سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی کارگاه تولید کیف

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن راه اندازی و تاسیس کارگاه تولید انواع کیف

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 15 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 15 سال تهیه : 1403
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
bag manufacturing
قیمت دانلود :
287,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

هدف از این طرح توجیهی، برآورد میزان سرمایه اولیه و سودآوری و همچنین توجیه پذیری اقتصادی مربوط به راه اندازی یک کارگاه تولید انواع کیف می باشد. در نگارش این طرح توجیهی، برآورد دقیق هزینه های احداث کارگاه و همچنین تامین مواد اولیه، بسیار مهم می باشند. همچنین شایان ذکر است که میزان دقیق سرمایه اولیه و قیمت مواد اولیه، روی تعیین ظرفیت تولید نهایی و سودآوری طرح، تاثیرگذار هستند.

این طرح توجیهی در قالب فایل ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF تهیه شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

تولید کیف

کارآفرینان علاقه مند به این طرح اقتصادی، با مطالعه این طرح توجیهی می توانند با میزان سرمایه اولیه دقیق مورد نیاز برای شروع کسب و کار، آشنا شده و نهایتا چشم انداز بهتری از آینده طرح را به دست آورند و نهایتا، تصمیم گیری های بهتری در مورد نوع استراتژی های مناسب، اتخاذ نمایند. طرح توجیهی تولید کیف می تواند مسیر دقیق رسیدن به موفقیت را به کارآفرینان نشان دهد و مانع از شکست های احتمالی ناشی از عدم آگاهی در آنها گردد.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

عنوان فعالیت: طرح توجیهی راه اندازی کارگاه تولید انواع کیف
ظرفیت: تولید 80.300 عدد انواع کیف در سال
محل اجرا: قابل اجرا در کلیه مناطق کشور
اشتغال طرح: 19 نفر
سرمایه ثابت طرح: 6.258.760.000 تومان
سرمایه در گردش: 2.465.000.000 تومان
سرمایه گذاری کل طرح: 8.723.760.000 تومان
میزان زمین طرح: 3000 مترمربع
میزان تسهیلات مورد نیاز: 5.000.000.000 تومان
نوع تسهیلات: وام 10 ساله
نقطه سر به سر: 21%
مدت برگشت سرمایه: 1.4 سال
نرخ بازدهی سرمایه: 61.25%
تورم: 30%
سود سالیانه: 9.000.000.000 تومان (قبل از کسر مبلغ اقساط)

اگر شما به عنوان یک کارآفرین به فکر راه اندازی این کسب و کار هستید، باید بگوییم که این کسب و کار، دارای یک بازار پررونق و همیشگی است. مردم از انواع مختلفی از کیف ها در موقعیت های مختلف استفاده می نمایند. دانشجویان، اساتید دانشگاه ها، کارمندان در بیشتر ادارات و سازمان ها، معلمان، و مخصوصا خانم ها، از انواع مختلفی از کیف ها برای کاربردهای مختلف، استفاده می نمایند.

انوع مختلفی از کیف ها برای کودکان، مردان و زنان تولید می شوند. این کیف ها شامل کیف های رسمی، کیف های مدرسه ای، کیف های ورزشی و … هستند. البته در این بین، کیف های از جنس چرمی، مورد اقبال بیشتری قرار می گیرند.

شما به عنوان یک کارآفرین و برای شروع کسب و کار، نیاز دارید تا به کسب و کارتان رسمیت ببخشید. این موضوع به واسطه اخذ مجوزهای ضروری کسب و کار انجام می گیرد. نهادهای صادرکننده مجوز معمولا طرح مربوط به یک ایده اقتصادی را مطالعه می کنند و پس از بررسی های لازم و بررسی یک سری مدارک دیگر، اقدام به صدور مجوز می نمایند. همچنین در صورت کمبود سرمایه اولیه، می توان از این طرح های توجیهی برای قانع کردن بانک ها در راستای صدور وام ها و تسهیلات مورد نیاز نیز استفاده نمود.

انواع کیف

سرمایه اولیه راه اندازی کارگاه تولید کیف

شروع هر کسب و کار تولیدی و صنعتی، نیازمند یک سرمایه اولیه ثابت می باشد. البته بهترین حالت برای شروع کسب و کار مخصوصا برای افرادی که تجربه کمتری دارند، شروع با سرمایه اولیه کم و با ظرفیت های تولید پایین تر می باشد. به واسطه این استراتژی، می توان به مرور و با افرایش مشتریان و سفارشات، تعداد ماشین آلات و نیروی انسانی را افزوده و ظرفیت تولید را نیز افرایش داد. در مورد تولید کیف، می توان در ابتدا یک کارگاه کوچک تر را راه اندازی کرد و پس از خریداری و نصب تجهیزات و ابزارهای ضروری، کار را شروع نمود.

هزینه خریداری و یا اجاره کارگاه و همچنین هزینه های مربوط به خریداری ماشین آلات و ابزارهای مورد نیاز، اصلی ترین هزینه هایی هستند که کارآفرین در ابتدای کار با آنها روبرو خواهد بود. هزینه های دیگر نیز مربوط به خریداری مواد اولیه، هزینه های نیروی انسانی، هزینه های مربوط به تعمیرات و نگهداری از ماشین آلات، هزینه های انرژی و … هستند. در این طرح توجیهی، همه این موارد به صورت دقیق در نظر گرفته شده اند و تا جزئی ترین هزینه ها مانند هزینه حمل و نقل و … نیز در نظر گرفته شده اند. البته لازم به توضیح است که قیمت دستگاه ها با توجه به تغییرات روزانه قیمت و تورمی که در کشور وجود دارد، باید به صورت به روز استعلام شده و در نظر گرفته شود. با این حال، مطالعه این طرح توجیهی می تواند آشنایی کارآفرین با تمامی پیش نیازهای طرح را تضمین نماید.

تولید کیف

برآورد سودآوری تولید کیف

کیف یک محصول ناشناخته در جامعه نیست و از دیرباز مردم از انواع مختلف آن استفاده می کرده اند. کارآفرینان و تولیدکنندگان انواع کیف ها، مشکل زیادی در زمینه بازاریابی این محصولات نخواهند داشت. سودآوری نهایی طرح ارتباط مستقیمی با ظرفیت تولید و همچنین سرمایه اولیه دارد. علاوه بر اینها و مهم تر از همه، کیفیت محصولات و طراحی به روز و همچنین داشتن استراتژی های بازاریابی و تبلیغاتی دقیق می تواند میزان سهم بازاری محصولات را تا حد چشم گیری افزایش دهد.

در ادامه این بحث بهتر است تا به موضوع طراحی اولیه محصولات بپردازیم. صنعت مد هر روز در کشور ما و در سراسر جهان در حال تغییر و تحول است. جوانان به دنبال محصولات شیک تری هستند و دیگر محصولات با طراحی های قدیمی را نمی پسندند. تولیدکنندگان در صنایعی مانند تولید لباس، کلاه، کیف، کفش و … باید همواره محصولات خود را منطبق بر استانداردهای جهانی طراحی نمایند. امروزه مردم تمایل دارند تا حتی هزینه های بیشتری را برای محصولات باکیفیت تر دهند. در همین راستا، تولیدکنندگان باید همواره محصولات بین المللی را رصد نمایند و مشابه داخلی آنها را تولید کرده و به بازار عرضه کنند.

تمامی این فاکتورهای باعث خواهد شد تا فروش محصولات افزایش یافته و کسب و کار نیز رونق و توسعه یابد. داشتن یک برنامه ریزی و استراتژی دقیق می تواند سهم بازاریابی تولیدکنندگان کیف را تا میزان زیادی افزایش دهد.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی کارگاه تولید کیف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi