سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی رایگان احداث واحد تولید سمعک آنالوگ و دیجیتال

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن رایگان احداث واحد تولید سمعک آنالوگ و دیجیتال

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 58 صفحه و در قالب PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 58 سال تهیه : 1387
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
hearing aids
قیمت دانلود :
رایگان!
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

مطالعات امکانسجی در قالب طرح های توجیهی، یک سری ارزیابی های کارشناسانه هستند که باید پیش از پیاده سازی نهایی یک ایده اقتصادی، انجام گیرند تا به واسطه آنها بتوان به میزان دقیق سرمایه اولیه مورد نیاز و همچنین برآوردی از سودآوری نهایی طرح دست یافت و بررسی کرد که آیا پیاده سازی این طرح، توجیه پذیری اقتصادی دارد یا خیر.

در این طرح توجیهی، به بررسی و امکانسنجی تولید انواع سمعک های آنالوگ و دیجیتال پرداخته شده است. در این طرح، ابتدا به معرفی محصولات مورد نظر پرداخته می شود و پیش نیازها ومواد اولیه مورد نیاز نیز معرفی می گردند. در ادامه نیز مطالعات فنی، مالی و اقتصادی مربوط به آن انجام شده و بازار این محصولات نیز بررسی می گردد. سرمایه گذاران و علاقه مندان به این حوزه صنعتی، می توانند به واسطه بررسی این محاسبات، چشم انداز بهتری از آینده طرح را به دست آورند و نهایتا، مسیر کسب و کار خود به سمت سودآوری بیشتر را ترسیم نمایند.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

نام محصول انواع سمعک (آنالوگ و دیجیتال)
ظرفیت پیشنهادی سالانه طرح 15000 عدد
موارد کاربرد محصول برای رفع مشکل شنوایی گوش
میزان تولید داخلی 105300 عدد
میانگین واردات دو سال گذشته 18585 عدد
میزان مصرف سالانه کشور 170000 عدد
میزان کمبود یا مازاد تا پایان برنامه چهارم 361000 کمبود
میزان مصرف سالیانه مواد اولیه اصلی 11600 عدد
اشتغال زایی 34 نفر
زمین مورد نیاز 1500 متر مربع
زیربنا اداری 300 متر مربع
تولیدی 50 متر مربع
انبار 50 متر مربع
میزان مصرف سالانه یوتیلیتی آب 2883 متر مکعب
برق 500 کیلو وات
گاز 10000 متر مکعب
سرمایعه گذاری ثابت طرح ارزی 14285 یورو
ریالی 4219 میلیون ریال
مجموع 4419 میلیون ریال
محل پیشنهادی اجرای طرح قزوین، تهران، مرکزی، قم، اصفهان و فارس

این طرح توجیهی مربوط به تولید سمعک های آنالوگ و دیجیتال می باشد که هر کدام دارای مشخصات و موارد کاربردی متنوعی هستند و طبعاً به کارگیری آنها توسط ناشنوایان به واسطه مشاوره با پزشک معتمد انجام می گیرد.

با نگاهی به جدول ارائه شده در بالا متوجه می شویم این طرح برای چند سال گذشته بوده و قدیمی می باشد و فایل PDF آن به صورت رایگان در سایت قرار گرفته است. در صورت نیاز به طرح توجیهی جدید و به روز برای در زمینه راه اندازی واحد تولید انواع سمعک، می توانید با بخش پشتیبانی سایت فراپلن تماس حاصل نمایید تا این طرح بر اساس قیمت های روز و با در نظر گرفتن امکانات اولیه شما نگارش گردد.

تولید سمعک

سرمایه اولیه مورد نیاز برای تولید انواع سمعک

احداث هر واحد تولیدی، نیازمند یک سری سرمایه گذاری های ضروری اولیه می باشد. در این زمینه، یک سری از هزینه ها را می توان ثابت عنوان کرد و یک سری هزینه ها نیز، متغیر هستند. محاسبه میزان دقیق سرمایه اولیه مورد نیاز، تابع مواردی است که بهتر است توسط کارشناسان متخصص این حوزه محاسبه گردد. در طرح توجیهی تولید انواع سمعک، یک سری موارد پیش بینی شده اند. ظرفیت پیشنهادی سالانه این طرح، تولید 15000 عدد سمعک در انواع مختلف می باشد. همچنین به زمینی در حدود 1500 متر مربع نیاز است و نهایتا در حدود 34 نفر نیز نیروی انسانی، نیاز خواهد بود.

علاوه بر هزینه های فوق، هزینه های دیگری همچون محوطه سازی، خرید ماشین آلات و دستگاه های مناسب، آموزش کارکنان، احداث آزمایشگاه کنترل کیفیت، در نظر گرفتن هزینه برای آب، برق، گاز و … باید در نظر گرفته شوند.

همانطور که ذکر شد، این طرح قدیمی است و اعداد و ارقام محاسبه شده در آن، مربوط به چند سال گذشته می باشد. برای مطالعه طرح و آشنایی با کلیات آن، می توانید فایل PDF آن را به صورت رایگان از سایت، دریافت نمایید. با این حال در صورت نیاز به طرح جدید و به روز منطبق با استانداردهای کنونی، همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت فراپلن، پاسخگوی شما خواهند بود.

سمعک

توجیه پذیری اقتصادی تولید سمعک در کشور

بدون شک در هر طرح صنعتی و تولیدی، باید به بررسی جامعه هدف و بازار پرداخت. مطمئنا هر نیاز و تقاضایی که در جامعه وجود داشته باشد و شما در صدد پاسخ به آن نیاز برآیید و نهایتا برنامه ریزی و استراتژی های دقیقی را دنبال کنید، مطمئنا به موفقیت و سودآوری خواهید رسید.

در مورد کسب و کار تولید سمعک باید عنوان کنیم که ناشنوایی متاسفانه یکی از مشکلاتی است که برخی از انسان ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. برخی از افراد به صورت مادرزادی، کم شنوا هستند و برخی نیز به دلیل بالا رفتن سن و یا آسیب های محیطی همچون تصادفات رانندگی، معضلات محیط کار و … مبتلا به کم شنوایی می شوند. این افراد با استفاده از این ابزار می توانند زندگی بهتری را تجربه کنند.

استفاده از این وسیله نه تنها مشکل جسمانی آنها را برطرف می کند، بله موجب تقویت سلامت روحی و روانی این افراد نیز خواهد شد. در این راستا و با توجه به بازار، متوجه می شویم که سمعک از جمله یکی از کالاهای وارداتی می باشد و شاید همین وارداتی بودن، هزینه خرید آن را برای برخی از خانواده ها، سنگین می کند. تولید داخلی این محصول، علاوه بر جلوگیری از خروج ارز، باعث می شود تا این کالا، با هزینه و کیفیت بهتری به دست افراد متقاضی برسد. لازم به تکرار نیست که راه اندازی این خط تولیدی باعث اشتغال زایی نیز خواهد شد.

تا به اینجای بحث متوجه شدیم که اگر مطالعات خوبی در این زمینه انجام دهید و از تخصص مهندسان داخلی نیز استفاده کنید، نهایتا سمعک های باکیفیت تری را تولید کرده و با تقاضای خرید بالایی مواجه خواهید شد. این طرح را می توان یکی از ایده های با توجیه پذیری اقتصادی بالا عنوان کرد که برای جامعه نیز بسیار مفید خواهد بود.

نهایتا در صورتی که سوالاتی را در این زمینه در ذهن دارید، می توانید در پایین همین پست و در قسمت نظرات، عنوان نمایید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت، پاسخگوی شما باشند.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

1. معرفی محصول 2. وضعیت عرضه و تقاضای این محصول 3. شرح فرآیند و تکنولوژی های تولید 4. تعیین نقاط ضعف و قوت تکنولوژی های موجود 5. بررسی و تعیین حداقل ظرفیت اقتصادی و سرمایه گذاری ثابت 6. میزان مواد اولیه مورد نیاز سالیانه 7. پیشنهاد منطقه مناسب برای اجرای طرح 8. وضعیت تامین نیروی انسانی و اشتغال 9. بررسی و تعیین میزان آب، برق، سوخت و سایر امکانات 10. وضعیت حمایت های اقتصادی و بازرگانی 11. تجزیه و تحلیل و جمع آوری و ارائه پیشنهاد نهایی در مورد احداث واحدهای جدید 12. منابع

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی رایگان احداث واحد تولید سمعک آنالوگ و دیجیتال”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi