سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی خط تولید گان یکبار مصرف بیمارستانی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن احداث کارگاه تولید گان یکبار مصرف بیمارستانی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 56 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 56 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
scrubs clothing
قیمت دانلود :
149,600 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

در طرح توجیهی تولید گان یا به اصطلاح لباس های یکبار مصرف بیمارستانی، به دنبال پاسخ به یک سری از سوالات اساسی سرمایه گذاران قبل از شروع به کار هستیم. در این نوع طرح ها به بررسی میزان هزینه ها و سرمایه اولیه لازم و نیز برآوردی از سودآوری نهایی طرح و مدت زمان بازگشت سرمایه اولیه هستیم. لازم به توضیح است که در راستای پاسخ به این سوالات، باید موارد دیگری همچون مطالعات بازار، اولویت های سرمایه گذاری و صنعتی، بررسی بازارهای هدف، نوع استراتژی های بازاریابی و تبلیغاتی، استراتژی های مدیریتی، سرمایه گذاری اصولی و … را نیز بررسی کنیم.

با نگاهی به بازار لباس های یکبارمصرف بیمارستانی، متوجه تنوع محصولات و همچنین مصرف بالای آنها می شویم. در نتیجه این تقاضای بالا، کارآفرینان را به سمت تولید بیشتر و مهمتر از آن، تولید باکیفیت تر محصولات سوق می دهد. باید در نظر داشت که اخذ مجوزها از برخی نهادها مخصوصا وزارت بهداشت، ضروری خواهد بود. همچنین تامین سرمایه اولیه برای خریداری دستگاه ها و ماشین آلات نیز به واسطه اخذ وام ها و تسهیلات بانکی، امکان پذیر می باشد. ارائه این طرح توجیهی به نهادهای عامل می تواند مسیر اخذ مجوزها و وام ها را سرعت بخشد. همچنین سرمایه گذاران به واسطه مطالعه این طرح توجیهی می توانند با فرآیندهای تولید نیز آشنا شده و همچنین به واسطه آشنایی با روش های اصولی سرمایه گذاری، چشم انداز خوبی از آینده این کسب و کار را کسب نمایند.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

محصولات تولیدی ظرفیت تولید سالانه عدد کد آیسیک
گان یکبار مصرف بیمارستانی 180,000 3311413570
مساحت زمین مورد نیاز 100 متر مربع
مساحت زیر بنا 100 متر مربع
هزینه ثابت مورد نیاز برای راه اندازی طرح (قیمت زمین لحاظ نشده) 5,843 میلیون ریال
مبلغ سرمایه گذاری از طرف مجری (قیمت زمین لحاظ نشده) 1,343 میلیون ریال
وام و تسهیلات بانکی سرمایه گذاری ثابت 4,500 میلیون ریال
شاغلین طرح 6 نفر
تولید در نقطه سر به سر 75.53 درصد
نرخ بازده طرح 34.13 درصد
بازگشت سرمایه به سال 3.80 سال
میزان آب مصرفی در سال 99 متر مکعب
برق مصرفی در سال 18,000 کیلووات ساعت
گاز مصرفی در سال 7,200 متر مکعب

البسه های بیمارستانی یا به اصطلاح گان های یکبار مصرف، محصولاتی هستند که ظاهری ساده داشته و نحوه پوشیدن آنها برای پزشکان و نیز بیماران در محیط های بیمارستانی، بسیار ساده است. با این حال، همین البته ساده می توانند باعث ممانعت از گسترش آلودگی ها در این محیط های حساس گردند. این محصولات با توجه به خواصی که دارند، می توانند کاربرد کوتاه مدتی داشته باشند و به اصطلاح به صورت یکبار مصرف استفاده گردند. لازم به توضیح است که در فرآیند تولید این محصولات نیز، موازین بهداشتی دقیقی رعایت می گردد و دستورالعمل های سخت گیرانه ای بر محیط کارگاه های تولید این محصولات، حاکم می باشد.

این محصولات دارای تنوع بالایی هستند و پزشکان، جراحان و کادر اتاق عمل عمدتا از آنها استفاده می کنند. این محصولات شامل پوشش کامل مانند شلوار و گان بیمار، کاور کفش، کلاه، زیراندار و روبالشی می باشند. لازم به ذکر است که در فرآیند تولید این محصولات، از روش متداول لباس های گوناگون استفاده نمی شود بلکه از تکنولوژی ویژه مخصوص این نوع البسه استفاده می گردد.

تولید گان یکبار مصرف

درآمد تولید لباس بیمارستانی

برآورد درآمد نهایی در تولید این نوع البسه، بستگی به فاکتورهای زیادی دارد که مطمئنا ظرفیت تولید نهایی و نیز نوع محصولات و کیفیت محصولات تولید شده و نیز بازارهای هدف، می توانند قیمت تمام شده را تعیین کرده و نهایتا سود نهایی تولیدکنندگان را مشخص کنند. در این بیزینس پلن، کارشناسان باتجربه در این حوزه، با استفاده از محاسبات نرم افزاری و نیز در نظر گرفتن سرمایه اولیه مورد نیاز برای شروع این کسب و کار، برآورد دقیقی از میزان درآمد نهایی این طرح را مشخص نموده اند.

در تولید البسه یکبار مصرف بیمارستانی از روش متداول تار و پودی استفاده نمی گردد، بلکه از تکنولوژی نوینی با استفاده از مواد شیمیایی اتصال دهنده الیاف استفاده می گردد. این پارچه ها را به اصطلاح، بدون بافت می گویند. استفاده از این روش باعث می شود تا قیمت تمام شده این محصولات، بسیار پایین تر بوده و لباس نیز مزیت های خاصی را بیابد. این نوع پارچه ها قابلیت ممانعت از رشد و انتقال میکروارگانیسم های آلودگی را دارند. با در نظر گرفتن ویژگی های خاص این نوع پارچه ها، تولیدکنندگان می توانند این گان های یکبارمصرف را به سادگی و در حجم زیاد تولید کنند. مراحل تولید گان های یکبارمصرف بیمارستانی شامل طراحی، برش پارچه، لبه دوزی، آماده سازی و دوخت التراسونیک، بسته بندی و نهایتا استریل کردن می باشد.

گان یکبار مصرف بیمارستانی

توجیه پذیری اقتصادی تولید البسه یکبار مصرف بیمارستانی

با نگاهی به آمارها و محاسبات ارائه شده در مطالعات بازاری این محصول، متوجه تقاضای بالا و روزافزون برای این محصولات در محیط های درمانی مختلف مانند بیمارستان ها، دانشکده های پزشکی، درمانگاه ها، دندانپزشکی ها و … می شویم. البته لازم به توضیح است که استفاده از این محصولات در زمان بیماری های همه گیر، بسیار بیشتر نیز می گردد و جزو کالاهای ضروری در محیط های بیمارستانی می باشد. نیاز بالای کشور به این نوع محصولات باعث می شود تا تولید آنها، ایده جذابی برای بسیاری از سرمایه گذاران این حوزه باشد. در این نمونه طرح توجیهی به بررسی کلیات و نحوه تولید این محصولات و مهمتر از آن، میزان هزینه و سرمایه اولیه لازم پرداخته شده است. نحوه سرمایه گذاری اصولی در این زمینه بیان شده و نهایتا، محاسبات نرم افزاری بر پایه داده های ورودی انجام گرفته و برآورد دقیقی از میزان سودآوری نهایی طرح مشخص شده است. با نگاهی به محاسبات انجام شده و نیز مطالعات بازاری انجام گرفته شده در این حوزه، می توان متوجه توجیه پذیری اقتصادی بالای این نوع محصولات شد.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

مقدمه مطالعات و تحقیقات بازار مطالعات فنی و تکنولوژی تولید مطالعات مالی و اقتصادی میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) هزینه‌های جاری تولیدات و ارزش تولیدات جدول تحلیل مالی تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر دوره بازگشت سرمایه جدول پیش‌بینی ترازنامه ارائه شاخص‌های مالی جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد برنامۀ زمان‌بندی اجرا زمانبندی اجرا مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی خط تولید گان یکبار مصرف بیمارستانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi