سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی کارخانه تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن تاسیس کارخانه تجهیزات و پوشاک ورزشی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 13 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 13 سال تهیه : 1403
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
طرح توجیهی راه اندازی کارخانه تجهیزات و پوشاک ورزشی
قیمت دانلود :
367,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

طرح توجیهی راه اندازی کارخانه تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی توسط بهترین متخصصین و کارشناسان مجموعه فراپلن طراحی و تدوین شده است تا به عنوان سندی محکم و معتبر، با ارائه تمام اطلاعات موردنیاز پروژه، چشم اندازی شگرف از شرایط حال و آینده این بیزینس پلن را در اختیار شما بگذارد.

شایان ذکر است که تیم فراپلن، اقدام به تهیه طرح توجیهی فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی نیز کرده است. همچنین پروپوزال کاری راه اندازی فروشگاه لوازم ورزشی نیز می تواند به شما در جذب سرمایه و همچنین معرفی خدمات و محصولات به مشتریان، کمک شایان توجهی کند.

آیا قصد راه اندازی خط تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی را دارید ولی از میزان هزینه ها و سرمایه های لازمه طرح بی خبرید؟ آیا نداشتن آگاهی کافی از شرایط عرضه و تقاضای داخلی و بازارهای صادراتی و وارداتی بیزینس پلن راه اندازی خط تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی، همت و اراده شما را در تصمیم گیری های تاسیس خط تولید اقلام ورزشی سست نگه داشته است؟ تمایل دارید تا از شرایط اعتباری و میزان درآمدها و بهره های مالی این طرح توجیهی اطلاع داشته باشید ولی منبع دقیق و صحیحی را پیدا نمی کنید…؟

این طرح توجیهی در قالب فایل (WORD) قابل ویرایش و PDF تهیه شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی

دیگر نگران نباشید! شما درحال مطالعه محتوای مجموعه فراپلن هستید! متخصصین فنی تیم فراپلن با درک اهمیت تک تک سوالات فوق برای یک سرمایه گذار در ابتدای مسیر کسب و کاری بیزینس پلن راه اندازی خط تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی، سعی کرده اند تا با بررسی ها و ارزیابی های بازار و مصاحبه با مدیرعامل یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان و فعالان این عرصه در تهران، دقیق ترین و به روزترین محتوای آشنایی با چالش ها و مزیت های این طرح توجیهی را در اختیار شما سرمایه گذار عزیز قرار دهند تا با مطالعه کامل آن، به تمامی پرسش های خود مبنی بر ابعاد مختلف مالی و آینده این پروژه پاسخ داده و بتوانید با نگاهی آگاهانه و صحیح به آینده بازاری و اقتصادی این بیزینس پلن، اقدام به تصمیم گیری نمایید.

مجموعه فراپلن بر اهمیت میزان هزینه ها و سرمایه های لازم برای راه اندازی کسب و کار و میزان بهره های مالی یک طرح در آغاز مسیر اجرایی سازی پروژه، واقف بوده و در این محتوا نیز سعی کرده است تا بهترین و دقیق ترین برآوردهای مالی و اعتباری بیزینس پلن راه اندازی تجهیزات و پوشاک ورزشی را با هدف آگاهی از مسیرهای مالی پروژه در اختیار شما سرمایه گذار عزیز قرار دهد که خلاصه ای از گزارش های آن در ادامه مطالب گنجانده شده است؛ لذا پیشنهاد می کنیم تا برای آشنایی و تکمیل اطلاعات خود در تمام جنبه های این پروژه، مطالعه ادامه مطالب را از دست ندهید.

پوشاک ورزشی

کسب و کار تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی

امروزه اهمیت ورزش و تمرینات بدنی در سلامتی و تندرستی زندگی افراد بر هیچ کس پوشیده نیست و صحبت مجدد در این حیطه می تواند تکراری بوده و خارج از حوصله شما سرمایه گذار گرامی باشد؛ چیزی که از نظر کارشناسان فنی ما، با ارزش شمرده شده و از اهمیت بالایی برخوردار است، تحلیل بازار و ارزیابی شرایط تولیدکنندگان این حوزه و قوانین مربوط به آنهاست. تحقیقات نشان می دهد که اوایل دهه 70، اولین دوره های تاسیس و احداث خط تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی در ایران بوده است که ابتدا در سطح کارگاه یا کارخانه های کوچک در نقاط مختلف کشور شروع شده و پس از درک میزان بالای بهره های مالی این بیزینس پلن، شعبه ها و کارخانجات بزرگ تری در اکثر نقاط کشور شروع به فعالیت کردند که نتیجه آن دستیابی ایران به بیش از 15 درصد بازارهای جهانی این کسب و کار و ارزآوری بالای این طرح شد که اوج شکوفایی این رونق اقتصادی و تولیدی در بین سال های 80 تا 85 بود و شایان ذکر است که اصلی ترین دلیل این پیشرفت صنعتی و تولیدی، حمایت های راسخ دولت از تولیدکنندگان و عدم محدودیت های بی دلیل قانونی بود.

پس از سال های 85 بدلیل افزایش ورود غیرقانونی و قاچاق اقلام و تجهیزات ورزشی با هزینه ارزان تر به کشور و از طرفی اهمیت دادن مردم به قیمت ها و هزینه های این کالاها درعین بی توجهی به کیفیت محصولات سبب شد تا در عرض بازه زمانی کوتاهی، بازارهای داخلی بیزینس پلن راه اندازی خط تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی بدست دلال ها و قاچاقچیان افتاده و نرخ تقاضای این اقلام از کارخانجات و حتی برندهای معروف تولیدکنندگان این عرصه به شدت کاهش یابد که این موضوع نقطه شروع کاهش درآمدها و بهره های مالی فعالان این زمینه و آغاز تعدیل نیرو و در بعضی مواقع اعلام ورشکستگی برخی از شعبه ها بود!

پس از 10 سال بی ثباتی و وضعیت نابسامان کارخانه های فعال در این زمینه، دولت با ورود مستقیم و تصویب قوانین تسهیلاتی از تولیدکنندگان تجهیزات ورزشی و حذف و ریشه کن سازی شدید بازار سیاه و قاچاق این محصولات، مجددا شرایط احیای فعالیت در این عرصه را مهیا نمود. گرچه اکنون هم برخی قوانین سفت و سخت مالیاتی بر دوش این کارخانجات سنگینی می کند ولی مزیت ها و امتیازهای زیادی از جمله نبود محدودیت های صادراتی و گمرکی خاص و بسیاری موارد دیگر، نظر بسیاری از سرمایه گذاران را مجدد به این بازار جلب کرده است و دوباره بوی خوشایند سودهای کلان از این عرصه به مشام می رسد!

پوشاک، سودده ترین خط تولید در زمینه تجهیزات ورزشی!

تجهیزات ورزشی، دایره بسیار وسیع تر از آنی دارند که در نگاه اول متصور آن می شویم! این تجهیزات می تواند از توپ فوتبال و بسکتبال گرفته تا کفش های مخصوص چتربازی و پاراگلایدر متفاوت باشد و بدیهی است که حضور و فعالیت در زمینه تولید هر یک از تجهیزات ورزشی می تواند بسته به شرایط خود، سودده و پر درآمد تلقی شود؛ اما در این بین، لباس ها و پوشاک ورزشی از تنوع بیشتری برخوردار می باشند به طوری که می توان به جرات اذعان داشت که هر فردی برای دنبال کردن حرفه ای یکی از شاخه های ورزشی از والیبال و شنا گرفته تا بازی گلف و بدنسازی و …، نیازمند تهیه پوشاک و لباس مخصوصی است؛ لذا راه اندازی خط تولید پوشاک ورزشی می تواند سودده تر و درآمدزا تر از سایر اقلام و کالاهای این عرصه باشد.

اهمیت بهره های مالی زیرمجموعه تولید لباس در طرح توجیهی راه اندازی تجهیزات و پوشاک ورزشی باعث شد تا ادامه تحقیقاتی و مطالعاتی اعضای فنی ما به طور ویژه به این موضوع اختصاص داده شده و تمرکز و مطالعات عرضه و تقاضای این بیزینس پلن به صورت اختصاصی روی این شاخه اعمال شود؛ البته لازم به ذکر است که شما می توانید با ثبت سفارش تدوین و نگارش طرح های توجیهی خدماتی، به صورت ویژه اقدام به اعلام درخواست خود مبنی بر تهیه طرح توجیهی سایر اقلام و کالاهای ورزشی نمایید که یاری گر بزرگی در راستای اخذ مجوزهای لازمه و تسهیلات بانکی برای شما خواهد بود.

تجهیزات ورزشی

بررسی سرمایه اولیه موردنیاز و درآمدهای طرح توجیهی راه اندازی تجهیزات و پوشاک ورزشی

شاید این پرسش از اساسی ترین سوالات مطرح شده برای یک سرمایه گذار باشد که این کسب و کار به چه میزان سرمایه نیاز دارد و بهره های مالی طرح چقدر خواهد بود؟

واقعیت این است که اعلام یک پاسخ دقیق و منطقی برای سوال بالا نیازمند بررسی های متنوع و کسب حجم انبوهی از اطلاعات از طرح شماست! میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی به عوامل متعددی وابسته بوده و متاثر از پارامتر های زیادی است؛ به عنوان نمونه زمینه های لباسی و پوشاکی که شما قصد تولید آن را دارید، نوع دستگاه ها و ابزارآلاتی که در خط تولید خود از آنها استفاده خواهید کرد، نو یا دست دوم بودن و برند ماشین آلات، وسعت و مکان انتخابی شما برای طرح، نیاز به خرید یا مالکیت داشتن زمین پروژه و … تنها گوشه ای از عواملی است که می تواند هزینه های اولیه را به مقدار زیادی جا به جا کند اما اطلاعات آماری و مصاحبه با مدیرعامل یکی از تولیدکنندگان پوشاک ورزشی نشان می دهد، به شرط احداث اصولی و رعایت برخی موارد تهیه مواد اولیه همچون نخ و پلی استر و… و به کارگیری صحیح روش های تولیداتی، می توان به راحتی به درآمدهای بالای 300 میلیون تومان در ماه از راه اندازی و اجرایی سازی این طرح توجیهی رسید!

جدول زیر ارائه گزارشی کوتاه از جزئیات برآورد مالی و اعتباری بیزینس پلن راه اندازی تجهیزات و پوشاک ورزشی است که با مطالعات ویژه کارشناسان ما برای یک کارخانه متوسط با احتساب مالکیت زمین انجام شده است:

عنوان فعالیت: طرح توجیهی تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی
ظرفیت: فروش 14.780 تجهیزات و پوشاک ورزشی در سال
محل اجرا: قابل اجرا در کلیه مناطق کشور
اشتغال طرح: 35 نفر
سرمایه ثابت طرح: 32.929.345.000 تومان
سرمایه در گردش: 5.298.121.000 تومان
سرمایه گذاری کل طرح: 38.227.460.000 تومان
میزان زمین طرح: 1800 مترمربع
میزان تسهیلات مورد نیاز: 20.000.000.000 تومان
نوع تسهیلات: وام 15 ساله
نقطه سر به سر: 17%
مدت برگشت سرمایه: 1.1 سال
نرخ بازدهی سرمایه: 82.98%
تورم: 15%
سود سالیانه: 32.544.000.000 تومان

بدیهی است که به خاطر کم ثباتی اقتصادی و نوسانات قیمت ها، اعداد و ارقام جدول فوق لحظه به لحظه دستخوش برخی تغییرات است، لذا لازم به ذکر است که شما سرمایه گذار و کارآفرین عزیز می توانید با اطلاعات سلیقه ای مدنظر و اعلام جزییات مالی خود برای این پروژه یا پروژه های دیگرتان از طریق ثبت سفارش طرح های خدماتی اقدام به برآورد مالی و اعتباری طرح خود کرده و قبل از اجرایی سازی کسب و کارتان چشم اندازی دقیق از جریانات نقدی پروژه خود داشته باشید، آگاهی ای که با در دست داشتن آن می توانید اقدام به اخذ تسهیلات بانکی نمایید.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی کارخانه تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi