سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی کارگاه تولید کیف

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن راه اندازی و تاسیس کارگاه تولید انواع کیف

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 43 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 43 سال تهیه : 1401
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
bag manufacturing
قیمت دانلود :
287,600 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

هدف از این طرح توجیهی، برآورد میزان سرمایه اولیه و سودآوری و همچنین توجیه پذیری اقتصادی مربوط به راه اندازی یک کارگاه تولید انواع کیف می باشد. در نگارش این طرح توجیهی، برآورد دقیق هزینه های احداث کارگاه و همچنین تامین مواد اولیه، بسیار مهم می باشند. همچنین شایان ذکر است که میزان دقیق سرمایه اولیه و قیمت مواد اولیه، روی تعیین ظرفیت تولید نهایی و سودآوری طرح، تاثیرگذار هستند.

کارآفرینان علاقه مند به این طرح اقتصادی، با مطالعه این طرح توجیهی می توانند با میزان سرمایه اولیه دقیق مورد نیاز برای شروع کسب و کار، آشنا شده و نهایتا چشم انداز بهتری از آینده طرح را به دست آورند و نهایتا، تصمیم گیری های بهتری در مورد نوع استراتژی های مناسب، اتخاذ نمایند. طرح توجیهی تولید کیف می تواند مسیر دقیق رسیدن به موفقیت را به کارآفرینان نشان دهد و مانع از شکست های احتمالی ناشی از عدم آگاهی در آنها گردد.

در ادامه، جدول مربوط به خلاصه طرح و شاخص های تحلیلی آن قرار داده شده است:

عنوان شاخص اطلاعاتی ميزان
ضریب ميزان ارائه خدمات در نقطه سربسر 43  درصد
میزان سرمایه کل مورد نیاز اجرای طرح 21,756 میلیون ریال
میزان سرمایه ثابت 16,985
میزان سرمایه در گردش 4,968
نرخ برگشت سرمایه 45  درصد
مدت زمان برگشت سرمایه 2.2  سال
سود خالص 9,727
سود ناخالص 31,448
هزینه خرید مواد اولیه و لوازم بسته بندی 10,553
هزینه های عملیاتی سالانه مورد نیاز طرح 18,257
ارزش افزوده خالص طرح 28,579
ارزش افزوده ناخالص طرح 29,865
هزینه های نگهداری و تعمیرات (نت) سالانه طرح 298
هزینه های استهلاک طرح 939
سرمایه مورد نیاز جهت رهن سوله صنعتی 2,040
سرمایه مورد نیاز خرید تجهیزات 8,160
هزینه های متغیر طرح 13,010
سرمایه موردنیاز تامین وسایل حمل و ­نقل کارگاهی 3,162
ارزش فروش تولیدات سالانه پس از اجرای طرح 42,325
هزینه های ثابت طرح 12,472
تعداد پرسنل ستادی و اجرایی مورد نیاز 10  نفر
هزینه های قبل از بهره برداری طرح 347
هزینه های حاملهای انرژی و ارتباطات (سوخت، آب شرب، برق ، تلفن و …) 1,285
میزان حقوق سالانه پرسنل ستادی و اجرایی طرح 14,030
نسبت افزوده ناخالص به ارزش فروش محصولات 71  درصد
نسبت افزوده خالص به ارزش فروش محصولات 68  درصد
نسبت افزوده خالص به سرمایه گذاری کل 133  درصد
سرانه سرمایه ثابت 1,665
سرانه سرمایه گذاری کل 2,155
نسبت سود خالص به ارزش فروش 23  درصد
سرانه ارزش فروش محصولات 4,200
نسبت سود خالص به سرمایه ثابت 58  درصد
مقدار NPV 7,169
مقدار NPV/I 14  درصد
میزان IRR در حالت عادی 42  درصد
میزان IRR در حالت بدبینانه 7  درصد

اگر شما به عنوان یک کارآفرین به فکر راه اندازی این کسب و کار هستید، باید بگوییم که این کسب و کار، دارای یک بازار پررونق و همیشگی است. مردم از انواع مختلفی از کیف ها در موقعیت های مختلف استفاده می نمایند. دانشجویان، اساتید دانشگاه ها، کارمندان در بیشتر ادارات و سازمان ها، معلمان، و مخصوصا خانم ها، از انواع مختلفی از کیف ها برای کاربردهای مختلف، استفاده می نمایند.

انوع مختلفی از کیف ها برای کودکان، مردان و زنان تولید می شوند. این کیف ها شامل کیف های رسمی، کیف های مدرسه ای، کیف های ورزشی و … هستند. البته در این بین، کیف های از جنس چرمی، مورد اقبال بیشتری قرار می گیرند.

شما به عنوان یک کارآفرین و برای شروع کسب و کار، نیاز دارید تا به کسب و کارتان رسمیت ببخشید. این موضوع به واسطه اخذ مجوزهای ضروری کسب و کار انجام می گیرد. نهادهای صادرکننده مجوز معمولا طرح مربوط به یک ایده اقتصادی را مطالعه می کنند و پس از بررسی های لازم و بررسی یک سری مدارک دیگر، اقدام به صدور مجوز می نمایند. همچنین در صورت کمبود سرمایه اولیه، می توان از این طرح های توجیهی برای قانع کردن بانک ها در راستای صدور وام ها و تسهیلات مورد نیاز نیز استفاده نمود.

انواع کیف

سرمایه اولیه راه اندازی کارگاه تولید کیف

شروع هر کسب و کار تولیدی و صنعتی، نیازمند یک سرمایه اولیه ثابت می باشد. البته بهترین حالت برای شروع کسب و کار مخصوصا برای افرادی که تجربه کمتری دارند، شروع با سرمایه اولیه کم و با ظرفیت های تولید پایین تر می باشد. به واسطه این استراتژی، می توان به مرور و با افرایش مشتریان و سفارشات، تعداد ماشین آلات و نیروی انسانی را افزوده و ظرفیت تولید را نیز افرایش داد. در مورد تولید کیف، می توان در ابتدا یک کارگاه کوچک تر را راه اندازی کرد و پس از خریداری و نصب تجهیزات و ابزارهای ضروری، کار را شروع نمود.

هزینه خریداری و یا اجاره کارگاه و همچنین هزینه های مربوط به خریداری ماشین آلات و ابزارهای مورد نیاز، اصلی ترین هزینه هایی هستند که کارآفرین در ابتدای کار با آنها روبرو خواهد بود. هزینه های دیگر نیز مربوط به خریداری مواد اولیه، هزینه های نیروی انسانی، هزینه های مربوط به تعمیرات و نگهداری از ماشین آلات، هزینه های انرژی و … هستند. در این طرح توجیهی، همه این موارد به صورت دقیق در نظر گرفته شده اند و تا جزئی ترین هزینه ها مانند هزینه حمل و نقل و … نیز در نظر گرفته شده اند. البته لازم به توضیح است که قیمت دستگاه ها با توجه به تغییرات روزانه قیمت و تورمی که در کشور وجود دارد، باید به صورت به روز استعلام شده و در نظر گرفته شود. با این حال، مطالعه این طرح توجیهی می تواند آشنایی کارآفرین با تمامی پیش نیازهای طرح را تضمین نماید.

تولید کیف

برآورد سودآوری تولید کیف

کیف یک محصول ناشناخته در جامعه نیست و از دیرباز مردم از انواع مختلف آن استفاده می کرده اند. کارآفرینان و تولیدکنندگان انواع کیف ها، مشکل زیادی در زمینه بازاریابی این محصولات نخواهند داشت. سودآوری نهایی طرح ارتباط مستقیمی با ظرفیت تولید و همچنین سرمایه اولیه دارد. علاوه بر اینها و مهم تر از همه، کیفیت محصولات و طراحی به روز و همچنین داشتن استراتژی های بازاریابی و تبلیغاتی دقیق می تواند میزان سهم بازاری محصولات را تا حد چشم گیری افزایش دهد.

در ادامه این بحث بهتر است تا به موضوع طراحی اولیه محصولات بپردازیم. صنعت مد هر روز در کشور ما و در سراسر جهان در حال تغییر و تحول است. جوانان به دنبال محصولات شیک تری هستند و دیگر محصولات با طراحی های قدیمی را نمی پسندند. تولیدکنندگان در صنایعی مانند تولید لباس، کلاه، کیف، کفش و … باید همواره محصولات خود را منطبق بر استانداردهای جهانی طراحی نمایند. امروزه مردم تمایل دارند تا حتی هزینه های بیشتری را برای محصولات باکیفیت تر دهند. در همین راستا، تولیدکنندگان باید همواره محصولات بین المللی را رصد نمایند و مشابه داخلی آنها را تولید کرده و به بازار عرضه کنند.

تمامی این فاکتورهای باعث خواهد شد تا فروش محصولات افزایش یافته و کسب و کار نیز رونق و توسعه یابد. داشتن یک برنامه ریزی و استراتژی دقیق می تواند سهم بازاریابی تولیدکنندگان کیف را تا میزان زیادی افزایش دهد.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

سرفصل های طرح توجیهی شامل : مقدمه فصل اول (تعاريف و معرفی خدمات ارائه شده) : دلايل انجام مطالعات فني و اقتصادي بررسی محصولات تولیدی معرفی محصول مطالعات فنی و بازار فصل دوم (محاسبات مالی اجرای طرح) : محاسبه سرمایه ثابت مورد نیاز طرح سرمایه مورد نیاز ابتیاع زمین سرمایه مورد نیاز محوطه­ سازی سرمایه مورد نیاز جهت ساخت و ساز ابنیه و کاربری­ ها سرمایه مورد نیاز جهت تامین ، نصب و راه ­اندازی تاسیسات سرمایه مورد نیاز خرید وسایل حمل و نقل شهری و کارگاهی سرمایه مورد نیازخرید وسایل اداری و پشتیبانی سرمایه مورد نیاز خرید و نصب تجهیزات سرمایه مورد نیاز خرید انشعابات هزینه­ های قبل از بهره ­برداری هزینه ­های عملیاتی مورد نیاز طرح هزینه­ های سالانه حقوق و مزایایی سالانه کارکنان هزینه سالانه حامل های انرژی هزینه ­های سالانه استهلاک هزینه­ های سالانه نت هزینه­ های اداری و پشتیبانی و تبلیغات ميزان سرمايه در گردش هزینه خرید مواد اولیه جمع­ بندی و محاسبه سرمایه درگردش ميزان سرمايه­ کل مورد نياز طرح نحوه تامین سرمایه مورد نياز طرح میزان سرمایه­ ای که بایستی توسط سرمایه ­گذاران تامین گردد ارزش محصولات تولیدی ارزش سود خالص در طول يک سال کاری محاسبه سود ناخالص محاسبه سود قبل از مالیات محاسبه میزان مالیات محاسبه سودخالص متوسط ميزان برگشت سرمايه نسبت به سود خالص متوسط مدت زمان برگشت سرمايه محاسبه و تعیین نقطه سربسر محاسبه هزینه ­های ثابت سالانه محاسبه هزینه­ های متغیر سالانه جمع ­بندی و محاسبه نقطه سربسر تجزیه و تحلیل شاخه ای (نسبتهای) مالی طرح فصل سوم (محاسبه شاخص­ های تصمیم ­گیری و تحلیل اقتصادی) : محاسبه ارزش فعلی خالص پروژه NPV محاسبه ارزش فعلی درآمدهای طرح محاسبه ارزش فعلی هزینه­ های طرح نحوه محاسبه مقدار NPV محاسبه نرخ بازگشت سرمایه (NPV/I) محاسبه نرخ بازده داخلی(IRR) تحلیل حساسیت طرح خلاصه اطلاعات کلیدی طرح ضمائم طرح حمایتهای اقتصادی و بازرگانی از طرح حمایت تعرفه ­ای از طرح منابع و ماخذ علمی و اطلاعاتی بکار رفته

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی کارگاه تولید کیف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi