سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی کارگاه تولید بنر خام دولایه

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن راه اندازی کارگاه تولید بنر خام دولایه به ظرفیت 12 هزار تن در سال

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 51 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 51 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
banner production
قیمت دانلود :
148,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

به احتمال زیاد، هر روزه در سطح شهر، انواع مختلفی از بنرها در اندازه های مختلف که برای کاربردهای مختلفی مانند تبلیغات، قدردانی ها، مراسمات تحریم، تجلیل و … چاپ و نصب شده اند را مشاهده کرده اید. بر روی این بنرها معمولا طرح های گرافیکی و نوشته هایی چاپ می شوند و هر کدام نیز اهداف گوناگونی دارند. کاربرد عمده این بنرها بیشتر در حوزه تبلیغات و برندسازی است. کارگاه های چاپ معمولا بنرهای خام را در حجم بالا خریداری می کنند و با استفاده از ماشین آلات و ابزارهایی که دارند، کار چاپ بر روی آنها را انجام می دهند. در این بین، تولید بنرهای خام و عرضه آنها به بازار می تواند یکی از کسب و کارهای پرسودی باشد که یک کارآفرین می تواند وارد آن شود.

هدف از این طرح توجیهی نیز بررسی فرآیند راه اندازی یک کارگاه تولید بنر خام دولایه و نیز سرمایه اولیه مورد نیاز برای آن می باشد. لازم به توضیح است که در این طرح توجیهی، به بررسی و محاسبه سودآوری نهایی طرح و همچنین مدت بازگشت سرمایه نیز پرداخته شده است.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

محصولات تولیدی واحد ظرفیت در سال
تولید بنر دولایه تن 12,000
مساحت زمین مورد نیاز 5,000 متر مربع
مساحت زیر بنا 2,230 متر مربع
هزینه ثابت مورد نیاز برای راه اندازی طرح (قیمت زمین لحاظ نشده) 648,469 میلیون ریال
مبلغ سرمایه گذاری از طرف مجری (قیمت زمین لحاظ نشده) 148,469 میلیون ریال
وام و تسهیلات بانکی سرمایه گذاری ثابت 500,000 میلیون ریال
شاغلین طرح 24 نفر
تولید در نقطه سر به سر 36.31 درصد
نرخ بازده طرح 51.67 درصد
بازگشت سرمایه به سال 4.06 سال
میزان آب مصرفی در سال 3,068 متر مکعب
برق مصرفی در سال 224,000 کیلووات ساعت
گاز مصرفی در سال 107,040 متر مکعب

اخذ وام بانکی برای تولید بنر خام

مطمئنا کسب و کارهایی که با مقوله تولید سر و کار دارند، باید برای شروع به کار خود، یک سری دستگاه ها و ماشین آلات را تهیه نمایند. همچنین موارد دیگری همچون تهیه زمین، ساخت کارگاه، خریداری مواد اولیه و … نیز وجود دارند. امروزه و با توجه به تورم اقتصادی و بحران هایی که در سطح جهان وجود دارد، کمتر تولید کننده و کارآفرینی را می توان پیدا کرد که برای تامین سرمایه اولیه مورد نیاز خود، سراغ وام ها و تسهیلات بانکی نرود. در این راستا، کارآفرینان برای اینکه سودآور بودن و توجیه پذیر بودن طرح خود را به مسئولین وام در بانک ها و موسسات مالی اثبات نمایند، نیازمند تهیه یک طرح توجیهی دقیق از فرآیند کاری خود هستند. کارشناسان حوزه صنعت به واسطه مطالعات بازاری و نیز تجارب این حوزه، یک بیزینس پلن دقیق برای راه اندازی کارگاه تولید بنر خام دولایه تهیه کرده اند که در این محصول می توانید آن را مطالعه نمایید. در این بیزینس پلن، تمامی پیش نیازهای مربوط به راه اندازی این کسب و کار مشخص شده اند و همچنین تمامی هزینه های مورد نیاز نیز در نظر گرفته شده اند. با در نظر گرفتن متغیرهای ورودی یعنی هزینه ها، و همچنین انجام تحقیقات بازار در این حوزه، برآورد خوبی از میزان سودآوری نهایی طرح در حالات خوشبینانه و بدبینانه انجام شده است که در این طرح توجیهی می توانید آن را مطالعه نمایید.

راه اندازی کارگاه تولید بنر

تولید بنر خام در ایران

کشور ما در طی چند دهه گذشته، به لطف وجود کارآفرینان علاقه مند و پیگیر، پیشرفت های خوبی را در عرصه های تولیدی شاهد بوده است. در این بین، بنر خام با توجه به تقاضای بالایی که در بازار دارد، می تواند گزینه بسیار مناسبی محسوب گردد. کارگاه ها و کارخانه های تولید بنر در انواع و در کیفیت های مختلف را می توان در شهرهای مختلف کشور مشاهده کرد. تولیدکنندگان در این حوزه تولیدی می توانند علاوه بر بازارهای داخلی، به فکر هدف قرار دادن بازارهای بین المللی مخصوصا کشورهای همسایه باشند. در این راستا، رسیدن به کیفیت مورد نظر برای بازارهای صادراتی نیازمند دانش و تجربه خاصی است که کارآفرینان به دنبال آن هستند. همچنین باید عنوان کرد که بنرهای فلکسی دولایه، کاربردهای گسترده ای در حوزه تبلیغات دارند که این موضوع، به افزایش بازار این محصولات در طی چند سال گذشته، دامن زده است.

بنر دولایه

هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی کارخانه تولید بنر خام

در هر کسب و کاری و مخصوصا در حوزه تولید، مطمئنا به یک سرمایه گذاری اولیه نیاز خواهید داشت. در زمینه راه اندازی کارخانه تولید بنر فلکسی خام دولایه، این سرمایه اولیه صرف هزینه هایی همچون خریداری یا اجاره کارگاه، خریداری تجهیزات و ماشین آلات، خریداری مواد اولیه، هزینه های انرژی (آب، برق، گاز و …)، استخدام و آموزش منابع انسانی، هزینه های حمل و نقل و … می شوند. لازم به توضیح است که هزینه ریز و درشت زیادی نیز در این زمینه وجود دارند که کارشناسان طرح به صورت دقیق به تمامی آنها اشاره کرده اند. در همینجا باید به یک موضوع بسیار مهم در مورد هزینه ها اشاره کرد و آن هم قیمت ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای تولید بنر خام می باشد. همانطور که اطلاع دارید، قیمت این نوع ماشین آلات با توجه به تورم و تغییر نرخ دلار، می تواند کاملا متغیر باشد که همین موضوع نیز تاثیر چشم گیری روی محاسبات انجام شده در طرح توجیهی دارد. کارشناسان تمامی این قیمت ها را به صورت به روز استعلام کرده و در محاسبات طرح وارد کرده اند.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- فهرست مطالب - مقدمه: شرح محصول و خدمات - مطالعات و تحقیقات بازار - عوامل اجتماعی و فرهنگی ، بومی و منطقه ای و جغرافیایی ، سیاسی و قوانین حاکم و محدودیتهای قانونی - ویژگی های محصول میزان ، صادرات و واردات ، عوامل تاثیر گذار بر صادرات و واردات ، قوانین و مقررات حاکم بر صادرات و واردات - فروشندگان و خریداران محصول ، تولید و عرضه داخلی ، میزان فروش محصول - رفتار مصرف کننده ، ثبات بازار و عرضه و تقاضا ، قیمتها و تفکیک بازار تولید - مطالعات فنی و تکنولوژی تولید - مزایای فنی و تکنولوژی ، اهداف راه اندازی ، تحلیل ریسک - مکان یابی و آدرس محل اجرای طرح - مشخصات محصول - تکنولوژی به کار رفته در تولید - ظرفیت و میزان تولید - فرآیند تولید - مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی کارگاه تولید بنر خام دولایه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi