سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی احداث کارگاه تولید سفره یکبار مصرف

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن احداث کارگاه تولید سفره یکبار مصرف به ظرفیت 50 تن

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 16 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است
تعداد صفحات: 16 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
disposable tablecloth
قیمت دانلود :
176,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

سفره های یکبار مصرف از جمله محصولاتی هستند که در چندین سال گذشته، جای خود را در زندگی روزمره باز کرده اند. این نوع سفره ها با توجه به کاربردهایی که دارند می توانند زینت بخش مجالس، رستوران ها، سالن های غذاخوری کارخانجات و ادارات، سفره خانه ها و … باشند. همانطور که از نام این سفره ها مشخص است، نیازی به تمیز کردن بعد از استفاده ندارند و کار را بسیار راحت می کنند و پس از مصرف می توان آنها را دور انداخت. این موضوع می تواند مزایای زیادی داشته باشد که از جمله مهم ترین آنها می تواند به بحث بهداشتی بودن اشاره کرد. از جمله مشخصات این سفره های یکبار مصرف می توان به استقامت، نفوذ ناپذیری مایعات، متنوع بودن از نظر طراحی و اندازه و همچنین زیبایی آنها اشاره کرد.

طرح توجیهی احداث کارگاه تولید سفره یکبار مصرف به منظور آشنایی با نحوه راه اندازی و همچنین روش دقیق سرمایه گذاری در این طرح، ارائه شده است. سرمایه گذاران با مطالعه این طرح می توانند آشنایی بیشتری با این کسب و کار پیدا کنند و نهایتا چشم انداز جامع تری از میزان سودآوری آن و همچنین میزان هزینه ای که برای راه اندازی کسب و کار نیاز است، به دست آورند. مطمئنا مطالعه دقیق این طرح توجیهی قبل از شروع کسب و کار، می تواند مانع از شکست های احتمالی ناشی از عدم آگاهی در بین کارآفرینان و سرمایه گذاران علاقه مند به این طرح گردد.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

موضوع طرح تولید سفره یکبار مصرف
ظرفیت طرح 50 تن
محل اجرای طرح قابل اجرا در کلیه مناطق کشور
سرمایه گذاری طرح 47.980 میلیون ریال
سهم آورده متقاضی 14.349 میلیون ریال
سهم تسهیلات 33.586 میلیون ریال
دوره بازگشت سرمایه 1 سال و 5 ماه
میزان اشتغال زایی 7 نفر
سرمایه ثابت 43.446 میلیون ریال
سرمایه در گردش 4.534 میلیون ریال

امروزه سفره های یکبار مصرف علاوه بر خانه ها، توسط رستوران ها و سفره خانه ها نیز به وفور استفاده می شوند و حتی می توان گفت که دیگر کاملا جایگزین سفره های متداول گذشته شده اند. با بررسی میزان عرضه و تقاضای این محصول در بازار، متوجه توجیه پذیری اقتصادی این طرح خواهیم شد. البته شما به عنوان یک کارآفرین می توانید کار خود را با ظرفیت کمتر شروع کنید و به مرور کسب و کار خود را توسعه دهید. این طرح را می توان یکی از ایده های سرمایه گذاری عالی با آینده خوب عنوان کرد.

کارگاه تولید سفره یکبار مصرف

سرمایه لازم برای تولید سفره یکبار مصرف

شروع هر کسب و کار مخصوصا کسب و کارهای تولیدی و کارگاهی، نیازمند یک سری سرمایه گذاری های اولیه است؛ مانند تهیه یک مکان برای شروع کار، خرید دستگاه های مناسب، استخدام و آموزش نیروی کار و …؛ البته که عدد دقیق این سرمایه اولیه می تواند بستگی به تصمیمات سرمایه گذار در مورد طرح داشته باشد. این سرمایه اولیه در هنگام شروع طرح باید به طور دقیق محاسبه گردد تا مانع از اشتباهات آتی سرمایه گذار شود.

تولید سفره های یکبار مصرف از جمله کسب و کارهایی است که می توان با سرمایه گذاری اولیه کم نیز شروع کرد. البته منظور از سرمایه اولیه کم به نسبت سرمایه گذاری های کلان اقتصادی است. شاید مهم ترین هزینه ای که بتوان برای این طرح متصور بود، هزینه خریداری دستگاه های مناسب است. مطمئنا در نظر گرفتن سرمایه ای بیشتر برای خرید دستگاه های بهتر می تواند مانع از هزینه های آتی برای تعمیرات و نگهداری گردد.

در این نمونه طرح توجیهی، سرمایه اولیه مورد نیاز برای راه اندازی کارگاه تولید سفره های یکبار مصرف به طور دقیق، محاسبه شده و تمام پیش نیازهای مربوط به راه اندازی نیز معرفی گردیده اند.

تولید سفره یکبار مصرف

سود کارگاه تولید سفره یکبار مصرف

یکی از مواردی که در محاسبه سود هر کسب و کاری باید در نظر گرفت، مطالعات بازار آن محصول است. در چند سال گذشته و با توجه به بهبود فرهنگ رعایت بهداشتی و همچنین تمایل مردم به راحتی بیشتر در زندگی، استفاده از کالاهای یکبار مصرف رو به افزایش گذاشته است. سفره های یکبار مصرف جایگاه خود را در خانه ها، ادارات، رستوران ها و سفره خانه ها و … پیدا کرده اند. در نتیجه می توان عنوان کرد که بازاریابی و پیدا کردن مشتری برای این محصولات، کار دشواری نخواهد بود. کافی است تا یک کارآفرین خلاق باشید و از طرح های متنوعی برای سفره ها استفاده کنید و نهایتا با مطالعه بیشتر، بتوانید ایده های جدیدتری را نیز در مورد نحوه استفاده از این محصولات پیاده کنید. نهایتا بهبود کیفیت و متنوع بودن محصولات باعث خواهد شد تا مشتریان بیشتری به سمت شما بیایند. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که سودآوری نهایی بستگی به ظرفیت تولید دارد. بهتر است تا با ظرفیت های کمی کار را شروع کنید و به مرور و با پیشرفت کار، ظرفیت تولید را نیز افزایش داده و سودآوری بیشتری را تجربه نمایید.

البته تا به اینجای کار، نکات مثبت مربوط به این کسب و کار بیان شد و بهتر است تا کمی هم به مشکلات مربوط به آن بپردازیم. جای شک نیست که این کسب و کار تولیدی در صورت پیروی از دستورالعمل ها و پیگیر بودن کارآفرین می تواند بسیار پرسود باشد، ولی ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که در چند سال گذشته به دلیل افزایش قیمت مواد اولیه، بیشتر کسب و کارهای تولیدی با مشکلات جدی مواجه شده اند و با افزایش قیمت محصولات نهایی و نهایتا مواجه شدن با قدرت خرید پایین مردم، متضرر نیز شده اند. از طرفی در مورد سفره های یکبار مصرف، شایعاتی نیز در مورد مضر و سمی بودن آنها پخش شده که مطمئنا تاثیراتی رای فروش نهایی محصولات داشته است. البته جای نگرانی نیست؛ چرا که یک کارآفرین تحت هر شرایطی می تواند کسب و کار خود را رونق بخشد. کافی است تا یک نقشه راه دقیق برای خود ترسیم نماییم. طرح توجیهی ارائه شده در این بخش، همان نقشه راه شما به سمت موفقیت است.

نهایتا اگر علاقه مند به این کسب و کار هستید و سوالاتی در ذهن دارید، می توانید در پایین همین نوشته و در بخش نظرات، آنها را مطرح نمایید. همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت فراپلن، پاسخگوی شما خواهند بود.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

سرفصل های طرح توجیهی تولید سفره یکبار مصرف شامل: محل اجرای طرح سرمایه گذاری کـل سهم آورده متقاضی سهم تسهیلات دوره بازگشـت سرمایه طرح اشتغالزایی طرح توجیه اقتصادی اطلاعات چند ساله سود و زیان سرمایه گذاری ثابت ماشین‌آلات تاسیسات وسایل نقلیه تاسیسات اداری هزینه‌های قبل از بهره‌برداری هزینه های جاری مواد اولیه و نهاده های تولید حقوق و دستمزد هزینه نگهداری و تعمیرات هزینه استهلاک سوخت و انرژی فروش برآورد هزینه های عملیاتی و غیر عملیاتی استهلاک هزینه های قبل از بهره برداری هزینه فروش و اداری ( معادل 2% فروش سالانه) سود ویژه قبل از کسر مالیات محاسبه دوره برگشت سرمایه محاسبه نقطه سر به سر ( در 100% تولید ) حقوق و دستمزد سوخت و انرژی تعمیر و نگهداری توزیع و فروش استهلاک قبل ازبهره برداری پیش بینی نشده

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی احداث کارگاه تولید سفره یکبار مصرف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi