سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی کارخانه تولید ظروف تفلون و نچسب

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن تاسیس کارخانه تولید ظروف تفلون و نچسب

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: فایل PDF محاسبات کامفار و پلن جانمایی
تعداد صفحات: 31 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
کارخانه تولید ظروف تفلون و نچسب
قیمت دانلود :
279,800 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

طرح توجیهی تولید ظروف تفلون (ظروف نچسب) که توسط بهترین متخصصین و کارشناسان مجموعه فراپلن تهیه و تدوین شده است، می تواند با ارائه تمام اطلاعات لازمه برای این طرح اعم از سرمایه ها و هزینه های مورد نیاز اولیه، معرفی تجهیزات و ابزارآلات پروژه، بررسی عرضه و تقاضای داخلی و شرایط صادرات و واردات این محصول به عنوان سندی محکم و معتبر درجهت آشنایی با این مسیر سرمایه گذاری برای شما تلقی شود.

آیا قصد سرمایه گذاری در مسیر کسب و کار تولید ظروف تفلون را دارید ولی از شرایط و چالش ها و موانع مسیر یا میزان بهره های مالی پروژه بی خبرید؟ و همین عدم آشنایی کافی با جزییات مسیر باعث شده است تا نتوانید به طور دقیق و صحیح اقدام به تصمیم گیری نمایید؟

دیگر نگران نباشید! این محتوا که طبق دقیق ترین و به روزترین اطلاعات موجود در بازار و با یاری مصاحبه و استفاده از تجربه برخی فعالان این عرصه نوشته شده است، با پاسخ به تمام سوالات شما و توضیح پیش نیازهای اطلاعاتی درمورد این کسب و کار، چشم اندازی حساب شده از مسیر بیزینس پلن تولید ظروف تفلون (ظروف نچسب) را در اختیار شما قرار خواهد داد. توصیه می کنیم تا مطالعه ادامه مطالب جهت آشنایی کامل با طرح توجیهی تولید ظروف تفلون را از دست ندهید.

تولید ظروف تفلون

معرفی طرح تولید ظروف تفلون (ظروف نچسب) و کاربردهای آن

ظروف تفلونی یا نچسب به عنوان یکی از مهم ترین تجهیزات آشپزخانه بدلیل نوع ساخت و ماده اولیه استفاده شده و ویژگی های منحصر به فرد آن، کاربردهای فراوانی دارند. مهم ترین ویژگی ظروف تفلونی که آن را بین بانوان در امر آشپزی محبوب تر ساخته است، نچسب بودن آنها است؛ به طوری که مواد غذایی در هنگام پخت و پز برخلاف سایر ماهیتابه ها و قابلمه ها، به ظروف نمی چسبند و این ویژگی باعث می شود تا غذا به صورت کامل تفت داده شده یا دم شود و طعم خوشمزه خود را از دست ندهد.

مهم ترین ماده خام اولیه ظروف تفلونی که پایه و اساس آن را تشکیل می دهد، آلومنیوم و PTFE یا همان پلی تترا فلوئور اتیلن است که در دمای بین 200 تا 400 درجه سانتی گراد توسط ابزارآلات و تجهیزات خط تولید تحت فشار و کشش با هم ترکیب شده و آماده قالب گیری برای نهایی شدن محصول می شوند؛ البته شایان ذکر است که PTEF فقط سطح داخلی ظروف را می پوشاند و آلومینیوم نیز تشکیل دهنده قالب اساسی محصول است و دسته و قطعات اتصالی نیز از جنس گالوانیزه و بالکالیت می باشد.

سرمایه اولیه مورد نیاز و معرفی تجهیزات لازم برای طرح توجیهی تولید ظروف تفلون (نچسب)

شاید یکی از مهم ترین سوالاتی که برای یک سرمایه گذار مطرح باشد، مقدار هزینه های لازم برای راه اندازی یک بیزینس پلن است. برخلاف تصور عموم، نظردهی درمورد مقدار سرمایه لازم برای اجرایی سازی یک پروژه همچون طرح توجیهی تولید ظروف تفلون، امری است که با چالش ها و موانع بسیاری رو به رو است! یک کارشناس فنی برای بررسی های برآورد مالی و اعتباری یک طرح نیازمند آگاهی از خیل عظیمی از اطلاعات و جزییات پروژه است؛ به عنوان مثال نوع اجاره ای یا مالکیت ملک کارخانه، متراژ کارخانه، نوع و تعداد دستگاه ها و ابزارآلات و تجهیزات خریداری شده و استهلاک آنها، تنوع و ظرفیت اسمی محصولات، تعداد پرسنل کارخانه، میزان مواد اولیه ای که بسته به تنوع و تعداد ظرفیت اسمی محصولات قرار است، تهیه شود و… تنها گوشه ای از جزییات بیزینس پلن تولید ظروغ تفلونی یا نچسب است که تغییر کمیت و کیفیت هرکدام، می تواند مقدار هزینه های لازم برای آغاز اجرایی سازی این پروژه را تحت تاثیر قرار دهد.

از سویی شرایط کم ثباتی اقتصادی و تورم حاکم بر کشور و به تبع آن نوسانات ارزی، سبب شده است که قیمت تمام کالاها از مواد اولیه گرفته تا تجهیزات و ماشین های موردنیاز لحظه به لحظه دستخوش تغییرات شود، لذا اعلام یک عدد به عنوان سرمایه اولیه مورد نیاز برای طرح توجیهی تولید ظروف تفلون با نچسب بسته به بازه زمانی که شما در حال مطالعه این محتوا هستید، می تواند باعث انتقال اطلاعات نادرست و اشتباه به شما شده و اطلاعاتی غلط از بررسی های مالی طرح را در اختیارتان قرار دهد.

البته متخصصین و کارشناسان فنی ما در بخش برآوردهای مالی و اعتباری این محتوا در مجموعه فراپلن، با بررسی و ارزیابی های بازار و بازدید از برخی واحد های فعال درکشور و مصاحبه با عده ای از مدیرعامل ها، اقدام به بررسی هزینه ها و بهره های بیزینس پلن تولید ظروف تفلونی کرده اند که جدول زیر خلاصه ای از این گزارش ها را نشان می دهد:

الف) اطلاعات ظرفیت و میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 ضریب میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر 31 درصد
ب) اطلاعات مالی و اقتصادی طرح
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 میزان سرمایه کل مورد نیاز اجرای طرح 182.321 میلیون ریال
2 میزان سرمایه ثابت 142.123 میلیون ریال
3 میزان سرمایه در گردش 40.198 میلیون ریال
4 نرخ برگشت سرمایه 42 درصد
5 مدت زمان برگشت سرمایه 3.2 سال
6 سود خالص 32.487 میلیون ریال
7 سود ناخالص 39.781 میلیون ریال
8 هزینه های ثابت سرمایه گذاری 142.123 میلیون ریال
9 سرمایه مورد نیاز جهت تامین سالن ها و بخش ها 113.246 میلیون ريال
10 سرمایه مورد نیاز جهت تهیه تجهیزات کارخانه 160.284 میلیون ریال
11 هزینه های مرتبط با دارایی های ثابت 6.327 میلیون ریال
12 تعداد پرسنل ستادی و اجرایی مورد نیاز اجرای طرح 16 نفر
13 نسبت سر به سر در سال اول بهره برداری 31.88 درصد
14 نسبت سر به سر در سال آخر بهره برداری 7.72 درصد
15 نرخ بازدهی داخلی سرمایه گذاریIRR 42 درصد
16 IRRتعدیل شده سرمایه گذاری 41.25 درصد
17 IRRتعدیل شده حقوق صاحبان سهام 41.25 درصد

لازم به ذکر است که شما سرمایه گذار عزیز می توانید با اطلاعات سلیقه ای مدنظر و اعلام جزییات مالی خود برای این پروژه یا پروژه های دیگرتان اقدام به ثبت سفارش طرح توجیهی و بیزینس پلن صنعتی و تولیدی کرده و قبل از اجرایی سازی کسب و کار خود، چشم اندازی دقیق از جریانات نقدی طرح تان داشته باشید، آگاهی ای که با در دست داشتن آن می توانید اقدام به اخذ تسهیلات بانکی نمایید.

تولید ظروف نچسب

نظردهی درمورد دستگاه ها و ماشین آلات طرح توجیهی تولید ظروف تفلون یا نچسب نیز بسته به ظرفیت اسمی و نوع قالب های تولیدی کارخانه می تواند اندکی باهم متفاوت باشد، اما در حالت کلی، تجهیزات پیش فرض و اصلی موردنیاز برای راه اندازی بیزینس پلن تولید ظروف تفلون و نچسب به شرح ذیل است:

  • پرس هیدرولیک
  • کوره ریلی پخت تفلون
  • کوره ریلی پخت رنگ
  • قالب دستگاه فلز
  • و…

کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی کارخانه تولید ظروف تفلون و نچسب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi