سفارش طرح توجیهی

دانلود پروپوزال کاری راهکارهای فعالیت در حوزه کوچینگ و مربیگری فردی

عنوان فارسی :

بیزینس پلن راهکارهای فعالیت در حوزه کوچینگ و مربیگری فردی

مناسب برای: ارائه به سازمان ها ، شرکت ها، بانک ها ، دانشگاه ها و شرکت در مناقصه و ...
اصول نگارش : براساس استانداردهای جهانی طراحی بیزینس پلن (طرح پیشنهادی کسب و کار)
تعداد صفحات: 12 سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
در صورتیکه تمایل به شخصی سازی و سفارشی سازی این پروپوزال با اسم و لوگوی شرکت جهت ارائه در زمینه های کاری خود دارید می توانید با همکاران ما به شماره 09360147484 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه گردد.
قیمت دانلود :
297,600 تومان
این پروپوزال مناسب چه کسانی است؟

1. کسانی که تمایل به فعالیت حرفه ای در حوزه کوچینگ و مربیگری فردی را دارند 2. فعالان این حوزه که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند و به دنبال توسعه کسب و کار خود می باشند 3. کارفرمایانی که به دنبال جذب بهترین متخصصین این حوزه می باشند 4. کسانی که به دنبال کسب چشم اندازی فنی و دقیق در مورد این حوزه تخصصی می باشند 5. کارآفرینان و سرمایه گذارانی که به دنبال بهترین راهکارهای بازاریابی و فروش در این صنعت می باشند 6. فعالان و متخصصان این صنعت که تمایل به جذب حرفه ای مشتریان جدید دارند و به دنبال یک پروپوزال کاری حرفه ای برای ارائه محصولات و خدمات خود می باشند

پروپوزال کاری
فهرست مطالب و محتویات

1. عنوان 2. نویسندگان طرح و همکاران پروژه (به همراه رزومه مختصر) 3. درباره این پروپوزال 4. شرح نیاز، بیان مساله، خلاصه اجرایی و اهداف پروژه 5. ارائه راهکارها و استراتژی ها برای حل مساله 6. هزینه های پروژه 7. زمان بندی پروژه 8. رزومه تیم 9. شرایط و ضوابط همکاری 10. درباره ما 11. تماس با ما

شرح موضوع

آیا علاقمند به فعالیت در حوزه کوچینگ و مربیگری فردی هستید؟ اگر چنین است، در اینجا یک نمونه الگوی طرح کسب و کار در این حوزه و گزارش امکان سنجی مربوط به آن ارائه شده است که می توانید از آن استفاده کنید. این روزها افراد زیادی هستند که به خدمات یک مربی شخصی نیاز دارند. حقیقتاً در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم، این خدمات به دلیل مشغولیت هایی که در همه جا وجود دارد، امری مقتضی و مصلحت آمیز محسوب می شود.

از آنجایی که چنین افرادی واقعاً می خواهند عملکرد مطلوبی داشته باشند، بنابراین از خدمات یک مربی شخصی استفاده می کنند. خبر خوب این است که این صنعت خیلی اشباع نشده است و بنابراین کسانی که به فکر ورود به این کسب و کار هستند، می توانند از مزایای این حوزه استفاده کنند.

در پروپوزال های کاری فراپلن، تمامی اصول طراحی (از جمله زیبایی فونت، رسم جداول، تصاویر مرتبط و …) رعایت شده است. همچنین از متنی جذاب و گیرا و مطالب طبقه بندی شده در این نمونه ها استفاده شده است. این پروپوزال در 00000 صفحه آماده شده و در ادامه نیز تصویر یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

در راه اندازی این کسب و کار، بسیار حیاتی است که تمام یافته های لازم برای انجام کسب و کار، ارزش وقت گذاشتن داشته باشد. پس از انجام آن، به شدت به تنظیم یک طرح کسب و کار نیاز دارید.

یکی از راه ‌های بسیار اقتصادی برای نوشتن یک طرح کسب ‌و کار، اتخاذ روش طرح کسب و کاری است که از پیش موجود بوده و با کسب ‌و کاری که قصد دارید در مورد آن تحقیق کنید، در ارتباط است. به همین دلیل است که این الگوهای طرح کسب و کار، کنار هم قرار گرفته اند.

در این محصول، یک نمونه پروپوزال کاری و طرح کسب و کار مربوط به فعالیت در حوزه کوچینگ فردی ارائه شده است.

کوچینگ و مربیگری فردی

در اوایل تمدن بشری، به ویژه دورانی که مدارس رسمی بسیار معدودی وجود داشت، آموزش شخصی وجود داشته است. اگرچه در آن زمان فقط افراد ثروتمند و با نفوذ جامعه بودند که بضاعت آن را داشتند تا از مربیان یا تعلیم دهندگان شخصی استفاده کنند، اما این امر به هیچ وجه مانع از رونق این حرفه بسیار قدیمی از نسلی به نسل دیگر نمی شود.

در حقیقت، این حرفه در حال تغییر از شکلی به شکل دیگر است، به همین دلیل است که اکنون می توانید مربی شخصی را در جنبه های مختلف زندگی خود بکار گمارید.

اول از همه، بهتر است به این سوال پاسخ دهیم که مسئولیت شغلی یک مربی یا یک شرکت کوچینگ فردی چیست؟ مسئولیت اصلی یک مربی یا تعلیم دهنده شخصی، کمک به مشتریان خود برای یادگیری یک یا چند مهارت (مهارت های نرم یا مهارت های فنی) است تا به بهبود بهره وری و ظرفیت آنها کمک کند.

یک تعلیم دهنده یا مربی شخصی به رشد مهارت و دانش انتخابی مشتریان شان کمک می کند، چرا که آن ها به شایستگی های مفید و خاص فرد مربوط می شوند. نکته پایانی این است که اهداف خاص آموزش شخصی، بهبود توانایی، ظرفیت، بهره ‌وری و عملکرد فرد است. در واقع، دامنه صنعت آموزش شخصی بسیار گسترده است، زیرا مهارت ها یا شایستگی های زیادی وجود دارد که فرد می خواهد آنها را یاد بگیرد یا به دست آورد.

به عنوان مثال؛ ما یک سری مربی شخصی داریم که متخصص در کمک به افراد در کسب مهارت های نرم مختلف از قبیل آداب کسب و کار، مراحل مختلف رقص، مهارت های سخنرانی در جمع، مهارت های رهبری، مهارت های نوشتاری، مهارت های بین فردی، مهارت های خدمات مشتری، مهارت های مدیریت مالی، مهارت های مدیریتی و مهارت های مدیریت رابطه ای/ بین فردی و غیره هستند.

همچنین یک سری مربی شخصی وجود دارد که متخصص در امر کمک به افراد در یادگیری یا کسب مهارت ‌های فنی از قبیل مهارت ‌های رانندگی، مهارت‌ های برنامه ‌نویسی کامپیوتری/مهارت ‌های IT، مهارت ‌های شنا، مهارت ‌های پرواز هواپیما/ هواپیماهای بدون سرنشین، مهارت ‌های تعمیر و مکانیکی خودرو، مهارت ‌های انجام تعمیرات الکتریکی، مهارت‌ های گردانندگی امور و بسیاری از مهارت های فنی دیگر هستند که یک مربی/ تعلیم دهنده شخصی می تواند به مشتری آموزش دهد. بنابراین یک سری مربی شخصی نیز وجود دارند که در امر سلامتی و آمادگی جسمانی متخصص هستند.

بدون شک، با توجه به این واقعیت که واقعاً دامنه وسیعی برای مربیان شخصی وجود دارد، تقاضای فوق العاده ای نیز برای خدمات آنها وجود دارد، بنابراین این صنعت در حقیقت بسیار پر رونق و خلاق است. بیشتر مربیان شخصی، آزادکار هستند و همین ویژگی این صنعت را برای کارآفرینان با مهارت ‌های ویژه ای که تقاضای زیادی از این صنعت دارند، به یک صنعت خوب با درآمد خوب تبدیل می ‌کند.

لزوماً نیاز نیست که کارآفرینانی که قصد راه اندازی کسب ‌و کار کوچینگ فردی را دارند، پیش از شروع کسب ‌و کار، مربیان حرفه ‌ای باشند، اما اگر گواهی ‌های ویژه‌ ای در ارتباط با مهارت‌ هایی که می‌ خواهید آموزش دهید، داشته باشید، در بازار کار به نفع شما خواهد بود.

اگر در زمینه خاصی استعداد دارید یا مهارت های فنی به خصوصی دارید که تقاضای زیادی دارد، می توانید با موفقیت، کسب و کار آموزشی شخصی خود را راه اندازی کنید. علاوه بر این که به عنوان یک مربی شخصی، نیازی به داشتن یک دفتر فیزیکی یا تماس فیزیکی با مشتریان خود ندارید، می توانید از اینترنت و همچنین مطالب ویدیویی/ صوتی برای آموزش مشتریان خود استفاده کنید.

در نهایت، به عنوان یک مربی شخصی، صبر، اشتیاق، علاقه شدید به موضوعات/مهارت ‌های خاص و مثبت گرایی مداوم از ویژگی ‌های کلیدی مورد نیاز برای موفقیت در این کسب و کار است. همچنین از شما انتظار می رود که بسیار فعال باشید؛ باید در برنامه ریزی، آمادگی و برخی مهارت های سازمانی دیگر خوب باشید.

داشتن مهارت یک چیز است و اینکه بدانید چگونه مهارت ها را به افراد آموزش دهید یک چیز دیگر است، به همین دلیل است که باید دائماً از مشتریان خود بازخورد دریافت کنید تا بتوانید پیشرفت و عملکرد خود را اندازه گیری نمایید.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال کاری راهکارهای فعالیت در حوزه کوچینگ و مربیگری فردی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi