سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی احداث آموزشگاه زبان های خارجی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن تاسیس و راه اندازی آموزشگاه زبان های خارجی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 15 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 15 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
یادگیری زبان انگلیسی
قیمت دانلود :
215,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

طرح توجیهی احداث آموزشگاه زبان های خارجی مجموعه فراپلن توسط بهترین متخصصین و کارشناسان مجموعه فراپلن تهیه و تدوین شده است تا به عنوان سندی محکم و معتبر، راهنمای شما در مسیر این سرمایه گذاری باشد. آیا قصد احداث و راه اندازی یک آموزشگاه زبان های خارجی را دارید ولی از شرایط حال و آینده پروژه و ریسک ها و نقاط مثبت این سرمایه گذاری بی خبرید؟ آگاهی نداشتن از شرایط مالی و هزینه های موردنیاز برای این کسب و کار (احداث آموزشگاه زبان های خارجی) و نداشتن اطلاعات کافی از بهره های مالی طرح، باعث شده هنوز اقدام به تصمیم گیری نکرده باشید؟

دیگر نگران نباشید! گزارشات این محتوا که با بررسی های بازار و مصاحبه با چندین سرمایه گذار فعال در این عرصه تهیه شده است با ارائه به روزترین و دقیق ترین اطلاعات اعم از سرمایه ها و هزینه های موردنیاز طرح، مناسب ترین استراتژی برای سودآوری بیشتر، شرایط تاسیس و مجوزهای موردنیاز و خلاصه بررسی میزان توجیه پذیری طرح کسب و کار آموزشگاه زبان های خارجی، تمام آگاهی ها و اطلاعات پیش نیاز را در اختیار شما قرار داده و بینشی درست از مسیر این پروژه برایتان ایجاد خواهد کرد.

جدول زیر ارائه گزارشی از برآورد مالی و اعتباری یک آموزشگاه زبان های خارجی است:

عنوان فعالیت: طرح توجیهی احداث آموزشگاه زبان های خارجی
ظرفیت: 5.120 زبان آموز در هر سال
محل اجرا: قابل اجرا در کلینه مناطق کشور
اشتغال طرح: 30 نفر
سرمایه ثابت طرح: 3.167.000.000 تومان
سرمایه در گردش: 1.604.350.000 تومان
سرمایه گذاری کل طرح: 5.221.350.000 تومان
میزان زمین طرح:  250 مترمربع
میزان تسهیلات مورد نیاز: 4.000.000.000 تومان
نوع تسهیلات: وام 8 ساله
نقطه سر به سر: 26%
مدت برگشت سرمایه: 0.7 سال
نرخ بازدهی سرمایه: 71.36%
تورم: 30%
سود خالص سالیانه: 7.000.000.000 تومان

در این طرح توجیهی متراژ زمین 250 متر در نظر گرفته شده است و سازه نیز 3 طبقه بررسی شده و هر کلاس، حدودا 40 متر مربع فرض شده است!

 بخش های مختلف هر طبقه بدین شرح است:

 طبقه اول: 160 متر مربع برای کلاس ها، 20 متر مربع برای اتاق اساتید، 20متر مریع برای اتاق مدیریت، 25 متر برای سرویس بهداشتی و روشویی،25 متر مربع نیز سالن ها و راهرو ها! ( 4 کلاس در طبقه اول)

 طبقه دوم: 240 متر برای کلاس ها، 10 متر برای سالن ها و راهرو ها! (6 کلاس در طبقه دوم)

 طبقه سوم: 240 متر برای کلاس ها، 10 متر برای سالن ها و راهرو ها! (6 کلاس در طبقه سوم)

 مجموعا 16 کلاس در کل طرح با متراژ هر کدام 40 مترمربع و دارای 20 صندلی !

( دارای پتانسیل آموزشی 320 دانشجو در هر بازه آموزشی یعنی هر 1.5 ساعت)

آموزشگاه زبان های خارجی

طرح کسب و کار آموزشگاه زبان های خارجی

در دنیای امروزی با گسترش دامنه ارتباطی و اطلاعاتی، نیاز افراد به یادگیری یک زبان خارجی جدید همچون ترکی استانبولی، فرانسوی، عربی یا آلمانی و… و به ویژه زبان انگلیسی که اولین و زنده ترین زبان بین المللی است، پررنگ تر می شود. افراد با اهداف متفاوتی مثل دستیابی به دامنه اطلاعاتی وسیع تر، بهره مندی از فرصت های شغلی ایده آل در کشورهای خارجی، کسب و کار و تجارت، ادامه تحصیل و … در حال یادگیری یک زبان جدید علی الخصوص زبان انگلیسی هستند.

در اکثر مواقع چنانچه هدف یک فرد فراتر از مرزهای کشور باشد، اصلی ترین چالش او آشنایی با زبان انگلیسی است و همین چالش و مانع مهم اشخاص را به سوی ثبت نام در آموزشگاه زبان های خارجی سوق داده و میل آنها به آموزش این زبان را افزایش می دهد. یکی از مهم ترین مسائل که متخصصین ما در بررسی های این طرح به آن رسیدند، ارائه شرط لازم آشنایی با زبان انگلیسی برای محصلین علاقه مند به مهاجرت حتی برای کشورهای غیرانگلیسی است! کشورهایی همچون ایتالیا، فرانسه، اتریش، نروژ، سوئد، دانمارک و… برای ارائه خدمات بورسیه و ویزای لازمه به افراد علاقه مند به مهاجرت، شرط قبولی در آزمون های تاقل و آیلتس را که ویژه زبان انگلیسی است از اولویت های اصلی پذیرش خود می دانند!

اهمیت این زبان سبب گشته تا لزوم آموزش انگلیسی کودکان و نوجوان برای خانواده ها نیز محرض شده و آنها فرزندان خود را حتی از سنین پایین و گاها قبل از شروع دوران تحصیلی او یعنی زیر 7 سالگی به آموزشگاه های زبان های خارجه ارجاع دهند و پیگیر کیفیت دوره های آموزشی او باشند.

نکات فوق تنها گوشه ای از مواردی است که می تواند طرح توجیهی احداث آموزشگاه زبان های خارجی را بسیار سودمند تلقی کند. شما می توانید با رعایت برخی اصول و با برنامه ریزی های درست و حساب شده و استراتژی های سنجیده و یک بازاریابی و تبلیغات حرفه ای، به یک درآمد فوق العاده از اجرایی سازی این پروژه برسید؛ برای آشنایی بیشتر با برخی موارد مهم این طرح با ما همراه باشید.

استراتژی مناسب و پیگیری اصولی، بهترین ترفند تبلیغاتی و بازاریابی آموزشگاه زبان های خارجه

اگر تنها یکبار به یک آموزشگاه زبان های خارجی سر زده باشید، بی شک می توانید اهمیت برنامه های آموزشگاه و تجارب اساتید در سطح کیفیت تدریس را حدس بزنید! به عنوان اولین اقدام برای احداث یک آموزشگاه زبان های خارجی، شما باید نوع و سطح ارائه خدمات تان را مشخص کرده و برای پیاده سازی برنامه هایتان یک استراتژی سنجیده داشته باشید. از همان مراحل نخست باید مشخصص گردد که در آموزشگاه شما، تدریس چند نوع زبان و با چه سطوحی و به چه رده های سنی ارائه خواهد شد؛ آیا بازار هدف خدمات شما کودکان و نوجوانان هستند یا بزرگسالان نیز می توانند در کلاس هایتان حضور یافته و از آموزش های فوق العاده شما استفاده کنند؛ تعیین این موضوع یکی از مهم ترین اولویت ها در مراحل اقدام به اخذ مجوزهای لازمه است که در ادامه مطالب به بررسی کامل آن خواهیم پرداخت.

تمام پروسه های آموزشگاه شما باید صفر تا صد تابع یک برنامه ریزی حسابی و اصولی باشد. استراتژی های شما باید از مراحل آزمون تعیین سطح گرفته تا حضور دانش آموز در کلاس و نحوه سنجش و ارزیابی او و ارائه خلاقیت های تدریسی درجهت افزایش کیفیت آموزش ها باشد. انتخاب و گزینش اساتید مجرب و باسواد نیز یکی از مهم ترین پایه های افزایش بهره های مالی آموزشگاه شماست. یک استاد زبان علاوه بر برخورداری از سطح سواد بالا، باید دارای روحیه کاری بالا و صبر و حوصله تمام در هنگام حضور در کلاس ها باشد.

تبلیغات و بازاریابی لازمه هر طرح یا کسب و کار به ویژه در مراحل اولیه است؛ شما در گام های نخست افتتاح آموزشگاه خود می توانید با راهکارهای مختلفی همچون فعالیت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یا با نصب پوسترها و بنرهای مختلف در نقاط پر رفت و آمد شهر، این کار را انجام دهید؛ اما به یاد داشته باشید که مهم ترین معیار و ترازوی سنجش آموزشگاه شما توسط دیگران، بررسی سطوح و کیفیت آموزشی دانش آموزان شماست که همین موضوع هم تابع برنامه ها و استراتژی های آموزشگاه است! چنانچه دانش آموزان شما از سطح سواد و کیفیت یادگیری خوبی برخوردار باشند، نظر سایر افراد را برای ثبت نام در آموزشگاه شما جلب کرده و سودهای مالی هرچه بیشتری را برای شما رقم خواهد زد.

یادگیری زبان های خارجی

تنوع کلاسی، اصل تاثیرگذار در برآورد درآمدها

صحبت از اهمیت ویژه زبان انگلیسی در آموزشگاه های زبان های خارجی بدین معنی نیست که برنامه های خود را منحصرا در ارائه آموزش های این زبان قرار دهید! شما می توانید بسته به مکان شهری آموزشگاه و نیازهای مردمی منطقه تان، تنوع آموزشی در زبان های دیگر نیز داشته باشید؛ ارائه خدمات گسترده به موازات کیفیت مطلوب یک مجموعه، می تواند نظر بسیاری را به معتبر و توانمندی های آموزشگاه شما معطوف ساخته و دایره مشتریان تان را افزایش دهد؛ به عنوان مثال امروزه افراد زیادی قصد مهاجرت به کشور ترکیه برای امور تحصیلی یا تجارت را دارند، لذا برگزاری کلاس های آموزشی ترکی استانبولی می تواند یک اقدام سودمند منجر به درآمدهای بالا تلقی شود.

همچنین برگزاری کلاس های فشرده و خصوصی برای افرادی که بسته به هدف خود، از زمان کمی برای یادگیری زبان مدنظرشان برخوردار هستند می تواند بسیار سودده باشد. اشخاص زیادی هستند که هدف آنها از یادگیری یک زبان جدید همچون زبان انگلیسی شرکت و قبولی در آزمون هایی همچون آیلتس و تافل است؛ با یک برنامه ریزی و مدیریت درست می توانید محبوبیت و شهرت خوبی در آماده سازی این قشر برای این آزمون ها در منقطه خود کسب کرده و از سایر رقبای خود پیشی بگیرید.

شرایط تاسیس و مجوزهای لازم برای احداث آموزشگاه زبان های خارجی

مهم ترین نکته در کسب پروانه یا مجوزهای لازم برای راه اندازی آموزشگاه زبان های خارجی، تعیین رده سنی بازار هدف مشتری هاست. چنانچه قصد شما ارائه خدمات به نوجوانان و کودکان است برای شروع دریافت مجوزهای لازمه باید به مرکز آموزش و پروش شهرستان خود مراجعه کنید و در صورتی که رده سنی خدمات شما را بزرگسالان تشکیل می دهند، باید صدور مجوزها را از وزارت ارشاد پیگیری کنید.

مهم ترین شرایط و مدارک لازم برای دریافت مجوز آموزشگاه زبان های خارجی به شرح ذیل است:

  • متقاضی حقیقی یا حقوقی تاسیس آموزشگاه زبان خارجی بایستی درخواست مکتوب خود را تسلیم مدیریت فنی حرفه ای یا آموزش و پرورش استان محل فعالیت کند.
  • رونوشت شناسنامه و کارت ملی هوشمند متقاضی ارسال شود.
  • رونوشت پایان خدمت یا معافیت از دوره ضرورت متقاضی ضمیمه شود.
  • متقاضی باید حداقل 30 سال سن داشته باشد.
  • رونوشت مدرک تحصیلی و سوابق کاری متقاضیان ضمیمه شود.
  • یک قطعه عکس از هر یک از شرکا ارائه شود.
  • تکمیل فرم درخواست موافقت با ارائه طرح آموزشگاه الزامی است.

و درآخر شایان ذکراست شما سرمایه گذار و کارآفرین عزیز می توانید با اطلاعات سلیقه ای مدنظر و اعلام جزییات مالی خود برای این پروژه یا پروژه های دیگرتان از طریق ثبت سفارش طرح توجیهی و بیزینس پلن خدماتی اقدام به برآورد مالی و اعتباری پروژه خود کرده و قبل از اجرایی سازی پروژه خود چشم اندازی دقیق از جریانات نقدی طرح تان داشته باشید، آگاهی ای که با در دست داشتن آن می توانید اقدام به اخذ تسهیلات بانکی نمایید.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی احداث آموزشگاه زبان های خارجی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi