سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی آشپزخانه غذای بیرون بر سرد و گرم

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن احداث آشپزخانه برای غذاهای بیرون بر سرد و گرم

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 48 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 48 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
takeout restaurants
قیمت دانلود :
148,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

بدون شک یکی از کسب و کارهای زودبازده و پرسودی که طی چند سال گذشته، جایگاه خود را به خوبی در بازار ایران پیدا کرده است، راه اندازی یک آشپزخانه یا کترینگ غذای بیرون بر می باشد. اگر شما نیز به فکر راه اندازی چنین کسب و کاری در محل زندگی خود هستید، کافی است تا یک محل مناسب را خریداری یا اجاره کرده و در ادامه نیز تجهیزات مورد نیاز برای آشپزخانه را تهیه کنید و کار خود را شروع نمایید. در ادامه نیز به فکر تبلیغات باشید. البته که کیفیت کار شما، معرف و تبلیغ خوبی برای شما خواهد بود.

با این حال، راه اندازی هر کسب و کار بر مبنای یک طرح و نقشه اصولی می تواند گزینه عاقلانه تری باشد. تهیه نقشه کسب و کار قبل از راه اندازی آن می تواند پیش نیازهای اساسی ان کسب و کار را در اختیار کارآفرین قرار دهد. هدف از نگارش این طرح توجیهی نیز، آشنایی با پیش نیازها و نیز چشم اندازها در زمینه راه اندازی یک مرکز تهیه غذای بیرون بر می باشد که در ان انواع غذاهای بیرون بر سرد و گرم، تهیه و توزیع می شود. در این طرح توجیهی، کارآفرین می تواند با میزان سرمایه گذاری اولیه مورد نیاز و نیز روش های اصولی سرمایه گذاری در این صنعت، آشنا گردد. همچنین مشاوران و کارشناسان این صنعت، با در نظر گرفتن تمامی متغیرهای اولیه و نیز انجام مطالعات بازاری، توانسته اند تا برآورد خوبی از میزان سودآوری نهایی طرح و نیز مدت بازگشت سرمایه آن انجام دهند. کارآفرین با بررسی این محاسبات و برآوردها می تواند چشم انداز خوبی از آینده چنین کسب و کاری را به دست آورده و تصمیمات اصولی تری را قبل از راه اندازی کسب و کار، اتخاذ نماید.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

محصولات تولیدی ظرفیت در سال واحد
غذای بیرون بر سرد 150,000 پرس
غذای بیرون بر گرم 225,000 پرس
مساحت زمین مورد نیاز 15 متر مربع
مساحت زیر بنا 0 متر مربع
هزینه ثابت مورد نیاز برای راه اندازی طرح (قیمت زمین لحاظ نشده) 9,035 میلیون ریال
مبلغ سرمایه گذاری از طرف مجری (قیمت زمین لحاظ نشده) 2,035 میلیون ریال
وام و تسهیلات بانکی سرمایه گذاری ثابت 7,000 میلیون ریال
شاغلین طرح 354 نفر
تولید در نقطه سر به سر 27.03 درصد
نرخ بازده طرح 28.18 درصد
بازگشت سرمایه به سال 0.69 سال
میزان آب مصرفی در سال 684 متر مکعب
برق مصرفی در سال 72,000 کیلووات ساعت
گاز مصرفی در سال 120 متر مکعب

سود احداث آشپزخانه غذای بیرون بر

بسته به محلی که تمایل دارید تا کسب و کار خود را در آن راه اندازی کنید، ممکن است با برخی مراکز تهیه غذای دیگر نیز در رقابت باشید. مطمئنا تنوع، کیفیت، قیمت، طرز برخورد با مشتریان، سرعت در تحویل و … می توانند برگ برنده و مزیت رقابتی شما محسوب گردند. با این حال، در صورتی که تازه شروع به کار کرده اید، بهتر است تا هزینه هایی را برای تبلیغات محیطی در نظر بگیرید.

سودآوری نهایی این طرح نیز بستگی به عوامل گوناگونی خواهد داشت که از جمله آنها می توان به ظرفیت پخت روزانه، محل قرارگیری کسب و کار و … اشاره نمود. لازم به توضیح است که شرایط شهرنشینی و زندگی صنعتی امروزه باعث شده تا خرید غذای آماده به یکی از نیازهای اصلی بیشتر خانوارها تبدیل شود. در این راستا، مطمئنا ارائه غذایی با کیفیت و با قیمت مناسب باعث خواهد شد تا هر روز، مشتری های ثابتی داشته باشید که به شما مراجعه می کنند. این کسب و کار را می تواند یکی از کسب و کارهای زودبازده عنوان کرد، چرا که مدتی کوتاه پس از راه اندازی آشپزخانه، متوجه مراجعه بالای مشتریان خواهید شد. البته که در این کسب و کار نیز، نیازمند سرمایه اولیه ای خواهید شد که صرف هزینه هایی همچون خرید یا اجاره ملک مورد نظر، خریداری تجهیزات آشپزخانه، هزینه های مربوط به انرژی، دریافت جواز کسب، استخدام پرسنل و … می شوند.

در چند سال گذشته و با توجه به افزایش قیمت ها که ناشی از افزایش نرخ تورم بوده، بیشتر افراد مجبور شده اند تا برای راه اندازی کسب و کار خود، به دریافت وام ها و تسهیلات بانکی روی آورند. اگر شما نیز به عنوان یک کارآفرین علاقه مند هستید تا برای راه اندازی آشپزخانه غذای بیرون بر، اقدام به دریافت وام برای تامین سرمایه اولیه مورد نیاز خود کنید، مطمئنا لازم خواهید داشت تا یک طرح توجیهی دقیق را تهیه نمایید. این طرح توجیهی که در اختیار شما قرار داده شده، تمامی استانداردهای مربوط به یک طرح دقیق را شامل می باشد و توسط کارشناسان متخصص این حوزه تهیه شده و در اختیار شما قرار داده شده است.

آشپزخانه و کترینگ بیرون بر

طرح کسب و کار غذای خانگی

طرح ها و ایده های مختلفی وجود دارند که یک فرد علاقه مند می تواند با حداقل سرمایه آنها را راه اندازی نماید. یکی از این طرح های کسب و کار که در چند سال گذشته نیز رونق فراوانی گرفته است، راه اندازی آشپزخانه تهیه غذای خانگی و بیرون بر می باشد. مطمئنا این نوع مراکز را در سطح شهر محل اقامت خود مشاهده نموده اید. مراکز تهیه غذای خانگی، کاری شبیه به رستوران ها را انجام می دهند، با این تفاوت که غذاها فقط به صورت بیرون بر هستند تا مشتریان، غذا را در منزل، محل کار و … میل نمایند.

خیلی از افراد با توجه به شرایط کاری خود، تمایل دارند تا وعده غذایی روزانه خود را از این مراکز تهیه نمایند. این آشپزخانه ها معمولا غذاهایی با کیفیت با عطر و طعم غذاهای خانگی را با قیمتی مناسب تر از رستوران ها در اختیار مشتریان قرار می دهند.

راه اندازی کسب و کار تهیه غذای خانگی، مزایای بیشماری دارد که از جمله مهمترین آنها می توان به راه اندازی آسان، زودبازده بودن، امکان راه اندازی با سرمایه کم، حاشیه سود مناسب و … اشاره نمود. همچنین باید اشاره کرد که جلب اعتماد و اطمینان مشتریان نیز در اینگونه مراکز تهیه غذا، می تواند برگ برنده و مزیت رقابتی مهمی برای کارآفرینان آن تلقی گردد.

تهیه غذای بیرون بر

مطمئنا برای راه اندازی این کسب و کار باید اقدام به دریافت مجوزهای قانونی نمایید. ارائه طرح توجیهی در کنار مدارک مورد نیاز، می تواند فرآیند دریافت مجوزهای قانونی را سرعت بخشد. یکی از موارد مهمی که باید در زمینه راه اندازی این کسب و کار در نظر داشته باشید، انتخاب یک مکان خوب است. اگر مرکز تهیه غذای خانگی شما در یک منطقه شلوغ و پر رفت و آمد باشد، مطمئنا سودآوری بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. مطمئنا خریداری یا اجاره چنین ملکی می تواند هزینه بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد که مهمترین هزینه در لیست هزینه های شما نیز همین خواهد بود؛ ولی مطمئنا سودآوری به مرور زمان می تواند باعث جبران هزینه های اولیه و بازگشت سرمایه اولیه گردد. لازم به توضیح است که راه اندازی خدمات ارسال غذا توسط پیک نیز می تواند مزیت رقابتی بسیار مهمی برای شما باشد چرا که مطمئنا باعث جذب مشتریان دائمی برای کسب و کار شما خواهد شد.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مقدمه: شرح خدمات - مطالعات و تحقیقات بازار - عوامل اجتماعی و فرهنگی ، بومی و منطقه ای و جغرافیایی ، سیاسی و قوانین حاکم و محدودیتهای قانونی - ویژگیهای خدمات و مقررات حاکم - میزان عرضه و تقاضا ، روند ارائه خدمات و میزان آن در گذشته ، فعلی و آینده - رقبا و موفقیت رقبا ، واسطه ها ، کانالهای تبلیغاتی و نحوه ارائه خدمات ، خدمات جانشین - رفتار دریافت کننده خدمات ، ثبات بازار و عرضه و تقاضا ، قیمتها و تفکیک بازار - مطالعات فنی و تکنولوژی - مزایای فنی و تکنولوژی ، اهداف راه اندازی ، تحلیل ریسک - مکان یابی و آدرس محل اجرای طرح - مشخصات خدمات - فرآیند ارائه خدمات - مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - خدمات و ارزش ارائه خدمات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامه زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی آشپزخانه غذای بیرون بر سرد و گرم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi