سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه تجهیزات پزشکی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن تاسیس فروشگاه تجهیزات پزشکی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: فایل PDF محاسبات کامفار
تعداد صفحات: 18 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه تجهیزات پزشکی
قیمت دانلود :
349,900 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه تجهیزات پزشکی، توسط بهترین متخصصین و کارشناسان مجموعه فراپلن طراحی و تنظیم شده است تا به عنوان سندی کامل و معتبر از صفر تا صد مسیر کسب و کاری این بیزینس پلن، راهنما و هدایت گر سرمایه گذاری های اصولی و مدیریت هزینه ها و بهره های مالی شما سرمایه گذار عزیز باشد.

آیا در فکر راه اندازی یک فروشگاه تجهیزات پزشکی هستید ولی احساس می کنید که از شرایط و ضوابط تاسیس این مراکز خدماتی و میزان هزینه ها وسرمایه های لازم اطلاع کافی را ندارید؟

  • فروشگاه های تجهیزات پزشکی، چه میزان در راهکارهای علوم پزشکی برای درمان و بهبود بیماری افراد میسر اند و بازار مخاطب این طرح توجیهی چه افراد یا چه نهادهایی می باشند؟
  • برای پیاده سازی بیزینس پلن راه اندازی فروشگاه تجهیزات پزشکی به چه میزان سرمایه ها و هزینه های اولیه نیاز است و صاحبان و فعالان این طرح توجیهی با چه مقدار درآمدها و بهره های مالی برخوردارند؟
  • چه کسی می تواند یک فروشگاه تجهیزات پزشکی راه اندازی کند و برای این امر نیازمند چه مدارکی است؟
  • آیا برای راه اندازی و احداث یک فروشگاه تجهیزات پزشکی به مدارک فنی خاصی نیازمندیم؟

و یقینا هزاران سوال دیگر که ندانستن پاسخ دقیق آنها، تصمیمات شما برای سرمایه گذاری در این مسیر کسب و کاری را با چالش رو به رو ساخته است، اما دیگر جای نگرانی نیست! شما در حال مطالعه مطالب مجموعه فراپلن هستید که با سابقه چندین ساله در طراحی و تدوین طرح های توجیهی با بیشترین تطابق با واقعیت توانسته تا نظر بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده و بر خود می بالد که یاری گر موفقیت های کسب و کاری بسیاری از آنها بوده است.

بدیهی است که آگاهی داشتن از شرایط مالی و درآمدی یک پروژه از مهم ترین و باارزش ترین اطلاعات برای یک سرمایه گذار محسوب می شود که می تواند با نشان دادن سودده یا زیان بار بودن طرح، به تمام شک و شبهه های سرمایه گذار پایان دهد؛ متخصصین و کارشناسان مجموعه فراپلن با درک اهمیت این موضوع، تصمیم گرفتند تا برای تدوین و نگارش طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه تجهیزات پزشکی و برآوردهای مالی و اعتباری آن اقدام به مصاحبه با چند واحد فعال در این عرصه در شیراز و تبریز کرده و با ارزیابی قیمت دستگاه ها و تجهیزات در بازار، دقیق ترین و به روزترین برآوردهای مالی و اعتباری این بیزینس پلن را در اختیار شما قرار دهند که در ادامه مطالب همین محتوا، جدولی از خلاصه گزارش های آن گنجانده شده است. پیشنهاد می کنیم تا برای آشنایی هرچه بیشتر و دقیق تر خود، مطالعه ادامه مطالب را از دست ندهید.

نحوه راه اندازی فروشگاه تجهیزات پزشکی

کسب و کار فروشگاه تجهیزات پزشکی

در دنیای امروز، فروشگاه های تجهیزات پزشکی نقش بسیار مهمی در تامین و توزیع تجهیزات و وسایل پزشکی دارند. این فروشگاه ها به عنوان یک منبع اصلی برای تامین تجهیزات پزشکی به مراکز درمانی، بیمارستان ها، کلینیک ها و حتی به صورت خصوصی به افراد علاقه مند عمل می کنند.

فروشگاه های تجهیزات پزشکی انواع مختلفی از تجهیزات و ابزارآلات را ارائه می دهند؛ از جمله تجهیزات جراحی، تجهیزات تشخیصی، تجهیزات آزمایشگاهی و تجهیزات پرستاری. این فروشگاه ها همچنین قادرند تا به مشتریان خود، خدمات مشاوره فنی و فروش را نیز ارائه دهند.

فروشگاه های تجهیزات پزشکی برخلاف سایر فروشگاه ها، نیازمند داشتن دانش فنی و تخصص فنی بالا هستند؛ زیرا در حوزه بهداشت و درمان فعالیت می کنند. بنابراین این فروشگاه ها معمولا به تامین تجهیزات باکیفیت و استاندارد بالا معروف می باشند.

یکی از مزایای فروشگاه های تجهیزات پزشکی این است که آنها قادرند تا به مشتریان خود تجهیزات موردنیاز را با توجه به نیازها و بودجه آنها پیشنهاد دهند. همچنین، این فروشگاه ها معمولا قراردادهای تامین با تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی می بندند که این امر به آنها اجازه می دهد تا تجهیزات را با قیمت مناسب تر به مشتریان خود عرضه نمایند.

فروشگاه های تجهیزات پزشکی علاوه بر فروش تجهیزات، معمولا خدمات پس از فروش نیز ارائه می دهند. این شامل تعمیر و نگهداری تجهیزات، آموزش استفاده صحیح از تجهیزات و پشتیبانی فنی است. این خدمات پس از فروش برای مشتریان بسیار ارزشمند است، زیرا آنها را در استفاده صحیح و بهینه از تجهیزات کمک می کند و همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل فنی، قابلیت رفع آن را دارد.

درنتیجه، فروشگاه های تجهیزات پزشکی نقش بسیار مهمی در تامین و توزیع دستگاه ها و ابزارآلات پزشکی دارند. آن ها با ارائه تجهیزات باکیفیت و استاندارد بالا، خدمات مشاوره فنی و پشتیبانی پس از فروش به مشتریان خود داده و به بهبود کیفیت خدمات در حوزه بهداشت و درمان کمک می کنند.

تجهیزات و ابزارآلات موردنیاز برای راه اندازی فروشگاه تجهیزات پزشکی

فروشگاه های تجهیزات پزشکی انواع مختلفی از تجهیزات و دستگاه های پزشکی را ارائه می دهند؛ این دستگاه ها و تجهیزات عبارتند از:

تجهیزات جراحی تجهیزات جراحی شامل ابزارهای جراحی مانند ابزارهای برش و بخیه زنی، ابزارهای جراحی الکتریکی، لوازم جراحی استریل و … .
تجهیزات تشخیصی شامل دستگاه های تصویربرداری مانند رادیوگرافی، سونوگرافی، مامورافی، کامپیوتر توموگرافی و سی تی اسکن، مغناطیس نوری و ام آر آی و… . همچنین تجهیزات تشخیصی دیگر مانند دستگاه های پالس اکسی متر (اندازه گیری سطح اکسیژن خون)، فشارسنج، دستگاه های آزمایش خون و… .
تجهیزات آزمایشگاهی شامل دستگاه های آزمایشی مانند دستگاه های تجزیه و تحلیل خون، دستگاه های اندازه گیری شیمیایی، دستگاه های اندازه گیری هورمون و … .
تجهیزات پرستاری شامل تجهیزات پرستاری مانند تجهیزات انتقال بیمار، دستگاه های اندازه گیری فشار خون، تجهیزات اکسیژن رسانی، تجهیزات ضدعفونی و … .

این فروشگاه ها همچنین ممکن است تجهیزات و لوازم جانبی مرتبط با این دستگاه ها را نیز عرضه کنند، مانند لوازم جانبی برای دستگاه های تصویربرداری، لوازم مصرفی برای آزمایشگاه و لوازم جانبی برای تجهیزات جراحی.

فروشگاه تجهیزات پزشکی

هزینه های اولیه موردنیاز و بهره های مالی و شرایط اخذ وام برای راه اندازی فروشگاه تجهیزات پزشکی

بدیهی است اکثر طرح ها و بیزینس های پزشکی، معمولا کسب و کاری هزینه بر به شمار آمده و نیازمند سرمایه اولیه بالایی هستند؛ البته ناگفته نماند که پروژه ها و سرمایه گذاری های این عرصه موازی با هزینه های اولیه بالا، بهره های مالی بشدت زیادی نیز دارند و از جمله پردرآمدترین حرفه ها در کشور به حساب می آیند.

 واضح است که برای بررسی هزینه های موردنیاز و بهره های مالی یک طرح، نیازمند آنالیز اطلاعات زیادی از قبیل نوع اجاره ای یا تملیکی زمین، نوع و برند دستگاه ها، دایره خدماتی و تعداد پرسنل یک مرکز و… است که آگاهی نداشتن از هریک از آنها می تواند کل محاسبات برآوردهای مالی و اعتباری طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه تجهیزات پزشکی را به شدت دچار اشتباه سازد، ولی متخصصین فنی تیم ما با بررسی ها و ارزیابی های بازار اقدام به برآورد هزینه ها و درآمدهای یک مرکز فروشگاه تجهیزات پزشکی سطح متوسط با احتساب مالکیت زمین کرده اند که بخشی از خلاصه آن بدین صورت است:

الف) اطلاعات ظرفیت و میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 ضریب میزان ارائه خدمات در نقطه سر به سر 28 درصد
ب) اطلاعات مالی و اقتصادی طرح
ردیف عنوان شاخص اطلاعاتی میزان واحد
1 میزان سرمایه کل مورد نیاز اجرای طرح 39.658 میلیون ریال
2 میزان سرمایه ثابت 35.558 میلیون ریال
3 میزان سرمایه در گردش 4.100 میلیون ریال
4 نرخ برگشت سرمایه 39 درصد
5 مدت زمان برگشت سرمایه 2.3 سال
6 سود خالص 286 میلیون ریال
7 سود ناخالص 398 میلیون ریال
8 هزینه های ثابت سرمایه گذاری 35.558 میلیون ریال
9 سرمایه مورد نیاز جهت تامین ویترین ها و نورپدازی ها و… 00.258 میلیون ريال
10 سرمایه مورد نیاز جهت تهیه تجهیزات فروشگاه 32.275 میلیون ریال
11 هزینه های مرتبط با دارایی های ثابت 1.358 میلیون ریال
12 تعداد پرسنل ستادی و اجرایی مورد نیاز اجرای طرح 3 نفر
13 نسبت سر به سر در سال اول بهره برداری 28.75 درصد
14 نسبت سر به سر در سال آخر بهره برداری 7.56 درصد
15 نرخ بازدهی داخلی سرمایه گذاریIRR 39 درصد
16 IRRتعدیل شده سرمایه گذاری 41.25 درصد
17 IRRتعدیل شده حقوق صاحبان سهام 41.25 درصد

مهم ترین اصل در دریافت تسهیلات بانکی برای کسب و کارهایی که نیازمند هزینه های بالایی هستند، قانع کردن رئیس شعبه مبنی بر توجیه پذیری و سود ده بودن پروژه است؛ لذا شما باید برای قطعیت از موافقت تسهیلات خود توسط بانک، گزارش و خروجی ای با به روزترین و صحیح ترین اطلاعات از برآوردهای مالی و اعتباری طرح تان را تسلیم رئیس شعبه نمایید؛ لذا لازم به ذکر است که شما سرمایه گذار و کارآفرین عزیز می توانید با اطلاعات سلیقه ای مدنظر و اعلام جزییات مالی خود برای این پروژه یا پروژه های دیگرتان اقدام به ثبت سفارش طرح توجیهی و بیزینس پلن خدماتی کرده و قبل از اجرایی سازی کسب و کار خود، چشم اندازی دقیق از جریانات نقدی طرح تان داشته باشید، آگاهی ای که با در دست داشتن آن می توانید اقدام به اخذ تسهیلات بانکی نمایید.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه تجهیزات پزشکی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi