سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی احداث پارک آبی و برفی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن احداث و راه اندازی پارک آبی و برفی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 55 صفحه و در قالب فایل PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 55 سال تهیه : 1401
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
Water Park
قیمت دانلود :
78,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

انسان در زندگی روزمره خود، نیازهای متعددی دارد. نیاز به آب و غذا و نیاز به پوشاک، از جمله نیازهای اولیه ای است که وجود آن بر کسی پوشیده نیست. از جمله نیازهایی که انسان در زندگی ماشینی امروزی دارد، نیاز به تفریح است که هرکسی به واسطه روش های متعددی که به آن علاقه مند است، در پی آن است. تفریحات از جمله ملزوماتی هستند که انسان برای دوری از زندگی ماشینی امروزی، شدیدا به آنها نیاز دارد.

در همین راستا و با توجه به این نیاز، کسب و کارهای متعددی نیز در طی سالیان اخیر شکل گرفته اند و ایده های فوق العاده ای نیز مطرح گردیده اند. احداث پارک آبی و برفی نیز از جمله ایده هایی بوده توجیه اقتصادی و سودآوری بالایی را از خود نشان داده است. در این طرح توجیهی، به تحلیل و محاسبه فنی، مالی و اقتصادی مربوط به این صنعت پرداخته شده است. با توجه به محاسبات و همچنین تحقیقات بازار، مشخص شده که این صنعت، دارای آینده روشنی است و بازده سرمایه گذاری بالایی نیز دارد.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

درآمد از ورودی پارک آبی 330,000 نفر
درآمد از ورودی پارک برفی 220,000 نفر
مساحت زمین مورد نیاز 12,000 متر مربع
مساحت زیر بنا 9,000 متر مربع
هزینه ثابت مورد نیاز برای راه اندازی طرح (قیمت زمین لحاظ نشده) 4,688,245 میلیون ریال
مبلغ سرمایه گذاری از طرف مجری (قیمت زمین لحاظ نشده) 988,245 میلیون ریال
وام و تسهیلات بانکی سرمایه گذاری ثابت 3,700,000 میلیون ریال
شاغلین طرح 26 نفر
تولید در نقطه سر به سر 25.43 درصد
نرخ بازده طرح 26.44 درصد
بازگشت سرمایه به سال 4.15 سال
میزان آب مصرفی در سال 450,000 متر مکعب
برق مصرفی در سال 550,000 کیلووات ساعت
گاز مصرفی در سال 720,000 متر مکعب

امروزه در تمامی نقاط جهان، تفریحات آبی را می توان شاهد بود. مطمئنا مثل هر کسب و کار دیگری، حجم سرمایه گذاری مختلفی را می توان در این کسب و کار نیز انجام داد، و این موضوع می تواند بستگی به تصمیمات سرمایه گذار داشته باشد. اینکه چه دستگاه ها و با چه کیفیت هایی و در چه مساحت زمینی به کار گرفته شوند و چه نوع خدمات دیگری در کنار پارک آبی (همچون کافی شاپ، رستوران و …) ارائه گردند، می تواند روی میزان سرمایه گذاری اولیه طرح، تاثیر بگذارد.

امروزه اهمیت گردشگری بر هیچ کشوری پوشیده نیست. تقریبا تمامی اقتصادهای جهان در تلاش هستند تا سهم خود از بازار گردشگری را به حداکثر برسانند. با توجه به مشغله های زندگی روزمره، تمایل کردم در طی چند دهه گذشته برای صرف هزینه در صنعت گردشگری و تفریحات، بیشتر شده است. راه اندازی پارک آبی و برفی می تواند علاوه بر اینکه گردش مالی بالایی را برای سرمایه گذاران در پی داشته باشد، منجر به افزایش اشتغال زایی نیز گردد.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

۱ – مطالعات اولیه پروژه مقدمه : شرح کالا و خدمات احداث پارک آبی و برفی پیشینه و شرح خدمات احداث پارک آبی و برفی مزایای احداث پارک آبی و برفی ۲ – مطالعات فنی و اجرایی احداث پارک آبی و برفی اهداف احداث پارک آبی و برفی ۳ – مطالعات فنی و بهره برداری احداث پارک آبی و برفی بازار هدف احداث پارک آبی و برفی عملیات های احداث پارک آبی و برفی تحلیل ریسک تحلیل SWOT ۴ – اطلاعات ساختار و سازمان مدیریتی احداث پارک آبی و برفی ارزش‏ها و باورها مشخصات رقابت ۵– مطالعات مالی و اقتصادی احداث پارک آبی و برفی ۵ – ۱ ) میزان سرمایه گذاری (ثابت و درگردش) ۵ – ۱ – ۱ ) جدول سرمایه گذاری و منابع تامین آن ۵ – ۱ – ۲ ) زمین محل اجرای احداث پارک آبی و برفی ۵ – ۱ – ۳ ) محوطه سازی مورد نیاز ۵ – ۱ – ۴ ) جدول ساختمانهای مورد نیاز ۵ – ۱ – ۵) ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز ۵ – ۱ – ۶ ) جدول تجهیزات ۵ – ۱ – ۷ ) جدول وسایل نقلیه ۵ – ۱ – ۸ ) هزينه هاي قبل از بهره برداري ۵ – ۱ – ۹ ) ملزومات اداری رفاهی ۵ -۱ – ۱۰ ) محاسبه اجزا و ميزان سرمايه ثابت ۵ – ۲ ) هزینه های جاری طرح ۵ – ۲ – ۱ ) هزینه‌های جاری شرکت‌ها در دو دسته ۵ – ۲ – ۲ ) سرمایه در گردش مورد نیاز طرح ۵ – ۲ – ۳ ) مواد اولیه مصرفی ۵ – ۲ – ۴ ) هزینه های پرسنلی ۵ – ۲ – ۵ ) جدول استهلاک و تعمیرات و نگهداری ۵ – ۲ – ۶ ) هزینه سوخت و انرژی ۵ – ۳ ) تولیدات و ارزش تولیدات طرح ۵ – ۴ ) جدول تحلیل مالی طرح ۵ – ۴ – ۱ ) جدول پیش بینی صورت سود و زیان سود ناخالص کالا / خدمات ۵ – ۴ – ۲ ) جدول صورت گردش جریان وجوه نقد ۵ – ۴ -۳ ) محاسبه هزینه ثابت و متغیر طرح تحلیل و درصد فروش در نقطۀ سر به سر دوره برگشت سرمایه ۵ – ۴ – ۴ ) جدول پیش بینی ترازنامه ۵ – ۴ – ۵ ) ارائه شاخصهای مالی طرح ۵ – ۴ – ۶ ) جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد ۶ ) برنامه ریزی اجرایی و طرح عملیاتی ۶ – ۱ ) برنامۀ زمان‌بندی اجرای طرح ۶ – ۲ ) زمان بندی اجرای طرح/ پروژه ۶ – ۳ ) مدت زمان بهره برداری از طرح / پروژه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی احداث پارک آبی و برفی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi