سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی احداث خانه سالمندان

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن تاسیس خانه سالمندان

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: فایل PDF محاسبات کامفار و پلن جانمایی
تعداد صفحات: 95 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
طرح توجیهی احداث خانه سالمندان
قیمت دانلود :
359,900 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

طرح توجیهی احداث خانه سالمندان می بایست به عنوان سندی محکم و معتبر با پاسخگوییِ دقیق به تمام سوالات یک سرمایه گذار، تمام مزایا و معایب و چالش ها و نقاط مثبت این بیزینس پلن را دراختیار او گذاشته و راهنماگر اصلی او برای سرمایه گذاری در مسیر این کسب و کار باشد. بدیهی است که پرسش ها و نقاط کور متعددی برای شما در مسیر این پروژه وجود دارد که عدم اطلاعات کافی شما از آنها، همت و اراده تان را برای اجرایی سازی ایده احداث خانه سالمندان، سست گردانیده است.

  • برای احداث خانه سالمندان به چه میزان هزینه ها و سرمایه اولیه، نیازمندیم؟ و بهره های مالی این پروژه را تا چه حد می توان در نظر گرفت؟
  • برای راه اندازی و پیاده سازی ایده بیزینس پلن احداث خانه سالمندان چه افراد و پرسنلی نیازمند است؟
  • وضعیت کسب و کار خانه سالمندان در ایران چگونه بوده و چه آینده ای برای فعالان این عرصه مورد انتظار است؟
  • در حالت کلی، اختصاص هزینه ها و سرمایه کلان برای راه اندازی و احداث خانه سالمندان، توجیه پذیری اقتصادی دارد؟

و شاید ده ها سوال دیگر که هنوز پاسخ دقیق و درستی برای آنها پیدا نکرده اید و چشم اندازی از شرایط حال و آینده و گردش هزینه های آن ندارید. اما دیگر نگران نباشید! شما در حال مطالعه مطالب مجموعه فراپلن هستید! وب سایتی که اولین و مهم ترین اولویت متخصصین و کارشناسان آن، ارزیابی و بررسی دقیق بازار و بازدیدهای میدانی از انواع طرح ها و مصاحبه با حداقل یک واحد فعال در هر زمینه خدماتی، تولیدی، کشاورزی و… ودرنهایت طراحی و تدوین یک طرح توجیهی است که واقعی ترین اطلاعات را دراختیار سرمایه گذار قرار دهد تا با نمایش چندین ساله از شرایط گذشته و حال و آینده طرح، تمام ابعاد یک کسب و کار را بررسی کرده و اصلی ترین و بهترین مشاور برای آغاز کنندگان یک پروژه باشد.

طرح توجیهی خانه سالمندان نیز از این موضوع مستثنی نیست! بر خود می بالیم که کارشناسان تحقیقات بازاری و متخصصین فنی مجموعه فراپلن توانستند پس از روزها بررسی و تحقیق و بازدید میدانی از یکی از مراکز خانه سالمندان در شمال تهران، بهترین و مفیدترین محتوای گردش مالی بیزینس پلن احداث خانه سالمندان شامل صفر تا صد اطلاعات مالی این طرح توجیهی اعم از میزان هزینه ها و سرمایه اولیه موردنیاز، میزان سرمایه در گردش، نرخ بازگشت سرمایه، نقطه سر به سر و… را تهیه و تدوین کنند که می تواند یکی از باارزش ترین و پراهمیت ترین پارامترها در تصمیم گیری ها برای آغاز پیاده سازی یک پروژه یا منصرف شدن از اجرایی کردن آن باشد؛ لازم به ذکر است که در ادامه مطالب این پست خلاصه کوتاهی از گزارشات همین محتوای مالی گنجانده شده است. پیشنهاد می کنیم تا مطالعه ادامه محتوا برای تکمیل اطلاعات خود و کسب آگاهی های لازمه از بیزینس پلن احداث خانه سالمندان را از دست ندهید.

راه اندازی و تاسیس خانه سالمندان

بررسی کسب و کار خانه سالمندان و آینده آن در کشور

خانه سالمندان یک مکان اقامتی برای افراد مسن و سالخورده است که می توانند با پرداخت هزینه های متعارف و از پیش تعیین شده از مراقبت و خدماتِ پرسنل این مراکز بهره مند شوند؛ این خانه ها اغلب دارای اتاق های خصوصی یا مشترک بوده و برای اقامت سالمندان تاسیس می شود که مجهز به تجهیزات و امکانات مختلف حمایتی و رفاهی است.

بعضی از خدماتی که در خانه سالمندان ارائه می شود، عبارتند از:

1 مراقبت پزشکی شامل نظارت و مراقبت پزشکی منظم، تجویز داروها، پیگیری انواع بیماری های مزمن و حاد و مراقبت های بستری و… است.
2 مراقبت شخصی شامل کمک به سالمندان برای استحمام، لباس پوشیدن، تغذیه و بهداشت شخصی است.
3 فعالیت های روزمره شامل کمک به سالمندان برای انجام فعالیت های روزمره مانند خوردن، پوشیدن، رفت و آمد و استفاده از تجهیزات موجود مرکز است.
4 انواع فعالیت های اجتماعی و تفریحی شامل برگزاری برنامه های تفریحی، گشت و گذار، بازی ها، کلاس های هنری و موسیقی، دستورالعمل های ورزشی و… برای سالمندان است.

درمورد بررسی شرایط آینده این کسب و کار و تحقیقات مختلف بازاری و بررسی آمارهای جمعیتی کشور درمیابیم که با توجه به این که اجتماع سالمندان در کشور ایران رو به افزایش است و بنا به دلایل مختلفی ازجمله گرانی، شرایط سخت تهیه مسکن و خوراک، شرایط نابسمان اقتصادی و… فرزندآوری تا حد چشمگیری کاهش یافته است، می توان اذعان داشت که در آینده نه چندان دور، احساس نیاز و تقاضا برای طرح های خدماتی که می تواند کمک شایانی برای سالمندان داشته باشد، بشدت بالا خواهد رفت و این موضوع محکم ترین دلیل برای درخشان بودن آینده طرح احداث خانه سالمندان است!

شرایط تاسیس خانه سالمندان

هزینه های اولیه موردنیاز و شرایط اخذ وام برای تاسیس خانه سالمندان

واضح است که برای بررسی هزینه های موردنیاز و بهره های مالی یک طرح، نیازمند آنالیز اطلاعات زیادی از قبیل نوع اجاره ای یا مالکیت زمین، نوع و نحوه ارائه خدمات، دایره خدماتی و تعداد پرسنل یک مرکز و… هستیم که آگاهی نداشتن از هریک از آنها می تواند کل محاسبات برآوردهای مالی و اعتباری طرح توجیهی احداث خانه سالمندان را به شدت دچار اشتباه سازد، ولی متخصصین فنی تیم ما با بررسی ها و ارزیابی های بازار اقدام به برآورد هزینه ها و درآمدهای یک مرکز سالمندان سطح متوسط با احتساب مالکیت زمین کرده اند که بخشی از خلاصه آن بدین صورت می باشد:

الف) اطلاعات ظرفیت و میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 ضریب میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر 28 درصد
ب) اطلاعات مالی و اقتصادی طرح
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 میزان سرمایه کل مورد نیاز اجرای طرح 375.257 میلیون ریال
2 میزان سرمایه ثابت 325.157 میلیون ریال
3 میزان سرمایه در گردش 50.100 میلیون ریال
4 نرخ برگشت سرمایه 41 درصد
5 مدت زمان برگشت سرمایه 2.4 سال
6 سود خالص 65.498 میلیون ریال
7 سود ناخالص 71.254 میلیون ریال
8 هزینه های ثابت سرمایه گذاری 325.157 میلیون ریال
9 سرمایه مورد نیاز جهت تامین سالن ها و بخش ها 25.984 میلیون ريال
10 سرمایه مورد نیاز جهت تهیه تجهیزات مرکز 120.547 میلیون ریال
11 هزینه های مرتبط با دارایی های ثابت 3.547 میلیون ریال
12 تعداد پرسنل ستادی و اجرایی مورد نیاز اجرای طرح 25 نفر
13 نسبت سر به سر در سال اول بهره برداری 28.36 درصد
14 نسبت سر به سر در سال آخر بهره برداری 8.59 درصد
15 نرخ بازدهی داخلی سرمایه گذاریIRR 41 درصد
16 IRRتعدیل شده سرمایه گذاری 42.23 درصد
17 IRRتعدیل شده حقوق صاحبان سهام 42.23 درصد

وام تاسیس خانه سالمندان

از آنجایی که هزینه های راه اندازی بیزینس پلن احداث خانه سالمندان بسیار بالاست، لذا یکی از راهکارهایی که افراد به دنبال آن هستند، اخذ وام و تسهیلات بانکی است که آگاهی از شرایط آن می تواند کمک های شایانی به فرد کرده باشد. رویه اعطای تسهیلات برای طرح های خدماتی بدین صورت است که شخص حقیقی یا نماینده حقوقی یک مجموعه با در دست داشتن مدارک و مجوزهای اخذ شده همچون تاییدیه سازه ساختمان توسط سازمان نظام مهندسی و بهزیستی و سایر مدارکِ ارگان ها و نهادهای دولتی و اعطای آن به پرسنل بانک، فرم تقاضای وام را تکمیل می کند.

مهم ترین اصل در دریافت تسهیلات بانکی برای کسب و کارهایی که نیازمند هزینه های بالایی است، قانع کردن رئیس شعبه مبنی بر توجیه پذیری و سود ده بودن پروژه است؛ لذا شما باید برای قطعیت از موافقت تسهیلات خود توسط بانک، گزارش و خروجی ای با به روزترین و صحیح ترین اطلاعات از برآوردهای مالی و اعتباری طرح تان را تسلیم رئیس شعبه نمایید؛ لذا لازم به ذکر است که شما سرمایه گذار و کارآفرین عزیز می توانید با اطلاعات سلیقه ای مدنظر و اعلام جزییات مالی خود برای این پروژه یا پروژه های دیگرتان اقدام به ثبت سفارش طرح توجیهی و بیزینس پلن خدماتی کرده و قبل از اجرایی سازی کسب و کار خود، چشم اندازی دقیق از جریانات نقدی طرح تان داشته باشید، آگاهی ای که با در دست داشتن آن می توانید اقدام به اخذ تسهیلات بانکی نمایید.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی احداث خانه سالمندان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi