سفارش طرح توجیهی

دانلود پروپوزال کاری راه اندازی شرکت مشاوره استخدام منابع انسانی (کاریابی)

عنوان فارسی :

بیزینس پلن راه اندازی شرکت مشاوره استخدام منابع انسانی (کاریابی)

مناسب برای: ارائه به سازمان ها ، شرکت ها، بانک ها ، دانشگاه ها و شرکت در مناقصه و ...
اصول نگارش : براساس استانداردهای جهانی طراحی بیزینس پلن (طرح پیشنهادی کسب و کار)
تعداد صفحات: 11 سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
در صورتیکه تمایل به شخصی سازی و سفارشی سازی این پروپوزال با اسم و لوگوی شرکت جهت ارائه در زمینه های کاری خود دارید می توانید با همکاران ما به شماره 09360147484 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه گردد.
قیمت دانلود :
297,000 تومان
این پروپوزال مناسب چه کسانی است؟

1. کسانی که تمایل به راه اندازی یک مرکز مشاوره استخدام منابع انسانی را دارند 2. فعالان این حوزه که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند 3. کارفرمایانی که به دنبال جذب بهترین متخصصین این صنعت می باشند 4. کسانی که به دنبال کسب چشم اندازی فنی و دقیق در مورد این حوزه تخصصی می باشند 5. کارآفرینان و سرمایه گذارانی که به دنبال بهترین راهکارهای بازاریابی و فروش در این صنعت می باشند 6. فعالان و متخصصان این صنعت که تمایل به جذب حرفه ای مشتریان جدید دارند و به دنبال یک پروپوزال کاری حرفه ای برای ارائه محصولات و خدمات خود می باشند

پروپوزال کاری
فهرست مطالب و محتویات

1. عنوان 2. نویسندگان طرح و همکاران پروژه (به همراه رزومه مختصر) 3. درباره این پروپوزال 4. شرح نیاز، بیان مساله، خلاصه اجرایی و اهداف پروژه 5. ارائه راهکارها و استراتژی ها برای حل مساله 6. هزینه های پروژه 7. زمان بندی پروژه 8. رزومه تیم 9. شرایط و ضوابط همکاری 10. درباره ما 11. تماس با ما

شرح موضوع

آیا قصد دارید تا یک شرکت مشاوره استخدام راه اندازی کرده و در حوزه کاریابی فعالیت نمایید؟ اگر چنین است، در اینجا نمونه الگوی کامل یک طرح کسب و کار مشاوره استخدام منابع انسانی و گزارش امکانسنجی آن ارائه شده است که می توانید از آن استفاده نمایید. ما همه نیازمندی ها و پیش نیازهای ضروری برای شروع یک شرکت مشاوره استخدام پرسنل را در نظر گرفته ایم. همچنین پا را فراتر نهاده و یک الگوی طرح بازاریابی مشاوره استخدام به همراه ایده های بازاریابی چریکی عملی برای شرکت های مشاوره استخدام را تحلیل و ترسیم کرده ایم.

در پروپوزال های کاری فراپلن، تمامی اصول طراحی (از جمله زیبایی فونت، رسم جداول، تصاویر مرتبط و …) رعایت شده است. همچنین از متنی جذاب و گیرا و مطالب طبقه بندی شده در این نمونه ها استفاده شده است. این پروپوزال در 11 صفحه آماده شده و در ادامه نیز تصویر یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

کاریابی

مزایای فعالیت در حوزه مشاوره استخدام منابع انسانی (کاریابی)

اگر تجربه خوبی در زمینه منابع انسانی دارید و به دنبال راه اندازی یک کسب و کار هستید، بهترین گزینه برای شما راه اندازی خدمات مشاوره استخدام خودتان است. چرا؟ خوب به این دلیل که این یک کسب و کار خوب و سودآور در ایران محسوب می شود، به ویژه اگر توانایی آن را داشته باشید و چگونگی ایجاد شبکه را بدانید. شرکت های مشاوره استخدام، مسئول کمک به سازمان ها در استخدام کارکنان برای پر کردن موقعیت های شغلی خالی در سازمان و کمک به درخواست دهندگان و کسانی هستند که به دنبال شغل مطمئن و مطابق خواسته های خود می باشند. آنها انواع خدمات مرتبط با استخدام را ارائه می کنند که بخش بزرگی از آنها تامین کارکنان موقتی و قراردادی است. همچنین برای موقعیت های شغلی دائمی هم نیرو استخدام می کنند.

بعضی موسسات جذب نیرو به مشتریان خود خدماتی بیش از استخدام کارکنان می دهند، آنها در آموزش و آماده سازی کارکنان متناسب با نقش هایی که برای آن استخدام می شوند نیز فعالیت می کنند. معمولاً این شرکت های جذب نیرو نسبت به شرکت هایی که تنها برای مشتریان خود کارمند استخدام می کنند، هزینه بیشتری طلب می کنند. اگر تصمیم گرفته اید تا یک کسب و کار مشاوره استخدام راه اندازی کنید، باید اطمینان حاصل کنید که مطالعات کامل امکانسنجی و بررسی بازار را انجام داده اید. طرح کسب و کار، سند کاری بسیار مهم دیگری است که نباید در هنگام راه اندازی کسب و کار، نادیده گرفته شود؛ چرا که پروپوزال کاری به شما کمک می کند تا مسیر دقیق این کسب و کار را بپیمایید.

مشاوره استخدام منابع انسانی

گفته می شود که صنعت جذب نیرو، استخدام و راهکارهای نیروی کار، سهم بزرگی در اقتصاد ایران دارد و این صنعت سالانه فرصت های شغلی و کاری برای افراد جویای کار بیشماری را فراهم می کند. شکوفایی صنعت راهکارهای جذب نیروی کار، استخدام نوآموز و نیروی کار، همچنان ادامه خواهد داشت، چراکه سازمان های بیشتری به این فهم می رسند که برای کمک به دوری از تنش های استخدام نیروی کار برای کسب و کار خود، به خدمات شرکت های مشاوره استخدام نیاز دارند. با توجه به آمارهای موجود، با اطمینان می توان گفت که صنعت ارائه راهکارهای جذب نیرو، استخدام نوآموز و نیروی کار، با وجود ماهیت رقابتی این صنعت، در حال رشد پایدار است. یک چیز مسلم است، اگر شما موقعیت کاری خوبی داشته باشید و مهارت های کاری، شبکه ها و یک بانک رزومه قوی مورد نیاز را داشته باشید، احتمالاً نباید برای رقابت در این صنعت با مشکل مواجه گردید.

علت دیگر این که افراد ترجیح می دهند تا یک کسب و کار مشاوره استخدام راه اندازی کنند این است که مشاوران می تواند حق مشاوره مناسب خود را درخواست کنند، به ویژه اگر رزومه کاری خوبی از خود داشته باشند. عوامل دیگری که کارآفرینان را تشویق به راه اندازی مراکز کاریابی می کند، می تواند این باشد که راه اندازی این کسب و کار، ساده است و سرمایه اولیه هم قابل تامین می باشد؛ شما می توانید کسب و کار مشاوره استخدام خود را از یک دفتر کار کوچک شروع کنید. کارفرمایان مشاغل مختلف معمولاً برای کارکنانی که می توانید در استخدام و آموزش آنها به ایشان کمک کنید، به شما پول پرداخت می کنند.

با وجود این که هنوز برخی شرکت های مشاوره استخدام، توافق قراردادی فردی با متقاضی کار انجام می دهند تا در صورت کمک به متقاضی در حفظ یک شغل، درصدی از حقوق آنها را به مدت سه ماه یا بیشتر بردارند، اما راهکارهای بهتری را نیز می توان برای کسب درآمد از این حوزه ارائه داد. اگر به دنبال راه اندازی یک مرکز کاریابی هستید، پس شروع درآمد شما از استخدام کارکنان موقت برای سازمان هایی خواهد بود که برای اجرای یک پروژه که معمولاً یک چارچوب زمانی دارد، به دنبال نیروی کار هستند. براحتی می توانید تغییر مسیر داده و این کار را ادامه دهید، چون انبوهی از این مشاغل موقتی در ایران وجود دارد، به ویژه در زمینه ساختمان سازی.

یک چیز خود در مورد کسب و کار مشاوره استخدام این که است که بازارهای راحت و در دسترس برای خدمات آنها وجود دارد. علت این است که سازمان ها معمولاً برای پر کردن فرصت های کاری موجود، به استخدام پرسنل نیاز دارند. طبیعتاً کارکنان به دنبال شغل هایی با درآمد بهتر هستند و هیچ کارفرمایی اجازه وجود یک جای کاری خالی در سازمان خود را نخواهد داد.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال کاری راه اندازی شرکت مشاوره استخدام منابع انسانی (کاریابی)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi