت در باشگاه است. با این حال، معمولاً حق عضویت یا هزینه ها برای ثروتمند کردن صاحبان سالن های ورزشی کافی نیست. به همین دلیل است که بیشتر باشگاه ‌ها، جریان اصلی درآمد خود را با درآمد اضافی از کلاس‌های تناسب اندام، آبمیوه‌ فروشی ‌ها، سالن ‌های برنزه کردن و اجاره فضا به مربیان شخصی تکمیل می ‌کنند.

آمارها حاکی از آن است که تعداد افرادی که در سالن ورزشی ثبت ‌نام می ‌کنند، در حال افزایش است و این واقعیت که اکنون سالن ‌های ورزشی به مناطق مسکونی نزدیک ‌تر است، این امر را ممکن ساخته است. به عبارت دیگر، با افزایش تعداد افرادی که در سالن های ورزشی ثبت نام می کنند، درآمد حاصل از این سالن ها نیز افزایش می یابد.

ثبت نام برخی افراد در سالن های ورزشی، به منزله این نیست که پول لازم برای خرید تجهیزات اولیه سالن ورزشی برای خود در منزل خود را ندارند، بله ثبت نام آنها به این دلیل است که ورزش مستلزم نظم و انضباط است و حضور مربی در کنار ثبت نام کنندگان باعث می شود تا بازدهی کار نیز بالاتر رود.

عوامل متعددی باعث به وجود آمدن سالن ‌های ورزشی در مکان‌ های مختلف می ‌شوند؛ از جمله مهم ‌ترین آنها افزایش تعداد افراد چاق است. چاق بودن خطری برای سلامتی فرد به شمار می آید، به همین دلیل است که افراد چاق که می خواهند کاملاً سالم بمانند و تناسب اندام داشته باشند، در سالن های ورزشی نزدیک به خودشان ثبت نام می کنند.

افراد مختلف به دلایل مختلف سراغ سالن های ورزشی و مراکز تناسب اندام می روند. برخی از افراد اساساً به منظور کاهش وزن از طریق ورزش مناسب، در سالن ورزشی ثبت نام می کنند، در حالی که برخی دیگر برای تمرین و افزایش عضلات دوسر بازوی خود یعنی به منظور بدنسازی به سالن ورزشی می روند و در سایر تمرین های هوازی ثبت نام می کنند.

محققان، مهندسان، کارشناسان سلامت و تناسب اندام همیشه در حال ابداع و اختراع تجهیزات تناسب اندام هستند تا بتوانند به افراد و صاحبان سالن های ورزشی کمک کنند که به اهداف خود دست یابند. اگر چه تجهیزات سالن ورزشی می تواند گران باشد، اما حقیقت این است که اگر به خوبی از آنها استفاده شود، بیشتر این تجهیزات عمر بیشتری دارند. خرید تجهیزات سالن ورزشی  صرفنظر از این واقعیت که دوام زیادی دارند، یک سرمایه گذاری محسوب می شود که ارزش وقت گذاشتن را دارد.

راه اندازی یک سالن ورزشی استرس کمتری دارد؛ تجهیز سالن ورزشی و مطابقت با استانداردهای مورد انتظار کاربران این سالن مستلزم پول نقد کافی می باشد. در واقع، ساخت استخر در اطراف سالن ورزشی یکی از عواملی است که می تواند مشتریان را برای ثبت نام در آن جذب کند.

صنعت سالن ورزشی به این زودی‌ ها از مد نمی ‌افتد، بلکه تعداد افرادی که در سالن ‌های ورزشی ثبت ‌نام می ‌کنند همچنان رو به افزایش است و البته این به معنای پول بیشتر برای صاحبان سالن ورزشی خواهد بود.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

سرفصل های طرح توجیهی باشگاه بدنسازی شامل: محاسبه سرمايه ثابت مورد نياز طرح – سرمايه مورد نياز جهت اجاره باشگاه بدنسازی – سرمايه مورد نياز جهت تامين وسايل اداري و پشتيباني – سرمايه مورد نياز جهت تامين , نصب و راه اندازي تجهيزات مورد نياز باشگاه بدنسازی – هزينه هاي قبل از بهره برداري – جمع بندي تعیین میزان سرمایه ثابت مورد نیاز اجرای طرح محاسبه هزینه های عملیاتی سالانه مورد نياز طرح باشگاه بدنسازی – هزینه های حقوق و مزاياي سالانه کارکنان – هزینه های سالانه حامل های انرژی و ارتباطات – هزینه های سالانه استهلاک – هزینه های سالانه نگهداری و تعمیرات – هزینه های سالانه اداری و پشتیبانی – جمع بندي تعیین میزان هزینه های عملیاتی سالانه مورد نیاز اجرای طرح محاسبه سرمایه در گردش مورد نياز طرح توجیهی باشگاه ورزشی – هزینه های خرید سالانه مواد اولیه مورد نیاز – جمع بندي تعیین میزان سرمایه در گردش مورد نیاز اجرای طرح محاسبه سرمايه کل مورد نياز طرح – ارزش محصولات توليد شده متوسط ارزش سود خالص درطول يک سال کاري – محاسبه سود ناخالص – محاسبه سود قبل از پرداخت مالیات – محاسبه سود خالص متوسط ميزان برگشت سرمايه نسبت به سود خالص مدت زمان برگشت سرمايه تعیین نقطه سربسری– محاسبه متوسط هزینه های ثابت سالانه – محاسبه متوسط هزینه های متغیر سالانه – محاسبه نقطه سربسری ارائه خدمات ارائه شده تجزيه و تحليل شاخص های (نسبت های) مالی طرح محاسبه شاخص های تصمیم گیری و تحلیل اقتصادی – محاسبه ارزش فعلی خالص طرح Net Present Value ) NPV) – محاسبه ارزش فعلی درآمدهای طرح – محاسبه ارزش فعلی هزینه های طرح – نحوه محاسبه مقدار NPV – محاسبه نرخ بازگشت سرمایه NPV Ratio) NPV/I) – محاسبه نرخ بازده داخلی Internal Rate of Return ) IRR) – تحلیل حساسیت

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی باشگاه بدنسازی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi