سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی خرید کامیون

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن خرید کامیون به تعداد 10 دستگاه

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 23 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 23 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
truck purchase
قیمت دانلود :
147,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

رشد و توسعه هر کشور تحت تاثیر فاکتورهای بیشماری است که توسعه بخش حمل و نقل یکی از مهمترین آنها تلقی می گردد. حمل و نقل همانند خون در بدن انسان، می توان شریان های حیاتی هر کشوری را به یکدیگر متصل کرده و موجب به چرخش درآمدن چرخ های اقتصاد گردد. مطمئنا توجه کارآفرینان و دولت به این بخش می تواند موجبات رشد اقتصادی و همچنین اشتغال آفرینی برای اقشار زیادی گردد.

بخش حمل و نقل هم از نظر اهمیتی که در افزایش اشتغال آفرینی دارد و همچنین ارزش افزوده ای که ایجاد می کند، می تواند اهمیت بالایی داشته باشد. هزاران نفر در کشور ما در این صنعت حضور دارند و کسب روزی می کنند. با این حال ورود به صنعت حمل و نقل می تواند چالش هایی را نیز به همراه داشته باشد. در این نمونه طرح توجیهی، به ارائه راهکارهای خریداری کامیون و وارد کردن آنها به چرخه حمل و نقل پرداخته شده و در این راستا، تمامی هزینه های مربوطه، مشخص گردیده اند و نهایتا نیز با در نظر گرفتن این فاکتورها و نیز انجام مطالعات بازاری توسط کارشناسان این حوزه، برآورد دقیقی از میزان سودآوری نهایی و همچنین مدت بازگشت سرمایه، انجام شده است.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

محصولات تولیدی تعداد سرویس کل کامیونها در 300 روز سال
درآمد از حمل مصالح و بار 3,200
متراژ زمین و هزینه های طرح
مساحت زمین مورد نیاز 2,000 متر مربع
مساحت زیر بنا 630 متر مربع
هزینه ثابت مورد نیاز برای راه اندازی طرح (قیمت زمین لحا نشده) 406,880 میلیون ریال
مبلغ سرمایه گذاری از طرف مجری (قیمت زمین لحاظ نشده) 203,880 میلیون ریال
وام و تسهیلات بانکی سرمایه گذاری ثابت 203,000 میلیون ریال
تعداد شاغلین و تحلیل مالی طرح و مصرف سوخت
شاغلین طرح 12 نفر
تولید در نقطه سر به سر 44.12 درصد
نرخ بازده طرح 28.02 درصد
بازگشت سرمایه به سال 6.17 سال
میزان آب مصرفی در سال 646 متر مکعب
برق مصرفی در سال 3,000 کیلووات ساعت
گازوئیل 360,000 لیتر
گاز مصرفی در سال 4,400 متر مکعب

کارآفرینانی که به دنبال رسمیت بخشیدن به کسب و کار خود هستند، مطمئنا تمایل دارند تا مجوزهای رسمی و قانونی کسب و کار را نیز دریافت نمایند. ارائه طرح توجیهی خرید کامیون می تواند فرآیند اخذ این نوع مجوزهای ضروری را سرعت بخشد. همچنین این طرح توجیهی با نشان دادن نقشه راه به سرمایه گذاران و تعیین اولویت های سرمایه گذاری اصولی می تواند نقش مهمی در موفقیت یک شرکت فعال در حوزه حمل و نقل داشته باشد.

لازم به توضیح است که با توجه به افزایش قیمت این نوع کامیون ها در طی چند سال گذشته، برخی از سرمایه گذاران تمایل دارند تا وام ها و تسهیلات بانکی را نیز برای تامین سرمایه اولیه خود اخذ نمایند که مطمئنا ارائه طرح توجیهی به بانک های عامل می تواند گزینه مناسبی برای سرعت بخشیدن به فرآیند اخذ این نوع وام ها و تسهیلات بانکی باشد.

خرید کامیون

کارآفرینی در حوزه حمل و نقل

حوزه حمل و نقل در جهان امروز تا حدی گسترش یافته که شاید معرفی تمامی زیرشاخه های مربوط به آن، کاری مشکل و چالش برانگیز باشد اما اگر بخواهیم این حوزه را به صورت کلی تقسیم بندی نماییم می توانیم به بخش های حمل و نقل درون شهری، برون شهری (جاده ای)، ریلی و هوایی اشاره کنیم. یکی از مهمترین بخش های ایین صنعت که موضوع این طرح توجیهی نیز بوده، بخش حمل و نقل جاده ای به واسطه کامیون هاست که این بخش را می توان یکی از بخش های مهم در توسعه صنعت حمل و نقل عنوان کرد. توسعه این صنعت موجب بهبود رقابت پذیری یک کشور، اشتغال آفرینی، و نهایتا ارزآوری و افزایش درآمدهای ملی می گردد. این صنعت را می توان به مثابه پلی دانست که یک کشور را به توسعه پایدار متصل می کند. در این راستا، دولت، اهمیت زیادی به نوسازی ناوگان حمل و نقل و بهسازی بخش جاده ای داده است.

با توجه به این اهمیت، تسهیلاتی نیز توسط دولت برای این نوسازی و خرید ماشین آلات سنگین جدیدتر در نظر گرفته شده است. کارآفرینانی که علاقه مند به حضور در این بازار دارند می توانند به واسطه ارائه این طرح توجیهی، اقدام به دریافت وام ها و تسهیلات بانکی برای شروع و یا توسعه کسب و کار خود نمایند.

نحوه خریداری کامیون

صنعت حمل و نقل را می توان یکی از بخش های امیدوارکننده در کشور عنوان کرد. گزارشات نشان می دهند که این صنعت در ایران و در جهان، توسعه خوبی در طی چند سال گذشته داشته است. باید در نظر داشت که این بازار جذاب موجب ورود کارآفرینان و سرمایه گذاران زیادی گردیده و مطمئنا رقابت بالایی در این عرصه وجود دارد و شرکت ها و افرادی که در این حوزه فعالیت دارند و یا علاقه مند هستند تا وارد این بازار شوند، باید به فکر کسب مزیت رقابتی باشند. با این حال باید اشاره کرد که مدیریت اصولی یک کسب و کار جدید، سخت تر از آن است که به نظر می رسد؛ بسیاری از سرمایه گذاران و کارآفرینان بدون داشتن یک برنامه ریزی دقیق و اصولی وارد حوزه حمل و نقل می گردند و همین موضوع باعث شکست آنها در شناسایی بازار هدف و مشتریان می گردد. شیوه سرمایه گذاری اصولی در این صنعت و همچنین داشتن یک مدیریت قوی می تواند رمز موفقیت در این صنعت تلقی گردد. این بیزینس پلن با ارائه راهکارهای اصولی سعی داشته تا تمامی پیش نیازهای ضروری مربوط به کسب و کار خرید کامیون و وارد کردن به حوزه حمل و نقل را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد. همچنین باید عنوان کرد که کارشناسان این حوزه با بهره گیری از تجربیات و همچنین مطالعات بازاری که انجام داده اند، تمامی هزینه های مربوط به این حوزه را مشخص کرده و نهایتا نیز با بهره گیری از ابزارهای نرم افزاری، برآورد دقیقی از میزان سودآوری نهایی و مدت بازگشت سرمایه انجام داده اند. این محاسبات و همچنین پیش نیازهای مشخص شده در این طرح توجیهی می توانند چشم اندازهای این کسب و کار را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهند.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

مقدمه مطالعات و تحقیقات بازار مطالعات فنی و تکنولوژی تولید مطالعات مالی و اقتصادی میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) هزینه‌های جاری تولیدات و ارزش تولیدات جدول تحلیل مالی تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر دوره بازگشت سرمایه جدول پیش‌بینی ترازنامه ارائه شاخص‌های مالی جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد برنامۀ زمان‌بندی اجرا زمانبندی اجرا مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی خرید کامیون”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi