سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی احداث فضای سبز و بوستان

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن تاسیس فضای سبز و بوستان

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 16 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 16 سال تهیه : 1403
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
قیمت دانلود :
215,600 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

طرح توجیهی احداث فضای سبز و بوستان وب سایت فراپلن، به عنوان سندی کامل و یکپارچه از مجموعه مطالعات مختلف از ابعاد و اقسام متعدد این طرح توجیهی است که مطالعه آن می ‌تواند تمام شک و تردید های شما در زمینه این ایده کسب و کاری را رفع نموده و زمینه ورود شما به این بیزینس پلن را فراهم سازد.  فضاهای سبز و بوستان ‌ها به عنوان پارک‌ های تفریحی در هر جامعه‌ محسوب می‌شوند که ساخت و ساز آنها و توسعه هر چه بیشترشان می ‌تواند به افزایش سطح رفاه و رضایت هر جامعه در هر کشوری کمک های بسیاری بکند.  اما به تبع، همانطور که آگاهی دارید ساخت و ساز بوستان یا فضای سبز از هزینه‌ های بالایی برخوردار است و برای پیاده‌ سازی و اجرایی سازیِ چنین طرح بزرگی باید منابع مالی بیشتری در اختیار داشته باشید؛ لذا یکی از مهم ‌ترین و اصلی ‌ترین دغدغه ‌های هر سرمایه‌گذار برای ورود به چنین بیزینسی، تامین منابع مالی اولیه پروژه است. اما فراموش نکنید که تهیه و تنظیم و تدوین یک طرح توجیهی دقیق و حساب شده کمک ‌های شایانی می ‌تواند به شما در طی و سپری کردن پروسه ‌های اداری مختلف اعم از بانک ‌ها و سایر نهاد ها و ارگان‌ های دولتی در اخذ تسهیلات و وام‌ های مختلف داشته باشد. در واقع محاسبات موجود در طرح توجیهی، متصدیان و کارشناسان بانک ‌ها را قانع می‌کند که این پروژه، علاوه بر اینکه اشتغال زایی بسیار بالایی می ‌تواند داشته باشد، همسو با اهداف دولت درصدد افزایش مراکز تفریحی و در نتیجه بالا بردن سطح کیفیت زندگی مردم و جلب رضایت آنهاست! همچنین با داشتن طرح توجیهی می‌توانید به روند پروسه ‌های اداری خود در جهت اخذ مجوز ها از نهاد های دولتی و… سرعت ببخشید!

ساخت بوستان و فضای سبز

نقش فضاهای سبز و بوستان ها در کیفیت زندگی مردم

فضای سبز و بوستان ‌ها به عنوان یکی از جوانمرد ترین و تأثیرگذار ترین عوامل در افزایش سطح رفاه زندگی مردم شناخته شده‌اند. این فضاها نه تنها زیبایی و آرامش را به محیط زندگی افراد اضافه می ‌کنند، بلکه تأثیرات مثبت بسیاری بر سلامت جسمی و روانی افراد دارند. در این بخش به بررسی نقش بوستان ‌ها در افزایش سطح رفاه زندگی مردم پرداخته خواهد شد!

بوستان‌ها به عنوان فضا های سبز و پرورش دادن گل‌ ها، درختان،گیاهان زینتی و…، از دیرباز توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌ اند. این فضاها نه تنها به عنوان مکان ‌های زیبا و دلپذیر برای گذراندن وقت، بلکه به عنوان منابع غنی از اکسیژن، آرامش و خوشبویی شناخته می ‌شوند. بوستان ‌ها با فضای سبز و گل ‌های رنگارنگ خود، احساس آرامش، خوشحالی و شادابی را در افراد ایجاد می‌کنند.

بوستان ‌ها همچنین تأثیرات بسزایی بر سلامت جسمی و روانی افراد دارند. مطالعات نشان داده است که زمان گذراندن در فضاهای سبز باعث کاهش استرس، افزایش تمرکز، بهبود خلق و خو، تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش فشار خون می‌ شود. همچنین، فعالیت‌ های فیزیکی مانند پیاده ‌روی، دوچرخه ‌سواری و کار در باغچه ‌ها نقش مهمی در حفظ سلامت جسمی و کاهش خطر ابتلا به بیماری ‌های مزمن دارند. علاوه بر این، بوستان‌ ها به عنوان مکان‌ های اجتماعی نیز عمل می‌کنند. افراد معمولاً در بوستان‌ ها با دوستان و نزدیکان خود دیدار کرده و وقت خود را در فضای طبیعی و دلپذیر گذرانده و از لحظات شاد و خاطره ‌انگیز لذت می‌برند.

سرمایه اولیه مورد نیاز برای راه اندازی و ساخت بوستان و فضای سبز

همچنین، فضا های سبز به عنوان مکان‌ های مناسب برای تفرج، پذیرایی و تفریح برای کودکان و نوجوانان نقش مؤثری دارند. بوستان ‌ها همچنین در حفظ محیط زیست نقش به ویژه ای را ایفا می کنند؛ این فضاها به عنوان منابع طبیعی بسیار مهم در جذب گاز کربن دی ‌اکسید، تولید اکسیژن، حفظ تنوع زیستی و حفاظت از زمین عمل می‌کنند. به همین دلیل، حفظ و گسترش فضای سبز به عنوان یک راهکار مؤثر در مقابله با تغییرات آب و هوایی و کاهش آلودگی هوا مطرح شده است.

در نتیجه، بوستان ‌ها به عنوان منابع ثروتمند از فضای سبز، آرامش، سلامت و شادابی برای افراد شناخته شده‌اند. این فضاها نقش بسزایی در افزایش سطح رفاه زندگی مردم دارند و با تأثیرات مثبت خود، به بهبود کیفیت زندگی افراد کمک مؤثری می‌کنند. به همین دلیل، حفظ، گسترش و بهینه‌ سازی بوستان‌ها و فضای سبز در شهر ها و مناطق مختلف، به عنوان یک اولویت مهم در توسعه پایدار و سالم جامعه، لازم است.

پروژه ساخت فضای سبز و بوستان

سرمایه اولیه مورد نیاز برای راه اندازی یک فضای سبز و بوستان و بررسی درآمد ها

جدول زیر ارائه گزارشی از برآورد مالی و اعتباری یک فضای سبز و بوستان (بدون احتساب زمین) در مرکز شهر است:

عنوان فعالیت: احداث بوستان و فضای سبز
محل اجرا: قابل اجرا در کلیه مناطق کشور
اشتغال طرح: 17 نفر
سرمایه ثابت طرح: 1.150.000.000 تومان
سرمایه در گردش: 130.000.000 تومان
سرمایه گذاری کل طرح: 1.280.000.000 تومان
میزان زمین طرح: 20.000 مترمربع
میزان تسهیلات مورد نیاز: 800.000.000 تومان
نوع تسهیلات: وام 5 ساله
نقطه سر به سر: 23
مدت برگشت سرمایه:  1.5 سال
نرخ بازدهی سرمایه: 64%
تورم: 20%
سود خالص: 850.000.000 تومان

البته لازم به ذکراست شما سرمایه گذار و کارآفرین عزیز می توانید با اطلاعات سلیقه ای مد نظر و اعلام جزییات مالی خود برای این پروژه یا پروژه های دیگرتان از طریق ثبت سفارش طرح های گردشگری و تفریحی اقدام به برآورد مالی و اعتباری کسب و کار خود کرده و قبل از اجرایی سازی پروژه خویش چشم اندازی دقیق از جریانات نقدی طرح تان داشته باشید، آگاهی که با در دست داشتن آن می توانید اقدام به مراجعه به مراکز دولتی و اخذ تسهیلات بانکی نمایید!


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی احداث فضای سبز و بوستان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi