سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن تاسیس فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: فایل PDF محاسبات کامفار
تعداد صفحات: 16 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
قیمت دانلود :
336,900 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی باید بتواند به عنوان سندی محکم و معتبر با ارائه تمام اطلاعات و لازمه های موردنیاز بیزینس پلن احداث فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی، راهنماگر اصلی یک سرمایه گذار برای راه اندازی این کسب و کار یا اعلام عدم توجیه پذیری اقتصادی این طرح و پرریسک بودن اختصاص هزینه ها باشد؛ در یک کلام، طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی باید بتواند صفر تا صد مسیر پروژه را نشان داده و چشم اندازی درست و دقیق با کامل ترین شرایط و ضوابط کشور درمورد مجوزها و قوانین پروانه کسب و… باشد.

  • آیا ایده راه اندازی و احداث یک فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی به ذهنتان خطور کرده است ولی از شرایط و ضوابط موجود در کشور درمورد این بیزینس پلن، آگاهی های کافی را ندارید؟
  • آیا گمان می کنید که سرمایه گذاری در عرصه تجهیزات دندان پزشکی، می تواند پرریسک و غنی از ضرر و زیان های احتمالی باشد؟
  • هنوز تصمیم نگرفته اید که سرمایه گذاری های شما در بیزینس مرکز فروش تجهیزات و ابزارآلات دندان پزشکی محدود به احداث یک کلینیک باشد یا ایده راه اندازی یک مرکز ارائه خدمات دندان پزشکی بزرگ با چندین شعبه را دارید؟
  • از سرمایه ها و هزینه های مورد نیاز طرح توجیهی احداث فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی بی خبرید و از بهره های مالی آن، اطلاعات کافی را ندارید؟
  • به نظرتان شرایط و ضوابط مجوزها و پروانه کسب و کار در این حیطه تا چه حد پیچیده است؟

و ده ها سوال دیگر که شاید همت و اراده شما برای تصمیم گیری درمورد سرمایه گذاری یا عدم اختصاص هزینه ها در این بیزینس پلن را سست کرده است…

اما شما درحال مطالعه مطالب مجموعه فراپلن هستید؛ پس جای هیچ نگرانی ای نیست! متخصصین و کارشناسان وب سایت فراپلن تمام مسیر فکری خود را بر جمع آوری دقیق ترین و به روزترین اطلاعات مورد نیاز برای تاسیس یک فروشگاه تجهیزات و ابزارآلات دندان پزشکی کرده اند تا بتوانند کامل ترین و مفیدترین محتوا را درباره این بیزینس پلن دراختیار شما قرار دهند. بدیهی است که یکی از اصلی ترین و پراهمیت ترین موضوعات برای یک سرمایه گذار، شرایط مالی پروژه است؛ بیزینس پلن احداث فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی نیز از این موضوع مستثنی نیست! سرمایه گذاری که قصد دارد تا در این عرصه هزینه هایی را پیاده کرده و ایده راه اندازی مغازه یا فروشگاه وسیع تجهیزات دندان پزشکی را اجرایی سازی کند، بشدت مشتاق است تا اطلاع داشته باشد که به چه میزان هزینه در ابتدای مسیر نیازمند است و به طور میانگین پروژه اش چه میزان سودآوری خواهد داشت…؟

موضوع شرایط مالی یک پروژه، باارزش ترین بحث یک کسب و کار است؛ لذا متخصصین و کارشناسان مجموعه فراپلن با درک اهمیت این موضوع تصمیم گرفتند تا برای طراحی و تدوین یک محتوای دقیق و درست با به روزترین اطلاعات، با دو نفر از فعالان معروف این عرصه در تهران و تبریز مصاحبه کنند تا بتوانند یک برآورد مالی و اعتباری صحیح و حساب شده ای را که به دور از کم ترین خطا و احتمالات است، دراختیار شما قرار دهند و لازم به ذکر است که گزارش کوتاهی از آن در ادامه مطالب همین پست، گنجانده شده است.

پیشنهاد می کنیم تا برای آگاهی کامل از مسیر طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی، مطالعه ادامه محتوا را از دست ندهید.

فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی

کسب و کار فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی

فروشگاه تحهیزات دندان پزشکی یک منبع تامین برای ملزومات و تجهیزات دندان پزشکی است. این فروشگاه ها به عنوان یک پل بین تولید کنندگان تجهیزات و ابزارآلات دندان پزشکی و دندان پزشکان عمل می کنند. آنها محصولات مختلفی را ارائه می دهند که شامل ابزارهای جراحی، ابزارهای پروتز، مواد دندان پزشکی، محصولات ارتودنسی و سایر ملزومات دندان پزشکی است.

فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی ممکن است به صورت فیزیکی در مراکز خرید یا به صورت آنلاین در وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی فعالیت کند. همچنین، بعضی از فروشگاه ها ممکن است به صورت عمده فروشی عمل کرده و تجهیزات را به صورت عمده به دندان پزشکان یا مراکز دندان پزشکی عرضه کنند.

فروشگاه های تجهیزات دندان پزشکی، برای دندان پزشکان بسیار حیاتی به شمار می آیند چرا که آنها به دندان پزشکان امکان می دهند تا تجهیزات مورد نیاز خود را برای ارائه خدمات به بیماران خود ارائه کنند. همچنین فروشگاه های تجهیزات دندان پزشکی، معمولا اطلاعات کاملی درباره محصولاتی که عرضه می کنند دارند و به پزشکان کمک می کنند تا تجهیزات مناسبی را برای نیازهای خود انتخاب کنند. باتوجه به اینکه فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی یک منبع تامین است، بسیاری از فروشگاه ها با تولیدکنندگان محصولات همکاری کرده و محصولات و ابزارآلات را به صورت عمده تهیه می کنند؛ این همکاری باعث می شود تا قیمت ها به صورت عمده و تخفیف برای دندان پزشکان قابل دسترس باشد.

فروشگاه های تجهیزات دندان پزشکی معمولا تلاش می کنند تا محصولات باکیفیت و استاندارد را عرضه کنند. آنها ممکن است با برندهای معروف و شناخته شده در صنعت دندان پزشکی همکاری کرده و با ارائه محصولات آن شرکت، سعی در جلب توجه و جذب هرچه بیشتر رضایت مشتری های خود داشته باشند.درنهایت فروشگاه های تجهیزات دندان پزشکی نقش بسیار مهمی در صنعت تشخیص و درمان بیماری های دهان و دندان دارند؛ آنها به دندان پزشکان کمک می کنند تا تجهیزات مورد نیاز خود را تامین کرده و از طریق ارائه محصولات باکیفیت، بهبود کیفیت خدمات دندان پزشکی را تضمین کنند.

تجهیزات و ابزارآلات موردنیاز برای راه اندازی فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی

فروشگاه های تجهیزات دندان پزشکی انواع مختلفی از تجهیزات و دستگاه های دندان پزشکی را ارائه می دهند که کلیه این تجهیزات را می توان به شرح ذیل دسته بندی کرد:

ابزارهای جراحی شامل ابزارهای جراحی دندان پزشکی مانند مته ها، بری ها، فرزها، پین ها، ابزارهای جراحی استخوان و… .
ابزارهای پروتز شامل ابزارهای پروتز دندان پزشکی مانند سنگ زنی، ابزارهای ترمیمی، ابزارهای تعویض کامل و جزئی دندان و… .
مواد دندان پزشکی شامل مواد ترمیمی دندان پزشکی، مانند رزین ها، کامپوزیت ها، آمالگام ها، سیمان ها، چسب ها و… .
محصولات ارتودنسی شامل محصولات مورد استفاده در ارتودنسی مانند براکت ها، سیم های ارتودنسی، استندی، الاستومرها و… .
سایر ملزومات دندان پزشکی شامل محصولات و ملزومات دیگری مانند دستکش ها، ماسک ها، عینک های حفاظتی، لوازم ضدعفونی، لوازم آزمایشگاهی و… .

لیست فوق تنها چند نمونه از محصولاتی است که در فروشگاه های تجهیزات دندان پزشکی قابل ارائه هستند و بسته به نیازهای دندان پزشکان و تولیدکنندگان، محصولات دیگری نیز ممکن است در این فروشگاه ها موجود باشد.

راه اندازی تجهیزات دندان پزشکی

سرمایه اولیه موردنیاز و درآمدهای طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه و مغازه لوازم و تجهیزات دندان پزشکی

بررسی هزینه ها و سرمایه های اولیه و بهره های مالی یک پروژه برخلاف تصور عموم، امر راحتی نیست و چالش ها و موانع خاص خود را دارد و نیاز به بررسی ها و تحقیقات گسترده تری می باشد؛ به عنوان مثال برای کارشناسان فنی ما سوال است که شما تجهیزات و ابزارآلات خود را به صورت عمده از چه کارخانه ای خریداری خواهید کرد؟ و هزاران پرسش های دیگر که برای بررسی هزینه ها و درآمدهای دقیق و به دور از خطا در یک پروژه نیاز است.

در این حین کارشناسان و متخصصین فنی ما به واسطه مصاحبه با یکی از واحدهای فعال در این عرصه در شهر تهران و بررسی ها و ارزیابی های بازار اقدام به برآورد مالی و اعتباری یک فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی به متراژ 150متر مربع (با احتساب مالکیت زمین) کرده اند که جدول زیر بخشی از خلاصه نتایج آن است:

الف) اطلاعات ظرفیت و میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 ضریب میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر 29 درصد
ب) اطلاعات مالی و اقتصادی طرح
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 میزان سرمایه کل مورد نیاز اجرای طرح 23.258 میلیون ریال
2 میزان سرمایه ثابت 21.158 میلیون ریال
3 میزان سرمایه در گردش 2.100 میلیون ریال
4 نرخ برگشت سرمایه 39 درصد
5 مدت زمان برگشت سرمایه 2.9 سال
6 میانگین سود خالص در هر سال 8.254 میلیون ریال
7 میانگین سود ناخالص در هر سال 10.257 میلیون ریال
8 هزینه های ثابت سرمایه گذاری 21.158 میلیون ریال
9 سرمایه مورد نیاز جهت تامین ویترین ها 08.297 میلیون ريال
10 سرمایه مورد نیاز جهت تجهیزات فروشگاه 19.482 میلیون ریال
11 هزینه های مرتبط با دارایی های ثابت 0.485 میلیون ریال
12 تعداد پرسنل ستادی و اجرایی مورد نیاز اجرای طرح 6 نفر
13 نسبت سر به سر در سال اول بهره برداری 29.86 درصد
14 نسبت سر به سر در سال آخر بهره برداری 7.72 درصد
15 نرخ بازدهی داخلی سرمایه گذاریIRR 39 درصد
16 IRRتعدیل شده سرمایه گذاری 41.29 درصد
17 IRRتعدیل شده حقوق صاحبان سهام 41.29 درصد

بدیهی است که با توجه به وضعیت کم ثباتی اقتصادی و تورم حاکم بر آن و نوسانات قیمت ها، اعداد جدول فوق می تواند هر لحظه دستخوش برخی تغییرات محاسباتی شود؛ لذا لازم به ذکر است که شما سرمایه گذار و کارآفرین عزیز می توانید با اطلاعات سلیقه ای مدنظر و اعلام جزییات مالی خود برای این پروژه یا پروژه های دیگرتان از طریق ثبت سفارش طرح توجیهی و بیزینس پلن خدماتی اقدام به برآورد مالی و اعتباری طرح خود کرده و قبل از اجرایی سازی کسب و کار خود چشم اندازی دقیق از جریانات نقدی سرمایه گذاری تان داشته باشید، آگاهی ای که با در دست داشتن آن می توانید اقدام به اخذ تسهیلات بانکی نمایید.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه تجهیزات دندان پزشکی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi