سفارش طرح توجیهی

دانلود پروپوزال کاری ارائه راهکارهای مدیریت مالکیت فکری

عنوان فارسی :

بیزینس پلن ارائه راهکارهای مدیریت مالکیت فکری

مناسب برای: ارائه به سازمان ها ، شرکت ها، بانک ها ، دانشگاه ها و شرکت در مناقصه و ...
اصول نگارش : براساس استانداردهای جهانی طراحی بیزینس پلن (طرح پیشنهادی کسب و کار)
تعداد صفحات: 12 سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
در صورتیکه تمایل به شخصی سازی و سفارشی سازی این پروپوزال با اسم و لوگوی شرکت جهت ارائه در زمینه های کاری خود دارید می توانید با همکاران ما به شماره 09360147484 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه گردد.
Intellectual Property Management
قیمت دانلود :
297,600 تومان
این پروپوزال مناسب چه کسانی است؟

1. کسانی که تمایل به راه اندازی مرکز مشاوره راهکارهای مدیریت مالکیت فکری را دارند 2. فعالان این حوزه که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند 3. کارفرمایانی که به دنبال جذب بهترین متخصصین این صنعت می باشند 4. کسانی که به دنبال کسب چشم اندازی فنی و دقیق در مورد این حوزه تخصصی می باشند 5. کارآفرینان و سرمایه گذارانی که به دنبال بهترین راهکارهای بازاریابی و فروش در این صنعت می باشند 6. فعالان و متخصصان این صنعت که تمایل به جذب حرفه ای مشتریان جدید دارند و به دنبال یک پروپوزال کاری حرفه ای برای ارائه محصولات و خدمات خود می باشند

پروپوزال کاری
فهرست مطالب و محتویات

1. عنوان 2. نویسندگان طرح و همکاران پروژه (به همراه رزومه مختصر) 3. درباره این پروپوزال 4. شرح نیاز، بیان مساله، خلاصه اجرایی و اهداف پروژه 5. ارائه راهکارها و استراتژی ها برای حل مساله 6. هزینه های پروژه 7. زمان بندی پروژه 8. رزومه تیم 9. شرایط و ضوابط همکاری 10. درباره ما 11. تماس با ما

شرح موضوع

آیا قصد راه اندازی یک کسب و کار مدیریت مالکیت فکری دارید؟ اگر چنین است، در اینجا یک الگوی طرح کامل کسب و کار مدیریت مالکیت معنوی و گزارش امکان سنجی مربوط به آن ارائه شده که می توانید از آن استفاده نمایید. ما همه نیازمندی ها برای راه اندازی یک کسب و کار مدیریت مالکیت معنوی را در نظر گرفته ایم. همچنین یک نمونه الگوی طرح بازاریابی مدیریت مالکیت معنوی به همراه ایده های بازاریابی چریکی عملی برای این حوزه را تحلیل و ترسیم کرده ایم.

راه اندازی یک کسب و کار، تجربه شگفت انگیزی است، حتی اگر چالش برانگیز و طاقت فرسا باشد. حقیقت این است که داشتن یک محصول یا خدمت، یک روش مطمئن کسب درآمد و شاید ثروتمند شدن است. کسب و کارهای فراوانی وجود دارند که یک کارآفرین مشتاق می تواند بدون گذراندن دوره های آموزشی، آن را شروع کند، و یکی از اینها، کسب و کار ارائه خدمات مدیریت مالکیت فکری است.

اگر می خواهید یک کسب و کار خدمات مدیریت مالکیت فکری راه اندازی کنید، ضروری است که موسسات این حوزه در داخل و بیرون از منطقه خود را بررسی نمایید. باید رقابت موجود را بررسی کنید، و نقاط ضعف و قوت آنها را بشناسید. دانستن نقاط ضعف موسسات خدمات مدیریت مالکیت معنوی موجود به این معنی است که خواهید توانست از اشتباهات آنها درس بگیرید و در مقابل به یک شرکت خدمات مدیریت مالکیت معنوی بهتر و ممتاز بدون اشتباهات و نقاط ضعف شرکت های دیگر فکر کنید.

در پروپوزال های کاری فراپلن، تمامی اصول طراحی (از جمله زیبایی فونت، رسم جداول، تصاویر مرتبط و …) رعایت شده است. همچنین از متنی جذاب و گیرا و مطالب طبقه بندی شده در این نمونه ها استفاده شده است. این پروپوزال در 00000 صفحه آماده شده و در ادامه نیز تصویر یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

کسب و کار مدیریت مالکیت فکری چیست؟

موسسه خدمات مدیریت مالکیت فکری، همان طور که از نامش پیداست، موسسه ای است که به شرکت ها، کسب و کارها و افراد در مدیریت دارایی هایی مانند حق امتیاز، نشان های تجاری، نام های تجاری و توافقات فرانشیر برای یک هزینه مجوزدهی کمک می کند. این نوع فعالیت اقتصادی چنان است که به تلاش بیش از یک فرد نیاز دارد و شایان ذکر است که این کسب و کار در ایران و در بیشتر کشورهای جهان، بسیار پرسود است.

اگر تصمیم گرفته اید تا یک شرکت خدمات مدیریت مالکیت فکری راه اندازی کنید، باید مطمئن شوید که مطالعات کامل امکان سنجی و پیمایش بازار را به طور کامل انجام داده اید. یک طرح کسب و کار هنوز هم سند بسیار مهمی است که در هنگام راه اندازی کسب و کار، نباید آن را ناچیز بشمارید. در این محصول، یک نمونه طرح کسب و کار و پروپوزال کاری مربوط به راه اندازی این کسب و کار قرار داده شده است که می توانید برای پیشبرد اهداف خود، مورد استفاده قرار دهید.

 

مدیریت مالکیت فکری

کسب و کارها در صنعت خدمات مدیریت مالکیت فکری به شرکت ها، کسب و کارها و افراد در مدیریت دارایی هایی مانند حق امتیاز، نشان تجاری، نام های تجاری و توافقات حق امتیاز برای یک حق مجوز که به دارنده دارایی پرداخت می شود، کمک می کنند. کاربران حق خود در مورد دارایی های اصلی را دارند، اما ممکن است خلق کننده نباشند. باید گفت که توافق های حق امتیاز که اجازه کاربرد یک نام موقوف به خرید محصولات از یک دارنده حق امتیاز را می دهد نیز مستثنی می شوند، چراکه جریان درآمد حق نشر (کپی رایت) هستند.

پیش بینی می شود که در سال های آتی، درآمد این صنعت با پیش بینی شرایط قوی تر اقتصاد کلان برای صنعت مجوزدهی مالکیت معنوی، همچنان رو به رشد باشد. کارشناسان اشاره می کنند که سقوط نرخ بیکاری و بهبود شرایط مصرف کننده به بیشتر شدن هزینه کرد مصرف کننده در موارد مختلف کمک خواهد کرد، در حالی که افزایش هزینه تبلیغات به تشویق میل مصرف کننده به خرید از نام های تجاری معروف کمک خواهد کرد. صنعت مجوزدهی مالکیت معنوی در واقع یک صنعت بسیار بزرگ است و در همه بخش های جهان به ویژه در کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده آمریکا، کانادا، بریتانیا، آلمان، استرالیا، ایتالیا و مانند آن در حال رونق یافتن است. در ایران نیز می توان نشانه های پیشرفت این حوزه تخصصی را مشاهده کرد.

یک گزارش جدید منتشر شده نشان می دهد که صنعت مجوزدهی مالکیت فکری در حین خروج از رکود، متحمل تغییراتی شده است، اما این مرحله را بخوبی پشت سر گذاشته است. این گزارش بیان می کند که این صنعت به واسطه تقاضای ضعیف از سوی بازارهای پایین دستی، راکد مانده بود. با این حال کسب و کارها در سراسر ایران شروع به معکوس کردن روند پیمانکاری سود شرکت کرده و توانسته اند تا دوباره در زمینه تحقیق و توسعه، سرمایه گذاری کنند، چراکه دیگر مجبور به کاهش هزینه ها برای حفظ حاشیه سود نبودند. همچنین این گزارش بیان می کند که چشم انداز این صنعت از آن موقع رو به بهبود بوده است، چراکه سرمایه گذاری در نام های تجاری همراه با رشد کل اقتصاد، بیشتر شده است. افزایش تمایل مصرف کننده و درآمد سرانه پس از کسر مالیات منجر به سطح بالاتر خرج کردن مصرف کننده و افزایش تقاضا برای خدمات این صنعت شده است. گذشته از این، صنعت مجوزدهی و مدیریت مالکیت معنوی به بخش بزرگی از چگونگی اداره کسب و کارها در ایران و سراسر جهان تبدیل شده است. اکنون گسترش بازارها از سطح محلی به ملی و حتی بازارهای بین المللی از طریق توافقات حق امتیاز، نشان های تجاری، نام های تجاری، مجوزدهی و فروش حق امتیاز و …، برای سازمان ها ساده تر شده است.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال کاری ارائه راهکارهای مدیریت مالکیت فکری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi