سفارش طرح توجیهی

دانلود پروپوزال کاری طراحی راهکارهای آزمون آنلاین

عنوان فارسی :

بیزینس پلن طراحی راهکارهای آزمون آنلاین

مناسب برای: ارائه به سازمان ها ، شرکت ها، بانک ها ، دانشگاه ها و شرکت در مناقصه و ...
اصول نگارش : براساس استانداردهای جهانی طراحی بیزینس پلن (طرح پیشنهادی کسب و کار)
تعداد صفحات: 12 سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
در صورتیکه تمایل به شخصی سازی و سفارشی سازی این پروپوزال با اسم و لوگوی شرکت جهت ارائه در زمینه های کاری خود دارید می توانید با همکاران ما به شماره 09360147484 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه گردد.
online exam
قیمت دانلود :
298,000 تومان
این پروپوزال مناسب چه کسانی است؟

1. کسانی که به دنبال برگزاری آزمون های آنلاین در کسب و کار و سازمان خود هستند 2. کسانی که به دنبال بهترین مجری برای پیاده سازی طرح آزمون آنلاین هستند 3. کسانی که ارائه دهنده و مجری راهکارهای آزمون آنلاین در محیط اینترنت هستند و استراتژی یکپارچه ای برای خود ندارند 4. کسانی که به دنبال متقاعد کردن مشتریان و کارفرمایان برای پیاده سازی این طرح هستند 5. کسانی که مجری این طرح هستند ولی چشم اندازی جامع در زمینه راه انداری آن و همچنین اطلاعات دقیق مربوط به آن ندارند

پروپوزال کاری
فهرست مطالب و محتویات

1. عنوان 2. نویسندگان طرح و همکاران پروژه (به همراه رزومه مختصر) 3. درباره این پروپوزال 4. شرح نیاز، بیان مساله، خلاصه اجرایی و اهداف پروژه 5. ارائه راهکارها و استراتژی ها برای حل مساله 6. هزینه های پروژه 7. زمان بندی پروژه 8. رزومه تیم 9. شرایط و ضوابط همکاری 10. درباره ما 11. تماس با ما

شرح موضوع

در چند سال گذشته، شاهد تحول عظیمی در سیستم آموزشی جهان بودیم. با استفاده از ابزار اینترنت و بسیاری دیگر از تکنولوژی های جدید، دانش آموزان، دانشجویان و حتی پرسنل سازمان ها با فرآیندهای آموزشی و آزمون جدیدی مواجه شده اند. به واسطه این تحول جدید، آموزش و آزمون با کیفیت، بدون حضور فیزیکی در کلاس های درس، میسر شده است. بنابراین، در این دوره جدید، موسسات آموزشی و سازمان ها توانسته اند تا با استفاده از بسترهای نرم افزاری خاص در محیط اینترنت، فرآیندهای امتحان را به شکلی کاملا با کیفیت و ایمن برگزار نمایند.

آزمون های آنلاین، با موفقیت در سراسر جهان اجرا می شوند. این پروپوزال، به عنوان یک پیشنهاد و طرح در توسعه سیستم آزمون آنلاین، گزینه های موجود و نحوه انجام فرآیند توسعه را تشریح کرده است.

در پروپوزال های کاری فراپلن، تمامی اصول طراحی (از جمله زیبایی فونت، رسم جداول، تصاویر مرتبط و …) رعایت شده است. همچنین از متنی جذاب و گیرا و مطالب طبقه بندی شده در این نمونه ها استفاده شده است. این پروپوزال در 12 صفحه آماده شده و در ادامه نیز تصویر یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

آزمون آنلاین

ویژگی های آزمون آنلاین

آزمون های آنلاین، که گاهی به آنها e-exam (آزمون الکترونیکی) نیز گفته می شود، آزمون های انجام شده از طریق اینترنت یا اینترانت (درون یک سازمان) برای متقاضیان دوردست می باشند. اکثر این فرآیندها، زمانی که یک ماژول پردازش پاسخ نیز در سیستم گنجانده شده باشد، نتایج را هنگام تکمیل فرآیند، به متقاضی می دهند. این آزمون ها به صورت «کتاب باز» (اوپن بوک) انجام می شوند. به متقاضی، زمان محدود برای پاسخ به پرسش ها داده می شود و بعد از گذشت زمان، پاسخ نامه به صورت خودکار غیرفعال می گردد و پاسخ ها به برگزار کننده، ارسال می شوند. برگزار کننده، پاسخ ها را یا از طریق یک فرآیند خودکار یا دستی ارزیابی می کند و نتایج از طریق ایمیل به متقاضی ارسال می شود یا در یک وب سایت درج می گردد.

امروزه، سازمان های بسیاری، این فرآیندها را با موفقیت در سراسر جهان انجام می دهند و نتایج را به صورت آنلاین ثبت می کنند. لازم به ذکر است که این فرآیندها، مزایا و معایبی نیز دارند. مزیت اصلی این است که برای متقاضیان دوردست، قابل انجام است و ارزیابی پاسخ ها می تواند برای پرسش های «چند گزینه ای»، کاملاً بصورت خودکار انجام شود و پرسش های دیگر از نوع تشریحی را می توان به صورت دستی یا از طریق یک سیستم خودکار، تصحیح کرد. علاوه بر آن، این فرآیندها را می توان در هر زمانی انجام داد و مثل مدل های سنتی، هزینه زیادی تحمیل نمی کند، زیرا کار کاغذی (برای مثال، چاپ برگه، تهیه پاسخ نامه و غیره) نیاز نیست و همچنین نیاز به استخدام مراقب و هماهنگی برای اجاره یا گرفتن مراکز مناسب، بوجود نمی آید. در مقایسه با مدل سنتی، هزینه این نوع آزمون ها بعد از استقرار سیستم مناسب، تقریباً صفر است، البته اگر هزینه نگهداری سامانه در نظر گرفته نشود. عیب آنها، ناتوانی در انجام مراقبت است. در این فرآیند، هنگام ثبت نام متقاضیان و ارائه پرسش ها، روش هایی وجود دارد تا دانش و مهارت متقاضیان ارزیابی گردد. با این حال با زمان محدود، متقاضی قادر نخواهد بود بطور کامل از مطالب مرجع یا اشخاص کمک کننده، استفاده کند.

راهکارهای آزمون آنلاین

مزایای آزمون آنلاین

  • مقرون به صرفه بودن: یکی از بزرگترین مزیت های آزمون های آنلاین این است که موسسات آموزشی و سازمان ها دیگر لازم نیست برای مدیریت کل فرآیند ایجاد، چاپ، تحویل و ذخیره، زمان و هزینه صرف کنند.
  • انعطاف پذیری برای گرفتن آزمون: یکی از مزیت های کلیدی آنها، این است که متقاضیان براحتی در منزل خود، کافی نت یا هر گوشه دنیا، می توانند سوالات را دریافت کنند. متقاضیان نه تنها بخاطر عدم نیاز به رفتن به یک مرکز، در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنند، بلکه استرس کمتر و سلامت روان بیشتری خواهند داشت.
  • کاهش بار مدیریتی: انجام این فرآیندها، بار مدیریتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. چاپ اوراق امتحانی، توزیع آنها و جمع آوری پاسخ نامه های تکمیل شده، کارهای وقت گیر، استرس آور و پرهزینه ای هستند. از سوی دیگر، استفاده از نرم افزار ارزیابی آنلاین نیاز به انجام این کارها را برطرف می کند و باعث منظم شدن فرآیند گرفتن آزمون می شود و آن را از لحاظ زمان و هزینه، مقرون به صرفه تر می کند.
  • تسریع در نمره دادن و ایجاد کارت های گزارش: نمره دادن به این امتحانات، بسیار سریعتر است و متقاضیان می توانند به صورت فوری، بازخورد تلاش خود را بگیرند و همچنین بازخورد مداومی از نتایج خود داشته باشند. این امر، آنها را قادر می سازد تا اقدام فوری انجام دهند و در صورت نیاز، منحنی یادگیری خود را تصحیح کنند.
  • سازگار بودن با محیط زیست: این فرآیند را می توان کاملا سازگار با محیط زیست عنوان کرد، زیرا از کاغذ، چاپ و حمل و نقل کمتری استفاده می کنند. همچنین این روش ارزیابی، استرس ذخیره سوابق آزمون را برطرف می کنند.
  • مقیاس پذیر با وسعت جهانی: موسسات و سازمان ها می توانند آزمون هایی را برای متقاضیان سراسر جهان فراهم کنند، زیرا به ارائه در مراکز فیزیکی محدود نیستند. در نتیجه، قادر به گسترش مجموعه متقاضیان خود در کشورهای مختلف هستند و توسعه آموزشی بیشتر و دانش جدید برای مخاطبان خود در سراسر جهان را فراهم می کنند.
  • افزایش امنیت: این فرآیندها، ایمن تر هستند، زیرا همه برگه ها، نتایج و دفتر نمره ها به صورت الکترونیکی ذخیره می شوند و تنها توسط کارکنان مجاز قابل دسترسی خواهند بود.

در این نمونه پروپوزال کاری، فرآیندهای مربوط به پیاده سازی یک سامانه آزمون آنلاین، ارائه شده است که می تواند شروعی برای توسعه این حوزه، تلقی گردد.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال کاری طراحی راهکارهای آزمون آنلاین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi