سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی خط تولید دستکش کارگری

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن راه اندازی و احداث خط تولید دستکش کارگری

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 44 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 44 سال تهیه : 1401
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
work gloves
قیمت دانلود :
89,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

کارگران، از جمله طبقات زحمتکش و کاری در جامعه هستند که برای کسب روزی حلال، تلاش می کنند. آنها نقشی اساسی در گرداندن چرخه تولید و صنعت دارند و سختی های زیادی را نیز در این مسیر متحمل می شوند. البته لازم به ذکر است که طی دهه های اخیر، توجهات گسترده ای به سلامت این افراد شده است و قوانین مفیدی نیز توسط دولت برای رفاه حال آنان وضع گردیده است. با این حال، کارفرمایان و روسای کارخانجات نیز تصمیماتی را در راستای ایمنی محیط کار در نظر گرفته اند. از جمله این موارد می توان به استفاده از دستکش ها، کفش ها، لباس ها و عینک های مخصوص اشاره کرد که استانداردهای آنها در بخش های مختلف صنعتی می تواند متفاوت باشد.

یکی از ملزوماتی که کارگران در بخش های تولیدی، صنعتی، و ساختمان سازی مورد استفاده قرار می دهند، دستکش های مخصوصی است که می تواند مانع از وارد آمدن صدمات به دست می شوند. هدف از نگارش این طرح توجیهی نیز، راه اندازی یک خط تولید مخصوص برای تولید دستکش های کارگری می باشد.

همانطور که همیشه ذکر کرده ایم، اگر نیازی در جامعه باشد و یک سرمایه گذار، در راستای رفع این نیاز برآید و برنامه ریزی دقیقی نیز برای آینده کسب و کار داشته باشد، می تواند امید به موفقیت آن کسب و کار نیز داشته باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، طرح توجیهی راه اندازی خط تولید دستکش های کارگری نیز می توانند از لحظا اقتصادی، توجیه پذیر باشند. البته محاسبات دقیق مربوط به میزان سرمایه گذاری و برآورد سود مربوط به این صنعت، در این طرح توجیهی انجام شده که می تواند چشم انداز گسترده تری را در اختیار علاقه مندان به راه اندازی این کسب و کار تولیدی، قرار دهد.

مطالعه طرح های توجیهی می تواند آشنایی کارفرمایان با یک کسب و کار را بیشتر کند و با ارائه محاسبات دقیق فنی، مالی و اقتصادی، مانع از بروز شکست ها و زیان های مالی در آینده گردد.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

الف) اطلاعات ظرفیت و میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 ضریب میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر 34 درصد
ب) اطلاعات مالی و اقتصادی طرح
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 میزان سرمایه کل مورد نیاز اجرای طرح 137,368 میلیون ریال
2 میزان سرمایه ثابت 115,702 میلیون ریال
3 میزان سرمایه در گردش 21,666 میلیون ریال
4 نرخ برگشت سرمایه 29 درصد
5 مدت زمان برگشت سرمایه 3.5 سال
6 سود خالص 39,296 میلیون ریال
7 سود ناخالص 95,160 میلیون ریال
8 هزینه خرید قطعات و مواد اولیه 45,440 میلیون ریال
9 هزینه های عملیاتی سالانه مورد نیاز طرح 41,223 میلیون ریال
10 ارزش افزوده خالص طرح 83,535 میلیون ریال
11 ارزش افزوده ناخالص طرح 91,799 میلیون ریال
12 هزینه های نگهداری و تعمیرات (نت) سالانه طرح 2,108 میلیون ریال
13 هزینه های استهلاک طرح 5,664 میلیون ريال
14 سرمایه مورد نیاز جهت تامین ابنیه و سالن ها 69,350 میلیون ریال
15 سرمایه مورد نیاز خرید تجهیزات 6,500 میلیون ریال
16 هزینه های متغیر طرح 59,036 میلیون ریال
17 سرمایه مورد نیاز تامین وسایل حمل و نقل شهری و کارگاهی 20,620 میلیون ریال
18 ارزش فروش محصولات 140,600 میلیون ریال
19 هزینه های ثابت طرح 27,627 میلیون ریال
20 تعداد پرسنل ستادی و اجرایی مورد نیاز اجرای طرح 27 نفر
21 هزینه های قبل از بهره برداری طرح 2,600 میلیون ریال
22 هزینه های حاملهای انرژی(سوخت ، آب شرب ، برق و…) 1,253 میلیون ریال
23 میزان حقوق سالانه پرسنل ستادی و اجرایی طرح 28,238 میلیون ریال
24 نسبت افزوده ناخالص به ارزش خدمات ارائه شده 65 درصد
25 نسبت افزوده خالص به ارزش خدمات ارائه شده 59 درصد
26 نسبت افزوده خالص به سرمایه گذاری کل 61 درصد
27 سرانه سرمایه ثابت 4,285 میلیون ریال
28 سرانه سرمایه گذاری کل 5,088 میلیون ریال
29 نسبت سود خالص به ارزش خدمات ارائه شده 28 درصد
30 سرانه ارزش خدمات ارائه شده 5,207 میلیون ریال
31 نسبت سود خالص به سرمایه ثابت 34 درصد
32 مقدار NPV 35,985 میلیون ریال
33 مقدار NPV/I 14 درصد
34 میزان IRR در حالت عادی 31 درصد
35 میزان IRR در حالت بدبینانه 20 درصد

دستکش های مخصوص کارگری، انواع بسیار متنوعی دارند و برای اهداف مختلف در راستای جلوگیری از بروز صدمات و خطرات، از آنها استفاده می گردد. برخی از این دستکش ها که عمدتا در صنایعی همچون ذوب فولاد و … استفاده می شوند، باید تحمل درجه حرارت بالا را داشته باشند و مانع از ورود حرارت زیاد به دست ها گردند. در برخی از صنایع مانند صنایع شیمیایی، از دستکش های مخصوصی استفاده می گردد تا مانع از تماس دست با مواد شیمیایی خطرناک گردد. همانطور که می دانیم، تماس دست با یک سری از اسیدها یا بازهای قوی می تواند تاثیرات مضر سریعی روی سلامت داشته باشد.

همچنین از جمله دستکش های پرکاربرد، می توان به دستکش های کارگری مورد استفاده در بخش ساختمان سازی و بخش کشاورزی اشاره کرد. این نوع دستکش ها شاید به ضخامت انواع مورد استفاده در صنایعی مانند ریخته گری و شیشه سازی نباشند، ولی می توانند مانع از زخمی شدن و خراش دست ها در حمل و استفاده از مصالح توسط کارگران ساختمانی گردند.

از جمله مواردی که در این طرح توجیهی به آن اشاره شده، بخش بازاریابی مربوط به این محصولات است. همانطور که متوجه شدیم، بازار این نوع دستکش ها می تواند بسیار جذاب باشد؛ چرا که تنوع محصولات در این زمینه، بسیار بالا است. بالا بودن تنوع می تواند منجر به گسترده تر شدن بازار این محصولات گردد. مطمئنا فرآیند تولید هر نوع از این دستکش ها با انواع دیگر، متفاوت است و به مواد و تجهیزات مختلفی نیاز دارد. با این حال، سرمایه گذاران می توانند در ابتدا از سطح پایین تری شروع به فعالیت کنند و به مرور زمان و با افزایش سودآوری، وارد حوزه تولید انواع دیگر دستکش ها گردند و بخش بیشتری از بازار را تصاحب کنند.

مطمئنا در این حوزه نیز، کیفیت، حرف اول و آخر را می زند. کیفیت بالای کار منجر به بازگشت دوباره مشتریان و تمایل مجدد به خرید در آنها خواهد شد و نهایتا کسب و کار شما نیز رونق خواهد یافت. یکی دیگر از مواردی که در زمینه این خط تولیدی باید اشاره کنیم، این است که در ایران، فعلا رقابت بالایی در عرضه تولید دستکش های کارگری وجود ندارد و شما با شروع این کسب و کار، با رقبای کمتری مواجه خواهید بود، که این موضوع می تواند یکی از فاکتورهای بسیار مهم در زمینه شروع یک کسب و کار، تلقی گردد.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

سرفصل های طرح توجیهی تولید دستکش کار شامل: محاسبه سرمايه ثابت مورد نياز طرح – سرمايه مورد نياز جهت ابتیاع زمین مورد نیاز طرح – سرمايه مورد نياز جهت محوطه سازي – سرمايه مورد نياز جهت ساخت و سازهای واحد صنعتی – سرمايه مورد نياز جهت تامين ؛ نصب و راه اندازی تاسیسات – سرمايه مورد نياز جهت تامين وسايل حمل و نقل کارگاهی و شهري – سرمايه مورد نياز جهت تامين وسايل اداري ، آزمایشگاه و پشتيباني – سرمايه مورد نياز جهت تامين , نصب و راه اندازي تجهيزات مورد نياز – سرمایه مورد نیاز خرید انشعابات مورد نیاز – هزينه هاي قبل از بهره برداري – جمع بندي تعیین میزان سرمایه ثابت مورد نیاز اجرای طرح محاسبه هزینه های عملیاتی سالانه مورد نياز طرح دستکش کارگری – هزینه های حقوق و مزاياي سالانه کارکنان – هزینه های سالانه حامل های انرژی و ارتباطات – هزینه های سالانه استهلاک – هزینه های سالانه نگهداری و تعمیرات – هزینه های سالانه اداری و پشتیبانی – جمع بندي تعیین میزان هزینه های عملیاتی سالانه مورد نیاز اجرای طرح محاسبه سرمایه در گردش مورد نياز طرح دستکش کار – هزینه های خرید سالانه مواد اولیه مورد نیاز – جمع بندي تعیین میزان سرمایه در گردش مورد نیاز اجرای طرح محاسبه سرمايه کل مورد نياز طرح دستکش – ارزش محصولات توليد شده متوسط ارزش سود خالص درطول يک سال کاري – محاسبه سود ناخالص – محاسبه سود قبل از پرداخت مالیات – محاسبه سود خالص متوسط ميزان برگشت سرمايه نسبت به سود خالص مدت زمان برگشت سرمايه تعیین نقطه سربسری- محاسبه متوسط هزینه های ثابت سالانه – محاسبه متوسط هزینه های متغیر سالانه – محاسبه نقطه سربسری ارائه خدمات ارائه شده تجزيه و تحليل شاخص های (نسبت های) مالی طرح محاسبه شاخص های تصمیم گیری و تحلیل اقتصادی – محاسبه ارزش فعلی خالص طرح Net Present Value ) NPV) – محاسبه ارزش فعلی درآمدهای طرح – محاسبه ارزش فعلی هزینه های طرح – نحوه محاسبه مقدار NPV – محاسبه نرخ بازگشت سرمایه NPV Ratio) NPV/I) – محاسبه نرخ بازده داخلی Internal Rate of Return ) IRR) – تحلیل حساسیت

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی خط تولید دستکش کارگری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi