سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن تاسیس فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: فایل PDF محاسبات کامفار و پلن جانمایی
تعداد صفحات: 95 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی
قیمت دانلود :
379,600 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه و مغازه لوازم و تجهیزات ورزشی، باید به عنوان سندی محکم و معتبر بتواند با ارائه تمام اطلاعات مورد نیاز و لازمه این طرح به همه سوالات و پرسش هایِ یک سرمایه گذار که قصد فعالیت در این بیزینس و آغاز کسب و کار در زمینه ورزشی را دارد، کمک شایانی نموده و نشانگر چشم اندازی دقیق و درست با به روزترین اطلاعات و پیش نیازهای آگاهیِ بیزینس پلن راه اندازی فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی برای او باشد.

لازم به توضیح است که تیم فراپلن، اقدام به تهیه طرح توجیهی راه اندازی کارخانه تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی نیز کرده است. همچنین پروپوزال کاری راه اندازی فروشگاه لوازم ورزشی نیز می تواند به شما در جذب سرمایه و همچنین معرفی خدمات و محصولات به مشتریان، کمک شایان توجهی کند.

آیا ایده تاسیس فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی را دارید ولی از شرایط و نحوه راه اندازی مغازه خود بی خبرید؟

 • میزان سرمایه و هزینه های موردنیاز برای راه اندازی فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی چقدر است؟
 • راه اندازی مغازه تجهیزات ورزشی، از چه میزان بهره های مالی برخوردار است و این طرح توجیهی، چه اطلاعاتی در حوزه مالی را در اختیار ما قرار می دهد؟
 • مراحل اخذ مجوزهای لازمه برای فعالیت در حوزه این کسب و کار چگونه است؟
 • رمز موفقیت در سرمایه گذاری در این عرصه چیست؟
 • با پیاده سازی چه ترفندها و ایده هایی می توان در طرح راه اندازی فروشگاه تجهیزات و لوازم ورزشی از سایر رقبا پیشی گرفته و نرخ درآمد مغازه را تا چندین برابر افزایش داد؟

و هزاران سوال دیگر که تصمیم گیری شما برای تاسیس فروشگاه یا عدم فعالیت در مسیر این کسب و کار و انجام سرمایه گذاری های لازم را به تاخیر انداخته است؟

دیگر نگران نباشید! شما در حال مطالعه مطالب وب سایت فراپلن هستید! ما در این طرح توجیهی و بیزینس پلن، پاسخ این سوالات را در قالب محاسبات و جداول ارائه داده ایم.

کارشناسان و متخصصین تیم فراپلن تمام تلاش و تمرکز خود را بر این مسیر گذاشته اند که بتوانند با ارزیابی ها و بررسی های بازار، دقیق ترین و به روزترین اطلاعاتِ مربوط به این بیزینس پلن که بیشترین تطابق را با واقعیت داشته باشد؛ مفیدترین و صحیح ترین آگاهی ها را دراختیار سرمایه گذاران عزیز قرار دهند.

بدیهی است که یکی از مهم ترین پارامترها برای یک سرمایه گذار، آگاهی از شرایط مالی و میزان درآمدهای یک پروژه است؛ یک کارآفرین در ابتدای مسیر کسب وکار خود به دنبال اطلاع یافتن از ریسک ها و بهره های مالی طرحش است؛ کارشناسان فنی مجموعه ما اهمیت و ارزش این موضوع را درک کرده و از طریق بررسی های عرضه و تقاضای محصولات ورزشی در بازار و قیمت های هر یک از این اقلام و مصاحبه با یکی از فعالان این عرصه در تهران، اقدام به برآورد مالی و اعتباری طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی کرده اند که مهم ترین پارامتر برای یک سرمایه گذار محسوب می شود که خلاصه ای از گزارش های آن در ادامه مطالب همین محتوا گنجانده شده است.

راه اندازی فروشگاه لوازم ورزشی

کسب و کار راه اندازی فروشگاه و مغازه لوازم و تجهیزات ورزشی

طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه و مغازه لوازم و تجهیزات ورزشی، شاید در ابتدا برای بسیاری از جوانان و سرمایه گذاران در حد یک ایده و تفکر سرمایه گذاری بوده است که بعدها با همت و اراده و شناخت اصولی مسیر این کسب و کار به دستیابی ثروتی عظیم از بهره های مالی این طرح ختم شده است!

بی شک امروزه اهمیت ورزش برای سلامتی و تندرستی جسمی و شادابی روحی افراد بر همگان مشخص است و شاید صحبت مجدد در این مورد خارج از حوصله شما باشد ولی آنچه که مهم است ارقام و آمارهایی است که حاکی از علاقه نسل جدید برای فعالیت حرفه ای در یک شاخه ورزشی است. با نگاهی کوتاه به آشنایان و بستگان خود درمی یابید که بخشی از نسل جوان علاقه بشدت زیادی برای پرورش اندام خود و فعالیت در باشگاه های بدنسازی دارند؛ عده ای عاشق یادگیری هنرهای رزمی و تکنیک های دفاع شخصی همچون ورزش موی تای، جودو، تکواندو و… هستند. عده ای هم عاشق ورزش های توپی همچون فوتبال و والیبال و… می باشند و بخش زیادی از اوقات فراغت خود را در سالن ها و مجموعه های ورزشی سپری می کنند. کم نیستند افرادی که مشتاق یادگیری شنا و ورزش های آبی اند. از آنهایی که عاشق پرواز و یادگیری حرفه هایی همچون پاراگلایدر، چتربازی و… هستند هم غافل نباشیم! و هزاران شاخه ورزشی دیگر که هر فرد بسته به علایق و تیپ شخصیتی خود بدنبال یادگیری حرفه ای آنها هستند و بخشی از تایم آزاد خود را در این حرفه ها می گذرانند؛ اما چیزی که چکیده این بند است، نیاز همه این افراد به تهیه تجهیزات و پوشاک هست! همه موارد بالایی نشان از دایره وسیع خدماتی بیزینس پلن راه اندازی فروشگاه و مغازه لوازم و تجهیزات ورزشی است که تنوع محصولاتی و بازار مخاطب و به پیوست آنها، درآمدهای بالای این پروژه را نشان می دهد.

آسوده خاطر باشید! به شرط رعایت برخی پارامترها و اصول اساسی، بهره ها و سودهای بالایی در انتظار طرح شماست. این اصول می تواند از نحوه تبلیغات و بازاریابیِ درست رفته تا اخذ مجوزها متفاوت باشد که در ادامه مطالب به بررسی تک تک این موارد خواهیم پرداخت.

سرمایه اولیه موردنیاز و درآمدهای طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه و مغازه لوازم و تجهیزات ورزشی

نظر به هزینه ها و سرمایه های اولیه و بهره های مالی یک پروژه برخلاف تصور عموم، امر راحتی نیست و چالش ها و موانع خاص خود را دارد و نیاز به بررسی ها و تحقیقات گسترده تری می باشد؛ به عنوان مثال برای کارشناسان فنی ما سوال است که شما محصولات خود را به صورت عمده از چه کارخانه ای خریداری خواهید کرد؟ تجهیزات و لوازم مربوط به کدام حیطه ورزشی را خواهید فروخت؟ (به عنوان مثال آیا قصد ارائه خدمات در عرصه تجهیزات و پوشاک مخصوص ورزش های هوایی همچون چتربازی را دارید؟)، زمین پروژه شما اجاره ای خواهد بود یا مالکیتی است؟ اگر از نوع اجاره ای است شرایط مالی و پیش پرداخت آن به چه صورت است؟ محصولات خود را با چند درصد سود به مشتریان خواهید فروخت؟ شرایط مالیاتی فروشگاه شما چگونه است؟ و هزاران پرسش دیگر که برای بررسی هزینه ها و درآمدهای دقیق و به دور از خطا از یک پروژه نیاز است.

در این حین کارشناسان و متخصصین فنی ما به واسطه مصاحبه با یکی از واحدهای فعال در این عرصه در شهر تهران و بررسی ها وارزیابی های بازار اقدام به برآورد مالی و اعتباری یک فروشگاه معروف لوازم و تجهیزات ورزشی به متراژ 150 متر مربع (با احتساب مالکیت زمین) کرده اند که جدول زیر بخشی از خلاصه نتایج آن است:

الف) اطلاعات ظرفیت و میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 ضریب میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر 29 درصد
ب) اطلاعات مالی و اقتصادی طرح
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 میزان سرمایه کل مورد نیاز اجرای طرح 23.258 میلیون ریال
2 میزان سرمایه ثابت 21.158 میلیون ریال
3 میزان سرمایه در گردش 2.100 میلیون ریال
4 نرخ برگشت سرمایه 39 درصد
5 مدت زمان برگشت سرمایه 2.9 سال
6 میانگین سود خالص در هر سال 8.254 میلیون ریال
7 میانگین سود ناخالص در هر سال 10.257 میلیون ریال
8 هزینه های ثابت سرمایه گذاری 21.158 میلیون ریال
9 سرمایه مورد نیاز جهت تامین ویترین ها 08.297 میلیون ريال
10 سرمایه مورد نیاز جهت تجهیزات فروشگاه 19.482 میلیون ریال
11 هزینه های مرتبط با دارایی های ثابت 0.485 میلیون ریال
12 تعداد پرسنل ستادی و اجرایی مورد نیاز اجرای طرح 6 نفر
13 نسبت سر به سر در سال اول بهره برداری 29.86 درصد
14 نسبت سر به سر در سال آخر بهره برداری 7.72 درصد
15 نرخ بازدهی داخلی سرمایه گذاریIRR 39 درصد
16 IRRتعدیل شده سرمایه گذاری 41.29 درصد
17 IRRتعدیل شده حقوق صاحبان سهام 41.29 درصد

بدیهی است با توجه به وضعیت کم ثباتی اقتصادی و تورم حاکم بر آن و نوسانات قیمت ها، اعداد جدول فوق می تواند هر لحظه دستخوش برخی تغییرات محاسباتی شود؛ لذا لازم به ذکراست که شما سرمایه گذار و کارآفرین عزیز می توانید با اطلاعات سلیقه ای مدنظر و اعلام جزییات مالی خود برای این پروژه یا پروژه های دیگرتان از طریق ثبت سفارش طرح توجیهی و بیزینس پلن خدماتی اقدام به برآورد مالی و اعتباری طرح خود کرده و قبل از اجرایی سازی کسب و کار خود، چشم اندازی دقیق از جریانات نقدی سرمایه گذاری تان داشته باشید، آگاهی ای که با در دست داشتن آن می توانید اقدام به اخذ تسهیلات بانکی نمایید.

راه اندازی مغازه لوازم ورزشی

نحوه تبلیغات و بازاریابی و اخذ پروانه کسب فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی

بی شک یکی از لازمه های رونق گرفتن هر کسب و کار، تبلیغات و بازاریابی است. تبلیغات می تواند با نمایش کیفیت و تنوع محصولاتی فروشگاه لوازم ورزشی شما، نظر بسیاری را جلب کرده و در بازه زمانی کوتاه، مغازه شما را به یکی از محبوب ترین مراکز ارائه خدمات ورزشی در نظر مشتریان تبدیل کند.

اما بهترین ترفند تبلیغات یک مغازه لوازم و تجهیزات ورزشی که بتواند منجر به پیشی گرفتن فروشگاه شما از سایر رقبا شده و خیل عظیمی از مشتری ها را به سوی مرکز شما روانه سازد چیست؟

برای تبلیغات و بازاریابی فروشگاه تان، روش های بسیاری وجود دارد! نصب بنرها و پوسترهایی در نقاط مختلف شهر، چاپ و تکثیر کارت های مختلف با نام و خدمات و کیفیت محصولات تان از قبیل این روش هاست ولی اکنون دیگر این ترفندها منسوخ یا قدیمی شده است و یا بازده های خوبی را به دنبال ندارد؛ پیشنهاد کارشناسان و متخصصین مجموعه ما برای تبلیغات و بازاریابی حرفه ای، فعالیت در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی است. شما می توانید با راه اندازی یک وب سایت رسمی با ماهیت های فنی بالا به سراسر کشور دسترسی داشته و بهترین نوع تبلیغاتی را پیاده سازی کنید. یادتان باشد که تبلیغات و بازاریابی، اختصاص هزینه نیست؛ بلکه جذب سرمایه و افزایش بهره های مالی در نگاه بلند مدت است! پس تیم متخصصی را استخدام کرده و با راه اندازی وب سایت فروشگاه خود و محتوا نویسی های جذاب و درج لوگوی فروشگاه خود بر روی محصولات، فروش خود را به بالاترین مقدار خود برسانید. شاید بعدها در نظر داشته باشید که نوع فیزیکی و حضوری مغازه خود را به یک فروشگاه آنلاین و اینترنتی با دامنه فعالیت ها و ارائه خدمات بیشتر تبدیل کنید!

اما بدیهی است که هر واحد صنفی برای شروع و استمرار فعالیت های خود نیازمند اخذ برخی مجوزها و پروانه کسب از سازمان ها و نهادهای مختلف دولتی است؛ کسب و کار فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی نیز از این قانون مستثنی نیست. برخی از مدارکی که لازمه صدور پروانه کسب از اتحادیه مربوطه به صنف شماست عبارتند از:

 • کپی شناسنامه و کارت ملی
 • کپی اجاره‌نامه یا سند مالکیت واحد صنفی
 • یک قطعه عکس 3*4
 • کپی آخرین مدرک تحصیلی
 • کارت پایان خدمت یا گواهی معافیت دائم و یا دفترچۀ اعزام به خدمت (برای آقایان)
 • فیش واریز حق عضویت در اتحادیه
 • گواهی گذراندن ده ساعت آموزش لازم برای یادگیری کار گواهی
 • موافقت ادارۀ اماکن نیروی انتظامی
 • گواهی عدم سوء پیشینۀ کیفری
 • گواهی عدم اعتیاد
 • گواهی صلاحیت فنی کارت سلامت از وزارت بهداشت

کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi