سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی شرکت دکوراسیون داخلی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن احداث شرکت دکوراسیون داخلی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 15 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 15 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
قیمت دانلود :
275,900 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

طرح توجیهی راه اندازی شرکت دکوراسیون داخلیِ وب سایت فراپلن، به عنوان نمونه ای کامل و دقیق توسط خبره ترین اعضای این مجموعه، پس انجام مطالعات مختلفِ بازاری و ارزیابی های میدانی از این بیزنس پلن، طراحی و تدوین شده است و می تواند با ارائه تمام نکات ریز و مهم این مسیر سرمایه گذاری و بررسی های ابعاد مختلف این کسب و کار، موجبات ورود شما به این بیزینس را فراهم کند! بدیهی است که در دنیای امروزی، فعالیت در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و تزئین اصولی و درست فضای های اداری، تجاری و… یکی از بهترین ایده های شغلی در زمینه طرح های خدماتی است، اما مصاحبه با برخی فعالان این صنعت در شهر های مختلف نشان می دهد که برخلاف چیزی که در ابتدا به نظر می رسد، مسیر دستیابی به درآمد ها و بهره های مالی از این شغل، پیچ و خم های خاص خود را دارد و برای کاهش ریسک ها و عدم مواجه با ضرر و زیان های مالی و اتلاف هزینه ها و سرمایه اولیه در دسترس، باید با آگاهی کامل و به طور بسیار سنجیده در مسیر اجرایی سازی شرکت دکوراسیون داخلی، قدم برداشت و اگر برخی پارمتر هایِ به ظاهر ساده و بی تاثیر در پیرامون این شغل را جدی نگیرید، به آنچه سود از این بیزینس انتظار دارید، نخواهید رسید!

اما سرمایه گذاری در راه اندازی و تاسیس شرکت طراحی دکوراسیون داخلی، ایده ای پر سود است! ما راه را به شما نشان خواهیم داد! اینگونه که متخصصین و کارشناسانِ طرح نویس فراپلن، تمام تلاش خود را کرده اند تا با بررسی عناوین مختلف مربوط به این طرح در ادامه مطالب همین محتوا، اعم از نقش دکوراسیون داخلی در زندگیِ مدرنتیه امروزی و بررسی توجیه پذیری آن در ایران، مراحل ورود به این کسب و کار و نحوه فعالیت در این بیزینس، هزینه ها و سرمایه های اولیه مورد نیاز برای شروع به کار و شرایط لازمه برای ثبت شرکت و دریافت مجوز های مربوطه و… تمام پیش آگهی های لازمه از این ایده کسب و کاری را در اختیارتان گذاشته و شما را با اندوخته ای عظیم از اطلاعات درست و دقیق، منطبق با آخرین شرایط حاکم بر جامعه ما، پیرامون این شغل، وارد این مسیر کسب و کاری کند! لذا پیشنهاد می دهیم، مطالعه ادامه مطالب را از دست ندهید.

سرمایه لازم و درآمد های شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی

بررسی نقش دکوراسیون داخلی و خدمات آن در زندگی امروزی

به عنوان نقطه آغاز ارائه مطالب خود، قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که دکوراسیون داخلی چه نقشی در عملکرد و کیفیت زندگی امروزی دارد و چرا با گذر زمان، تمایل افراد برای یاری گیری از یک متخصص مجرب و کاربلد برای چیدمان و انجام دکوراسیون های داخلی روز به روز در حال افزایش است؟!

دکوراسیون داخلی، هنری است که به زیبایی و کارآمدیِ فضا های داخلی می پردازد و با چیدمان و طراحی مناسبِ عناصر مختلف در یک محیط، فضایی دلنشین و کاربردیِ آرامی را خلق می کند؛ البته ناگفته نماند که در دنیای پرهیاهوی امروزی، دکوراسیون داخلی نقشی فراتر از خلق زیبایی پیدا کرده و به عاملی مهم در ارتقای کیفیت زندگی، تبدیل شده است؛ در واقع افراد مجرب و متخصص در این حوزه، پس از بازدید از یک محیط خانگی یا اداری یا یک فضای خدماتی و بررسی عوامل مختلف همچون وسعت و متراژ محل، میزان نورگیری فضا از پنجره ها، ارتفاع و طول دیواره ها و سایر پتانسل های آن محیط و از همه مهم تر ارزیابی انتظارات مالک از فضای در دسترس ملک خود، شروع به ارائه مشاوره ها و پیشنهاد های مختلف و متنوع درمورد نحوه چیدمان وسایل، نوع چینش مبلمان، طرز نصب اصولی نور های مصنوعی مختلف همچون لامپ های LED یا نور مخفی ها یا ریسه های خانگی، فاصله قرار گیری اقلام از هم، نحوه رنگ آمیزی و خلق اشکال و تصاویر زیبا بر روی فضای های مختلف همچون دیوار ها یا نوع کف پوش یا کاغذ های دیواری هایی که باید استفاده شود، می کنند و تمام تلاش شان بر این است تا با جلب اعتماد مشتری، شروع به انجام صفر تا صد دکوراسیون آن محیط کرده و در قبال دریافت هزینه ای متعارف، نیاز های کاربریِ افراد از آن فضا را برآورده سازند!

توجه داشته باشید که امروزه با افزایش جمعیت از یک سو و روند صعودی تورم از سویی دیگر، تقریبا خرید خانه یا یک محل اداری با وسعت بزرگ و پارمتر ها و پتانسل های مد نظر را تقریبا به حد زیادی دشوار نموده است! از طرفی دیگر، عصر امروزی، دوره لاکچری زیستی و مدرنیته شدن است! همه افراد تمایل دارند در یک محیط کوچکی که برای زندگی یا تحصیل یا کسب و کار خود انتخاب نموده اند، در عین بهره وری بالا، جلوه و تصویری لوکس و شیک از فضای زندگی خود به نمایش گذاشته و سلیقه های شخصی شان را در دید عموم قرار دهند! همین دلایل باعث شد تا کسب و کار طراحی دکوراسیون های داخلی، پا به عرصه بگذارد و درآمد زایی خوبی نیزی از این راه داشته باشد! در تیتر های بعدی، با ارائه مثال، درمورد توجیه پذیری و میزان سود ها و نرخ درآمد های این بیزینس، بیشتر و مفصل تر توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید!

آیا تاسیس و راه اندازی شرکت دکوراسیون داخلی، توجیه پذیر است؟

بررسی ها نشان می دهد کسب و کار دکوراسیون داخلی جز معدود شغل های خدماتی است که هنوز در جای جای ایران به طور کامل رخنه نکرده است! اما در اکثر کلانشهر ها همچون تهران و تبریز و اصفهان و… شرکت های بزرگی در این حوزه فعالیت دارند که درآمد ها و بهره های مالی آنها بشدت نجومی است و سود بسیار بالایی از این طرح عایدشان می شود! دکوراسیون داخلی، ایده ای است که جایگاه و کارایی ها و خدمات آنها به تازگی در کشور ما، در حال جا افتادن است و نه تنها بازار کاریِ وسیعی در بسیاری از کلانشهر های کشور وجود دارد که می توان آن را تصاحب کرد، بلکه در تعداد کثیری از شهرستان ها نیز، هنوز شرکت رسمی معروفی وجود ندارد که مشغول فعالیت باشد! پس به یاد داشته باشید که حجم وسیعی از بازار این ایده شغلی، منتظر تصاحب به دست شماست! از جهتی دیگر، طرح توجیهی راه اندازی شرکت دکوراسیون داخلی جز اندک کسب و کار هایی است که در مقایسه با سایر طرح های خدماتی، متاثر از تحریم ها یا شرایط کم ثباتی اقتصادی نیست؛ چرا که کیفیت و اهمیت کارکرد و خدمات این شرکت ها به گونه ای است که مشتری درمقابل خدماتی که دریافت می کند، پرداخت هزینه قرار داد را معمولا ناچیز تلقی می کند!

اما سود افراد فعال در این کسب و کار، به طور تقریبی چقدر است؟ می خواهیم پاسخ این پرسش را با ارائه یک مثال واقعی توضیح دهیم که در طول مصاحبه با یکی از افراد فعال در این حوزه در تبریز، به آن برخوردیم! مدیر عامل این شرکت در پاسخ پرسش ما مبنی بر میزان درآمد ها و بهره های مالی شان اینگونه پاسخ داد که: شرکت طراحی دکوراسیون داخلی ما که با 10 نفر اعضا و 3 سال تجربه کاری در این زمینه در حال فعالیت است، به طور میانگین هر ماه، متقبل 15 الی 20 پروژه کاری متوسط همچون پروژه های خانگی، اداری و… با میانگین سود خالص 10 الی 50 میلیون تومانی و سالانه پذیرای حدودا 5 سفارش بزرگ از شرکت های تجاری یا خدماتی بزرگ با متوسط سود 200 الی 800 میلیون تومانی در سطح استان است که اگر بخواهیم درآمد شرکت را برای تمام اعضای آن به صورت سالانه حساب کنیم، به برآورد عددی بین 1 تا 5 میلیارد تومان می رسیم!.

همین یک برآورد مالی و اعتباری ساده، خود به سادگی، نمایش از آینده درخشان این طرح است، پس شک و تردیدات خود مبنی بر، سود ده بودن یا توجیه پذیر نبودن این بیزینس را کنار گذاشته و با همت و اراده پولادین، مقدمات اجرایی سازی ایده تان را فراهم نمایید و جز اولین پیشگامان این صنعت در ایران باشید!

برای راه اندازی و احداث یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی چه اقداماتی باید انجام داد؟

برای ورود به این کسب و کار و احداث یک شرکت رسمی فعال در این زمینه و جلب رضایت مشتری برای اخذ پروژه و استمرار فعالیت های خود، اقدامات زیر را به ترتیب پیروی کنید:

 • زمین مناسبی را به عنوان دفتر شرکت، انتخاب کنید.
 • دکوراسیونی زیبا در داخل دفتر خود ایجاد کنید؛ به یاد داشته باشید که این دکوراسیون می تواند به عنوان کار عمل کرده و در جلب رضایت و اعتماد مشتری، تاثیر بسزایی داشته باشد.
 • افراد مجرب را شناسایی و به عنوان شرکا و اعضای شرکت خود انتخاب نمایید. به یاد داشته باشید که بهره گیری از افرادی که فارغ التحصیل رشته دکوراسیون داخلی یا معماری و… هستند می تواند باعث دریافت پیشنهاداتِ اصولی آنها و افزایش کیفیت کار و درنتیجه جذب هرچه بیشتر مشتری باشد.
 • رئیس و معاونی را انتخاب نموده و برای دریافت مجوز ها از سوی نهاد های دولتی اقدام کنید.
 • تجهیزات و ابزارآلات مختلفِ این کسب و کار اعم از دستگاه برش کاری، تراشکاری و… را تهیه نموده و آنها را برای شروع کار، در دسترس داشته باشید.
 • امضای اقرارهای تصویری و ویدیویی و اشتراک گذاشتن آن با افراد، می تواند دقت و تجربه شما در حوزه کاری تان را به نمایش گذاشته و موجبات جذب هر چه بیشتر مشتری ها را فراهم آورد.
 • شرکت خود را افتتاح کرده و آغاز به فعالیت نمایید؛ دقت داشته باشید که از ارائه تخفیفات و برخی طرح های ویژه بخصوص در دوره های ابتدایی فعالیت شرکت غافل نشوید.
 • رقبای خود را شناسایی کرده وسعی کنید با نوآوری و ارائه خلاقیت های کاربردی، از آنها پیشی گرفته و شرکت خود را در بین مردم محبوب تر و مجرب تر جلوه دهید.
 • از بررسی انتقادات و پیشنهادات مشتری هایتان غافل نشوید و سعی کنید با بهره گیری از آنها، روز به روز کیفیت کارتان را ارتقا دهید.

نحوه دریافت مجوز های لازمه برای تاسیس شرکت طراحی دکوراسیون داخلی

شرایط ثبت شرکت و دریافت مجوز های لازمه برای ثبت شرکت طراحی دکوراسیون داخلی

 • شرکت باید حداقل 2 عضو داشته و به تبع، رئیس و معاون آن مشخص و معین باشد.
 • دارا بودن حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه
 • پرداخت حداقل 35% سرمایه اولیه در حساب سپرده ای در بانک به نام شرکت
 • تعهد به پرداخت 3% از درآمد سالانه خود به عنوان مالیاتی که قانون برای این شغل تعیین می کند.
 • امضای اقرار نامه و ارائه مدارکی همچون گواهی عدم سوء پیشینه و کپی شناسنامه و کارت ملی به نهاد یا ارگان دولتیِ مربوطه

موراد فوق، شرایط لازم برای دریافت جواز های لازمه و ثبت شرکت طراحی دکوراسیون داخلی است؛ به یاد داشته باشید چنانچه شما در آماده سازی و جمع آوری این مدارک و ارائه آنها به مراکز دولتیِ مربوطه، مشکلی نداشته باشید؛ در 7 الی 20 روز کاری می توانید پروسه های اداریِ اخذ مجوز ها را به اتمام برسانید!

سرمایه اولیه مورد نیاز برای راه اندازی شرکت دکوراسیون داخلی و بررسی درآمد ها

جدول زیر ارائه گزارشی از برآورد مالی و اعتباری یک راه اندازی شرکت دکوراسیون داخلی (با احتساب اجاره دفتر) است:

عنوان فعالیت: راه اندازی شرکت دکوراسیون داخلی
ظرفیت: اخذ بیش از 200 پروژه در سال!
محل اجرا: قابل اجرا در کلیه مناطق کشور
اشتغال طرح: 6 نفر
سرمایه ثابت طرح: 680.000.000 تومان
سرمایه در گردش: 130.000.000 تومان
سرمایه گذاری کل طرح: 810.000.000 تومان
میزان زمین طرح: 50 مترمربع
میزان تسهیلات مورد نیاز: 600.000.000 تومان
نوع تسهیلات: وام 6 ساله
نقطه سر به سر: 22
مدت برگشت سرمایه: 4 مال
نرخ بازدهی سرمایه: 64%
تورم: 20%
سود سالیانه: 2.150.000.000 تومان (بعد از کسر مبلغ اقساط!)

لازم به ذکر است چنانچه شما سرمایه گذار عزیز قصد دارید، یک برآورد مالی و اعتباریِ دقیق از طرح خود بر اساس اطلاعات و داده های آماریِ شخصی تان در دست داشته و از وضعیت مالی آینده پروژه تان اطلاع داشته باشید، می توانید با اقدام به ثبت سفارش طرح های خدماتی با کارشناسان فنی ما ارتباط برقرار کرده و با ارائه مشخصات پروژه خویش، طرح توجیهی دقیقی را تهیه نموده و از آن در جهت تسریع در روند اخذ مجوز ها و دریافت تسهیلات بانکی استفاده نمایید.

اگر قصد فعالیت با یک سرمایه گذار یا فردی که دارای ایده ورود به اسن کسب و کار است را، دارید، می توانید برای اعلام آمادگی مشارکت و همکاری خود با وی، پروپوزال کاری راه اندازی شرکت خدمات دکوراسیون منزلِ وب سایت فراپلن را تهیه کرده و با ارائه به همکار آینده تان، نظرات وی برای مشارکت با خود را افزایش دهید!


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی شرکت دکوراسیون داخلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi