سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی سامانه تشخیص هوشمند تصادفات و صوانح

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن طراحی و اجرای سامانه تشخیص هوشمند تصادفات و حوادث

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 43 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 43 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
intelligent accident detection
قیمت دانلود :
146,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

این طرح توجیهی با هدف بررسی دقیق تر راه اندازی سامانه تشخیص هوشمند و خودکار تصادفات و صوانح نگارش گردیده و در آن به تمامی جنبه های مربوط به راه اندازی و سرمایه گذاری اصولی در آن اشاره شده است. هوشمندسازی حمل و نقل در طی چند سال گذشته، موضوع بحث بسیاری از کشورهای جهان بوده و در ایران نیز، پروژه های گسترده ای در زمینه آن انجام شده که بسیاری از آنها نیز موفقیت های چشمگیری داشته اند. هر کدام از سامانه های هوشمند پیاده سازی شده در راستای حوزه حمل و نقل، مشخصه های خاص خود را دارند که توجه به دقت عمل و تکنولوژی های آنها و مطالعاتی که در راستای بهبود آنها انجام گردیده باعث شده تا قابلیت استفاده عمومی را پیدا کنند. با این حال، هر روزه مطالعات بیشتری در این حوزه انجام می گیرد و تکنولوژی های جدیدتری معرفی می گردد که منجر به بهبود کیفیت نهایی این محصولات و خدمات می شوند.

در پیاده سازی این تکنولوژی در سطح گسترده باید حتما یک سری مطالعات بازار انجام گردد که در این نوع مطالات، عوامل بسیاری در نظر گرفته می شوند که از جمله آنها می توان به عوامل بومی، منطقه ای و جغرافیایی و همچنین عوامل اجتماعی و فرهنگی اشاره کرد. در این نمونه طرح توجیهی به بررسی تمامی این فاکتورها پرداخته شده و هزینه های مربوط به راه اندازی این طرح نیز مشخص گردیده است. در این طرح توجیهی، میزان سرمایه اولیه مورد نیاز نیز مشخص شده و نهایتا با استفاده از ابزارهای نرم افزاری، برآوردی از سودآوری نهایی طرح و نیز مدت زمان بازگشت سرمایه آن نیز محاسبه گردیده است.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

محصولات تولیدی تعداد قرار داد در سال
قرار داد نرم افزار با ارگانها و سازمانها ( شهرداری ، اداره راه ، راهنمایی رانندگی ) 15 فقره
مساحت زمین مورد نیاز بصورت رهن و اجاره
هزینه ثابت مورد نیاز برای راه اندازی طرح (قیمت زمین لحاظ نشده) 12,791 میلیون ریال
مبلغ سرمایه گذاری از طرف مجری (قیمت زمین لحاظ نشده) 2,791 میلیون ریال
وام و تسهیلات بانکی سرمایه گذاری ثابت 10,000 میلیون ریال
شاغلین طرح 15 نفر
تولید در نقطه سر به سر 76.80 درصد
نرخ بازده طرح 30.96 درصد
بازگشت سرمایه به سال 3.17 سال
میزان آب مصرفی در سال 968 متر مکعب
برق مصرفی در سال 80,000 کیلووات ساعت
گاز مصرفی در سال 4,400 متر مکعب

باید عنوان کرد که برخی قطعات مورد استفاده در این محصولات، وارداتی می باشند و شرکت های دانش بنیان باید این قطعات را از کشورهای دیگر تهیه نمایند. همچنین پس از ساخت و پیاده سازی موفق، این شرکت ها می توانند جنبه های صادراتی را نیز در نظر بگیرند. با این حال در نظر گرفتن قوانین حاکم بر کشورهای مختلف نیز در این زمینه اهمیت دارد. طرح توجیهی با در نظر گرفتن تمامی این فاکتورها نگارش می گردد و می تواند نقشه راه شرکت های فعال در این حوزه را ترسیم نماید. سرمایه گذاران طرح به واسطه مطالعه طرح توجیهی و بیزینس پلن راه اندازی سامانه جامع تشخیص خودکار تصادفات می توانند اصول سرمایه گذاری اصولی در این حوزه را فرا گرفته و نهایتا تصمیمات دقیق تری را اتخاذ نمایند. همچنین باید در نظر داشت که بهبود کیفیت و توجه به استفاده از تکنولوژی های روز نیز می توانند سهم بازاری شرکت ها را افزایش دهند و بازارهای صادراتی را نیز به روی سرمایه گذاران باز کنند.

ورود اصولی به این حوزه و نیز شناخت بازارهایی که تقاضای این نوع محصولات را دارند، به واسطه انجام مطالعات امکان سنجی توسط کارشناسان مجرب این حوزه انجام شده و نتایج ان در اختیار کارآفرینان و شرکت های دانش بنیان این صنعت قرار گرفته است. سرمایه گذاران به واسطه مطالعه این بیزینس پلن می توانند چشم اندازهای آتی این طرح اقتصادی را نیز دریابند.

سامانه تشخیص هوشمند تصادفات

اهمیت استفاده از سامانه تشخیص هوشمند تصادفات

افزایش جمعیت و افزایش استفاده از وسائل نقلیه مختلف در طی سالل های گذشته باعث شده تا ترافیک جاده ای نیز به طور چشم گیری افزایش یابد که همین موضوع باعث افزایش تصادفات و صوانح جاده ای نیز گردیده است. با در نظر گرفتن این موضوع و همچنین با توجه به اینکه تصادفات جاده ای یکی از ده عامل اصلی مرگ و میر در سراسر جهان محسوب می گردد، سیاست گذاران کشورهای مختلف به فکر استفاده از راهکارهای متعددی برای کاهش این تلفات افتاده اند. در این راستا، تکنولوژی نیز نقش خود را به خوبی ایفا نموده است. چراغ های راهنمایی در چهارراه های شلوغ، یکی از قدیمی ترین تکنولوژی هایی است که توانسته تا سهم بسزایی در کنترل ترافیک ها انجام دهد. با این حال، امروزه تکنولوژی های جدیدتری ظهور یافته اند که از بین آنها می توان به سامانه تشخیص هوشمند تصادفات اشاره نمود. طراحی و پیاده سازی این سامانه، موضوع این طرح توجیهی بوده و در آن به تمام قطعات مورد استفاده در طراحی و نیز هزینه های آنها و نهایتا نحوه سرمایه گذاری اصولی در این حوزه اشاره گردیده است.

شناسایی خودکار صوانح

پیشرفت فناوری در حوزه ارتباطات بیسیم و فناوری های الکترونیک دیجیتال در چند سال گذشته، حوزه های مختلفی از زندگی را تحت شعاع قرار داده است. انسان در جهان امروز، تحت تاثیر تکنولوژی های مختلفی است که جنبه های مختلف زندگی را بهبود بخشیده و کیفیت زندگی را افزایش داده است. تکنولوژی توانسته تا بخش های مختلف زندگی بشر از جمله، آموزش، درمان، ارتباطات، حمل و نقل و … را بهبود بخشد. در این بین، ترافیک و حمل و نقل نیز از جمله بخش هایی بوده که استفاده گسترده ای از تکنولوژی داشته است. سامانه هوشمند تشخیص تصادفات و حوادث جاده ای از جمله فناوری های نوظهوری است که شرکت های دانش بنیان، اقدام به طراحی و پیاده سازی آن نموده اند و نتایج خوبی را نیز کسب کرده اند.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

مقدمه مطالعات و تحقیقات بازار مطالعات فنی و تکنولوژی تولید مطالعات مالی و اقتصادی میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) هزینه‌های جاری تولیدات و ارزش تولیدات جدول تحلیل مالی تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر دوره بازگشت سرمایه جدول پیش‌بینی ترازنامه ارائه شاخص‌های مالی جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد برنامۀ زمان‌بندی اجرا زمانبندی اجرا مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی سامانه تشخیص هوشمند تصادفات و صوانح”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi