سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن تاسیس کلینیک فیزیوتراپی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 15 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 15 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی
قیمت دانلود :
349,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

طرح توجیهی راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی، توسط بهترین متخصصین و کارشناسان مجموعه فراپلن طراحی و تدوین شده است تا به عنوان سندی جامع و کامل از صفر تا صد مسیر کسب و کاری این بیزینس پلن، راهنما و هدایت گر سرمایه گذاری های اصولی و مدیریت هزینه ها و بهره های مالی شما سرمایه گذار عزیز باشد.

آیا ایده راه اندازی یک کلینیک فیزیوتراپی به ذهنتان خطور کرده است ولی احساس می کنید که از شرایط و ضوابط تاسیس این مراکز خدماتی و میزان هزینه ها وسرمایه های لازم اطلاع کافی را ندارید؟

  • کلینیک های فیزیوتراپی چه میزان در راهکارهای علوم پزشکی برای درمان و بهبود بیماری افراد میسر هستند و بازار مخاطب این طرح توجیهی چه افرادی می باشند؟
  • برای پیاده سازی بیزینس پلن راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی به چه میزان سرمایه ها و هزینه های اولیه نیاز است و صاحبان و فعالان این طرح توجیهی با چه مقدار درآمدها و بهره های مالی مواجه هستند؟
  • شرایط دریافت مجوزها و تایید استانداردهای لازم از ارگان ها و نهادهای مختلف دولتی چیست؟
  • چه کسی می تواند یک کلینیک فیزیوتراپی راه اندازی کند و برای این امر نیازمند چه مدارکی است؟
  • مدارک فنی لازم برای اجرایی سازی بیزینس پلن راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی چیست و مسئول فنی مرکز باید دارای چه شرایطی باشد؟

و یقینا هزاران سوال دیگر که ندانستن پاسخ دقیق آنها، تصمیمات شما برای سرمایه گذاری در این مسیر کسب و کاری را با چالش رو به رو ساخته است، اما دیگر جای نگرانی نیست! شما در حال مطالعه مطالب مجموعه فراپلن هستید که با سابقه چندین ساله در طراحی و تدوین طرح های توجیهی با بیشترین تطابق با واقعیت، توانسته تا نظر بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده و بر خود می بالد که یاری گر موفقیت های کسب و کاری بسیاری از آنها بوده است.

این طرح توجیهی در قالب فایل ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF تهیه شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

فیزیوتراپی

بدیهی است که آگاهی داشتن از شرایط مالی و درآمدی یک پروژه از مهم ترین و باارزش ترین اطلاعات برای یک سرمایه گذار محسوب می شود که می تواند با نشان دادن سودده یا زیان بار بودن طرح، به تمام شک و شبهه های سرمایه گذار پایان دهد؛ متخصصین و کارشناسان مجموعه فراپلن با درک اهمیت این موضوع تصمیم گرفتند تا برای تدوین و نگارش طرح توجیهی راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی و برآوردهای مالی و اعتباری آن اقدام به مصاحبه با دو واحد فعال معروف این صنف در غرب و شمال تهران کرده و با ارزیابی قیمت دستگاه ها در بازار، دقیق ترین و به روزترین برآوردهای مالی و اعتباری این بیزینس پلن را دراختیار شما قرار دهند که در ادامه مطالب همین محتوا، جدولی از خلاصه گزارش های آن گنجانده شده است. پیشنهاد می کنیم تا برای آشنایی هرچه بیشتر و دقیق تر خود، مطالعه ادامه مطالب را از دست ندهید.

نحوه راه اندازی و افتتاح کلینیک فیزیوتراپی

کسب و کار فیزیوتراپی و آینده آن

فیزیوتراپی یکی از شاخه های اصلی رشته توان بخشی از زیرمجموعه علوم پزشکی است که راستای شغلی آن درمان بخش اعظمی از بیماری با روش ها و تمرینات مختلف فیزیکی و دستگاه ها و تجهیزات مختلف الکتریکی و برقی است که در طی جلسات مختلف فرد بیمار، بسته به نوع حادثه و مصدومیت، کل یا بخش بزرگی از سلامت و توانایی های فیزیکی و حرکتی خود را بدست می آورد. کلمه فیزیوتراپی از دو واژه فیزیو به معنای فیزیولوژیکی یعنی همان جسمانی و فیزیکی و واژه تراپی به معنای درمان و بهبود تشکیل یافته است که خود کلمه نشانگر مسیر کاری و درمانی این حرفه است!

دایره خدماتی مراکز و کلینیک های فیزوتراپی بسیار گسترده بوده و انواع مختلفی دارد که کارشناس یا متخصص فیزیوتراپی با اعمال تغییرات روی دستگاه ها و تجهیزات مختلف و ارائه تمرینات متنوع ورزشی، به بهبود و بازیابی سلامتی بیماران، کمک می کنند. مکانیسم ها و اصول کارکردی فیزیوتراپی متکی بر عوامل فیزیکی مانند گرما، سرما، امواج الکتروماگنتیک (نور، امواج مادون قرمز و فرابنفش، لیزر و…) بر افراد کم توان حرکتی است که می تواند منشا آن تروماها و آسیب های مختلف به سیستم های عصبی و… باشد.

معمولا مراجعین کلینیک های فیزیوتراپی افرادی هستند که در اثر حادثه یا تصادفی بخشی از سیستم عملکردی و حرکتی خود را از دست داده اند؛ در ایران نیز بدلیل بالا بودن آمارهای تصادفات و حوادث رانندگی، افزایش جمعیت سالمندان و… مراجعان این مراکز روز به روز درحال افزایش اند و این موضوع نشانگر آینده بسیار روشن این بیزینس پلن است.

هزینه های اولیه موردنیاز و بهره های مالی و شرایط اخذ وام برای راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی

بدیهی است که اکثر طرح ها و بیزینس های پزشکی، معمولا کسب و کاری هزینه بر به شمار آمده و نیازمند سرمایه اولیه بالایی هستند؛ البته ناگفته نماند که پروژه ها و سرمایه گذاری های این عرصه موازی با هزینه های اولیه بالا، بهره های مالی بشدت زیادی نیز دارند و از جمله پردرآمدترین حرفه ها در کشور به حساب می آیند.

 واضح است که برای بررسی هزینه های موردنیاز و بهره های مالی یک طرح، نیازمند آنالیز اطلاعات زیادی از قبیل نوع اجاره ای یا مالکیت زمین، نوع و برند دستگاه ها، دایره خدماتی و تعداد پرسنل یک مرکز و… است که آگاهی نداشتن از هریک از آنها می تواند کل محاسبات برآوردهای مالی و اعتباری طرح توجیهی راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی را به شدت دچار اشتباه سازد، ولی متخصصین فنی تیم ما با بررسی ها و ارزیابی های بازار اقدام به برآورد هزینه ها و درآمدهای یک مرکز فیزیوتراپی سطح متوسط با احتساب خرید زمین کرده اند که بخشی از خلاصه آن بدین صورت است:

عنوان فعالیت: راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی
ظرفیت: پذیرش 10000 بیمار در سال
محل اجرا: قابل اجرا در کلیه مناطق کشور
اشتغال طرح: 6 نفر
سرمایه ثابت طرح:  10.498.760.000 تومان
سرمایه در گردش: 205.450.000 تومان
سرمایه گذاری کل طرح: 10.704.210.000 تومان
میزان زمین طرح: 700 مترمربع
میزان تسهیلات مورد نیاز: 10.000.000.000 تومان
نوع تسهیلات: وام 10 ساله
نقطه سر به سر: 22%
مدت برگشت سرمایه: 0.7 سال
نرخ بازدهی سرمایه: 64%
تورم: 20%
سود سالیانه: 13.980.000.000 (قبل از کسر مبلغ اقساط!)

مهم ترین اصل در دریافت تسهیلات بانکی برای کسب و کارهایی که نیازمند هزینه های بالایی است، قانع کردن رئیس شعبه مبنی بر توجیه پذیری و سود ده بودن پروژه است؛ لذا شما باید برای قطعیت از موافقت تسهیلات خود توسط بانک، گزارش و خروجی ای با به روزترین و صحیح ترین اطلاعات از برآوردهای مالی و اعتباری طرح تان را تسلیم رئیس شعبه نمایید؛ لذا لازم به ذکر است که شما سرمایه گذار و کارآفرین عزیز می توانید با اطلاعات سلیقه ای مدنظر و اعلام جزییات مالی خود برای این پروژه یا پروژه های دیگرتان اقدام به ثبت سفارش طرح توجیهی و بیزینس پلن خدماتی کرده و قبل از اجرایی سازی طرح خود چشم اندازی دقیق از جریانات نقدی طرح تان داشته باشید، آگاهی ای که با در دست داشتن آن می توانید اقدام به اخذ تسهیلات بانکی نمایید.

تاسیس کلینیک فیزیوتراپی

شرایط تاسیس و مجوزهای لازم برای راه اندازی مرکز فیزیوتراپی

شخصی که خود را متقاضی دریافت مجوز تاسیس فیزیوتراپی می داند علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی مانند تابعیت جمهوری اسلامی ایران و نداشتن سوء پیشینه باید دارای شرایط ذکر شده در آیین نامه تاسیس فیزیوتراپی نیز باشد تا امکان ثبت مدارک و دریافت مجوز از سوی سازمان به او داده شود.

دارا بودن یکی از مدارک زیر:

  • تخصص طب فیزیکی و توان بخشی
  • دکتری فیزیوتراپی
  • کارشناسی ارشد فیزیوتراپی کارشناس فیزیوتراپی
  • به موسس فیزیوتراپی (حقیقی – حقوقی) بیش از یک پروانه تاسیس داده نمی شود.
  • یک نفر نمی تواند همزمان موسس یک مرکز فیزیوتراپی و مسئول فنی مرکز دیگری باشد.

کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi