سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی کارخانه تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن احداث کارخانه تولید لوله و اتصالات پلی پروتیلن

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 83 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است + 71 صفحه فایل خروجی نرم افزار کامفار در قالب فایل PDF + فایل اکسل شامل محاسبات مالی مربوط به مواد اولیه، حقوق و دستمزد، انرژی، استهلاک، نگهداری و تعمیرات، سرمایه در گردش، هزینه های ثابت و متغیر، شاخص های مالی و تسهیلات.
تعداد صفحات: 83 سال تهیه : 1401
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
Polypropylene pipes and fittings
قیمت دانلود :
196,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

هزینه راه اندازی خط تولید لوله پلی پروپیلن

در این طرح توجیهی به راه اندازی خط تولید لوله و اتصالات مربوط به پلی پروپیلن به طور کامل پرداخته شده است که بعد از مطالعه ی آن، شما دید بسیار کلی در مورد این حوزه کسب و کار پیدا خواهید کرد و همچنین می توانید از این طرح جهت ارائه به بانک ها و سایر سازمان ها جهت اخذ تسهیلات استفاده کنید. سوال اولی که ذهن مخاطب این حوزه از کسب و کار را مشغول می کند، هزینه راه اندازی خط تولید لوله پلی پروپیلن است؟ سرمایه اولیه برای هر طرحی عموما به دو قسمت تقسیم می شود. سرمایه های ثابت که مربوط به تجهیزات و دستگاه ها می باشد و سرمایه متغیر که به هزینه مربوط به کارگران و اورهال و بازاریابی و … تقسیم بندی می شود. حال اگر به سرمایه ثابت این طرح بخواهیم بپردازیم باید به هزینه خط تولید آن اشاره کنیم که این مورد نیز بستگی به ظرفیت طرح، حجم تولید سالانه و همچنین نوع تجهیزات دارد. در تجهیزات خط تولید علاوه بر دستگاه های مورد نیاز به یک دستگاه جت پرینتر لوله ها نیز نیاز داریم. همه ی هزینه ها اعم از هزینه زمین و جزء به جزء تجهیزات مورد نیاز در این طرح به صورت کامل ارائه شده است. هزینه های متغیر نیز به صورت جزء به جزء توسط نرم افزار کامفار ارائه شده و همه ی جزئیات مورد نیاز برای طرح توجیهی یا همان بیزینس پلن به طور کامل ارائه شده است و خیال شما را از بابت کامل بودن طرح راحت کرده و به راحتی شما می توانید برای اخذ تسهیلات از این طرح استفاده نمایید.

جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن در داخل طرح توجیهی قرار داده شده است.

لوله و اتصالات پلی پروپیلن

لوله پلی پروپیلن از راندوم کوپلیمر 3 ساخته می شود. این نوع از لوله ها بعنوان مقاومترین لوله ها از انواع لوله های پلیمری شناخته می شوند و معمولا در رنگهای سبز و سفید در بازار یافت می شوند. اتصالات پلی پروپیلن از پلیمر پلی پروپیلن ساخته می ‏شود و معمولا در زبان بازاری به اتصالات سفید و سبز بین مردم رایج است. اگر از شما در مورد قوی ترین نوع اتصالات سوال شود قطعا این نوع اتصالات، بهترین پاسخ ممکن خواهد بود زیرا در ساختار شیمیایی آن ترکیبات و حلقه های بسیار قوی وجود دارد که آن ها را از سایر مواد متمایز می کند و منجر به کیفیت بسیار بالایی برای آنها شده است. در این بیزینس پلن که با استفاده از نرم افزار کامفار مورد بررسی قرار گرفته است، سودآوری این نوع کارخانجات به صورت گسترده ای مورد بررسی قرار گرفته است و تمام جزئیات لحاظ شده است. در نظر داشته باشید که به دلیل تنوع و گستردگی مصرف این نوع لوله ها در بازاریابی این محصولات مشکل خاصی وجود ندارد و معمولا این کارخانجات ثبت سفارش چندین ماهه در انتظار دارند. در طرح توجیهی تولید لوله پلی پروپیلن سود خالص و ناخالص طرح، ارزش افزوده خالص و ناخالص، نقطه سر به سر، نرخ بازدهی سرمایه و مدت زمان برگشت سرمایه به طور کامل گنجانده شده است و شما با مطالعه ی آن دید کاملی از کسب و کار خود پیدا خواهید کرد.

خط تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن

دستگاه های خط تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن

اگر به صورت دقیق به تجهیزات مورد نیاز برای خط تولید لوله پروپیلن بپردازیم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- دستگاه میکسر مواد اولیه

2- دستگاه گراویمتری

3- میله ماردون

4- المنت حرارتی مخصوص

5- دستگاه اکسترودر مخصوص

6- die head

7- مخزن خلا گیر یا همان وکیوم

8- دستگاه کالیبرازیسیون

9- دستگاه خنک کننده

10-دستگاه کشنده لوله

11- جت پرینتر مخصوص

همانطور که مشاهده می کنید جزئیات دستگاه های مورد نیاز ارائه شده است (هر دستگاه به صورت کلی مورد بررسی قرار گرفته و قیمت های کارشناسی آنها نیز ارائه شده است) و در این طرح به طور کامل به جزئیات حقوق کارگران و … نیز پرداخته شده و در نهایت دیتاهای خروجی توسط نرم افزار کامفار که مهمترین آنها نرخ بازگشت سرمایه می باشد نیز ارائه شده است.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

بخش اول: مشخصات متقاضی طرح 1-1- مشخصات ثبتی شرکت 2-1- سرمایه و سهامداران 1-3- اعضای هیئت مدیره و بازرسان شرکت 1-4- مجوزهای قانونی بخش دوم: بررسی اقتصادی طرح 2-1- مقدمه 2-2- معرفی محصولات طرح 1-2-2-لوله پلی پروپیلن (محصول فعلی) 2-2-2- اتصالات جوشی و رزوه ای پلی پروپیلن (محصول فاز توسعه) 3-2- کد آیسیک 4-2- شماره و تعرفه گمرکی 2-5- استانداردهای محصول 6-2- مواد مصرف و کاربرد‌ها -1-6-2مزاياي لوله و اتصالات پلي پروپيلني 7-2- کالاهای قابل جایگزین 2-8- اهميت استراتژيكي كالا در دنياي امروز 2-9-وضعیت حمایت هاي اقتصادي و بازرگانی 2-9-2-حمایت تعرفه گمرکی (محصولات و ماشین آلات) و مقایسه با تعرفه هاي جهانی 2-9-2- حمایت هاي مالی (واحدهاي موجود و طرحها)، بانکها و شرکتهاي سرمایه گذار 10-2- شرایط واردات 2-11- شرایط صادرات 12-2- وضعیت عرضه و تقاضا 13-2-وضعیت عرضه 2-13-1- تولید داخلی 2-13-2- واردات 2-14- پیش بینی امکانات عرضه 2-14-1- پيش بيني امکانات عرضه داخلي 2-14-2- پیش‌بینی بهره برداری واحدهای در حال احداث 3-14-2- پیش بینی امکانات عرصه داخلی 2-14-4-پیش بینی واردات 2-14-5- کل امکانات عرضه 2-15- تقاضا 2-15-1- تقاضای خارجی (صادرات) 2-15-2- تقاضای داخلی 2-16- پیش‌بینی تقاضا 2-16-1- پیش بینی تقاضای داخلی 2-16-2- پیش‌بینی تقاضای خارجی 2-17- تحليل موازنه پيشبيني امکانات عرضه و پيشبيني تقاضا بخش سوم: مطالعات فنی طرح 3-1- مقدمه 2-3- هدف از اجرا و توسعه طرح 3-3- محصولات فعلی شرکت 3-4- محصولات فاز توسعه 3-5- محل اجرای طرح 6-3- تعداد نوبت کاری 3-7- روش تولید 8-3- مشخصات دانش فنی تولید 9-3- شرکت تامین کننده ماشین آلات (فاز توسعه) 10-3- نوع و میزان مواد اولیه عمده مورد نیاز طرح و محل تامین 11-3- وضعیت تامین نیروی انسانی و تعداد اشتغال 3-11- تامين آب ، برق ، سوخت، امكانات مخابراتي و ارتباطي 3-13- بررسی مسائل زيست محيطی 3-14- برنامه عملیاتی و زمان بندی اجرای طرح 15-3- پیش بینی برنامه فروش و تولید بخش چهارم: برآورد‌های مالی طرح 4-1- مقدمه 4-2- هزینه های سرمایه‌گذاری طرح 4-2-1- سالن کارگاهی 4-2-4- تجهیزات و ماشین‌آلات 4-2-5-تاسیسات و انشعابات 4-2-6- تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی 3-5-8- تجهیزات و وسایل اداری 3-5-9- متفرقه و پیش بینی نشده 10-5-3- هزینه های قبل از بهره‌برداری و فاز توسعه 4-3- هزینه‌های عملیاتی و جاری طرح 4-3-1- هزینه تامین مواد اولیه 4-3-2- هزینه‌های پرسنلی 4-3-3- هزینه انرژی و ارتباطات 4-3-4- تعمیر و نگهداری 4-3-5- استهلاک 4-3-6- هزینه‌های عملیاتی و غیر عملیاتی طرح 4-4- سرمایه در گردش 4-5- هزینه‌های تولید 6-4- برآورد‌های مالی و تجزیه و تحلیل اقتصادی طرح 7-4- خلاصه پیش بینی های مالی طرح 1-7-4- حجم سرمایه‌گذاری و تسهیلات بانکی 2-7-4- ارزش خالص فعلی 3-7-4- دوره بازگشت سرمایه PBP 4-7-4- سود خالص سالانه طرح 5-7-4- تحلیل نقطه سربه‌سری 6-7-4- آنالیز حساسیت 8-4- نتيجه و پيشنهاد تسهيلات

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی کارخانه تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi