سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی مغازه دوچرخه فروشی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن احداث مغازه دوچرخه فروشی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 14 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 14 سال تهیه : 1402
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
طرح توجیهی راه اندازی مغازه دوچرخه فروشی
قیمت دانلود :
265,900 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

طرح توجیهی راه اندازی مغازه دوچرخه فروشیِ وب سایت فراپلن، دقیق ترین و واقعی گرایانه ترین گزارشی است که شما سرمایه گذار گرامی می توانید در زمینه بیزینس پلن راه اندازی و تاسیس یک مغازه دوچرخه فروشی، به آن دسترسی داشته و به بینش و چشم اندازی دقیق از فراز و نشیب های این کسب و کار دست یابید.

  • دوچرخه و استفاده از آن چه تاثیری در سطح سلامت فردی و اجتماعی جامعه دارد؟ آیا سرمایه گذاری در زمینه راه اندازی یک مغازه دوچرخه فروشی در چنین وضع اقتصادی، توجیه پذیر است؟
  • چه دلایلی باعث می شود، متخصصین و کارشناسان مجموعه فراپلن، راه اندازی یک مغازه دوچرخه فروشی را سودمند تلقی کنند؟
  • برای راه اندازی و تاسیس یک مغازه یا فروشگاه در این حیطه، چه اقداماتی باید انجام داد و رعایت چه نکاتی سبب می شود ریسک های سرمایه گذاری، پایین تر بیاید؟
  • سرمایه لازم برای ورود به این کسب و کار چقدر است؟ و چه بهره های مالی و درآمد هایی مورد انتظار این پروژه است؟

این موارد شاید سوالاتی باشد که در نگاه اول بی اهیمت بوده و تاثیری در مسیر های اجرایی سازی بیزینس پلن راه اندازی مغازه دوچرخه فروشی ندارد؛ در حالی که پاسخ دقیق به هریک از آنها می تواند دید شما را نسبت به ایده هایتان باز تر کرده و نگاهی آگاهانه به پروژه، به شما هدیه دهد! اما پاسخ این سوالات کجاست؟! آیا می توان محتوایی را پیدا کرد که تک تک پرسش های فوق را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار داده باشد؟!

آری! شما در حال مطالعه وب سایت فراپلن هستید که کارشناسان آن همیشه در نگاه اول به یک ایدهِ سرمایه گذاری، سعی می کنند با مطالعه بازار و مقایسه نتایج آن با وضعیت اقتصادی کشور و آنالیز تمام دغدغه های سرمایه گذار، یک گزارش و محتوایی غنی که بیشترین تطابق را با واقعیت دارد، طراحی و تدوین کنند! لذا پیشنهاد می کنیم برای دستیابی به حجم عظیمی از پیش آگهی های لازم در مورد طرح توجیهی راه اندازی مغازه دوچرخه فروشی، مطالعه ادامه مطالب را از دست ندهید.

میزان درآمد و نحوه راه اندازی مغازه دوچرخه فروشی

بررسی دوچرخه سواری و تاثیر آن بر سطح سلامت فردی

دوچرخه سواری یکی از سالم ترین و لذت بخش ترین ورزش هاست که می توان به صورت فردی یا گروهی آن را انجام داد؛ این ورزش علاوه بر مزایای جسمی، فواید روحی و اجتماعی زیادی نیز دارد. به جرات می توان اذعان داشت که دوچرخه سواری یک فعالیت بدنی هوازی است که باعث افزایش ضربان قلب و تنفس می شود و همین امر سبب می گردد که قلب قوی تر و کارآمد تر شده و خون بیشتری را در بدن پمپاژ کند. دوچرخه سواری همچنین باعث تقویت عضلات پاها، عضلات لگن و کارکرد هرچه بهتر اندام های شکمی می شود.

بدیهی است که این ورزش به کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی، دیابت نوع دو، چاقی، سکته مغزی، برخی از انواع سرطان ها و آرتروز کمک های شایانی می کند؛ همچنین باعث بهبود خلق و خو، کاهش استرس و افزایش ترشح هورمون دوپامین در بدن شده که نتیجه آن به شکل یک حس و حال خوب در بدن فرد ظاهر می گردد! دوچرخه سواریِ دسته جمعی یک فعالیت اجتماعی است که می تواند به افزایش تعامالات اجتماعی و بهبود سلامت روان کمک کرده و تجربه ای شیرین و هیجان انگیز از یک فعالیت گروهی را در خاطرات افراد ثبت نماید!

آیا ورود به شغل دوچرخه فروشی و راه اندازی یک مغازه دوچرخه فروشی، توجیه اقتصادی دارد؟

در این بخش می خواهیم به این موضوع بپردازیم که آیا سرمایه گذاری در زمینه راه اندازی و تاسیس یک مغازه دوچرخه فروشی، توجیه اقتصادی دارد؟ ریسک های سرمایه گذاری این بیزینس پلن به چه میزان است؟

در تیتر قبلی، بررسی کردیم که دوچرخه سواری، بدلیل داشتن فواید سلامت جسمانی و روانی زیاد، یک فعالیت بدنی و ورزشی بسیار محبوب در بین همه اقشار جامعه محسوب می شود. وقتی سخن از فعالیت دوچرخه سواری به میان می آید، تصور اکثر ما بر این است که بازار مخاطب این کسب و کار، جوانان و نوجوانان است؛ درحالی که این باور کاملا اشتباه است و چندی است که این تفکر که ورزش دوچرخه سواری مخصوص افراد کم سن و سال است، از بین رفته است! امروزه بزرگسالان و افراد مسن زیادی هر روزه بخشی از اوقات فراغت خود را با هدف کمک به بهبود سلامت و جسمانی خود با دوچرخه سواری می گذرانند. فرهنگ حمل و نقل و عبور و مرور با دوچرخه در ایران، همچون سایر کشور های اروپایی به شدت در حال رونق است و به مرور تعداد افراد زیادی را می توان یافت که دیگر برای رفتن به محل کارشان، از خودرو یا تاکسی استفاده نمی کنند و علاقه فراوانی دارند که مسیر بین منزل تا سر کارشان را با ورزش سپری نمایند!

چندی است که سبک زندگی جهان به شدت در حال مدرنیته شدن است که نتیجه آن کم تحرکی و به تبع، چاقی و ابتلا به انواع بیماری هایی است که منشا آن نداشتن تحرک کافی است! به جرات می توان اذعان داشت اکثر افراد جامعه این موضوع را درک کرده اند و مدتی است که فرهنگ ورزش کردن و رسیدگی به سلامت جسمانی در کشور ما بشدت ترویج پیدا کرده است؛ همین گسترش فرهنگ و امراضِ حاصل از کم تحرکی و چاقی، بسیاری از مردم را تشویق به دوچرخه سواری می کند! امروزه غالب مردم به این باور رسیده است که اختصاص اندک هزینه ای برای خرید دوچرخه و انجام فعالیت بدنی با هدف بهبود سلامت و کیفیت زندگی، یک سرمایه گذاری منطقی و سودمند است!

پس تا این بخش از گزارش خود بررسی نمودیم که برخلاف گذشته، دایره مشتریان و مخاطبین طرح توجیهی راه اندازی و احداث مغازه دوچرخه فروشی بسیار گسترده شده و تقریبا همه اقشار جامعه را در برمی گیرد؛ از طرفی بحث شد که مردم به خطرات سبک زندگیِ مدرنیته پی برده و سعی دارند با انجام فعالیت های بدنی، خود را از تهدید انواع مختلف بیماری ها وا رهانند و در اکثر موارد، دوچرخه سواری یکی از مهم ترین تصمیمات ورزشی آنهاست.

کارشناسان و متخصصین ما در مسیر آماده سازی این محتوا، وقتی با چند تن از افرادی که قصد ورود به این کسب و کار را داشتند، مصاحبه می کردند، به نتیجه ای رسیدند که برایشان بسیار جالب بود! دلیل اینکه اکثر سرمایه گذاران از ورود به فعالیت دوچرخه فروشی ترس دارند، نگرانی آنها درمورد عدم درآمد زایی خوب درمقابل هزینه هایی است که در هنگام افتتاح فروشگاه باید به خرید چندین دوچرخه بپردازند؛ ما درک می کنیم که نگرانی اکثر سرمایه گذاران بر این است که درآمد و بهره های مالی این پروژه در مقابل هزینه های اولیه ای که برای خرید زمین و دوچرخه مجبورند بپردازند، منطقی نباشد؛ لذا قصد داریم با ارائه یک مثال در این بخش از محتوا نیز اشاره ای به نتایج سرمایه گذاری در این بیزینس پلن داشته باشیم.

اگر فرض کنیم شما با احتساب مالکیت مغازه، تنها با 3 میلیارد تومان قصد ورود به این کسب و کار را داشته باشید، به راحتی می توانید اقدام به خرید 100 تا 150 عدد انواع مختلف دوچرخه نمایید و اگر شما بر فرض، بتوانید روزی تنها 1 دوچرخه به فروش برسانید و تنها عددی بین 3تا 5 میلیون تومان درآمد زایی کنید، سرجمع در آخر ماه، شما به درآمدی بین 90 تا 150 میلیون تومان خواهید رسید که قطعا در مقابل هزینه های اولیه سرمایه گذاری بسیار منطقی است! البته در تیتر بعدی، به بررسی موضوعاتی خواهیم پرداخت که رعایت آنها می تواند درآمد و سود پروژه را بیشتر نماید! با ما همراه باشید و مطالعه ادامه مطالب را از دست ندهید.

سرمایه لازم برای راه اندازی فروشگاه دوچرخه

رعایت چه مواردی می تواند درآمد و سود مغازه دوچرخه فروشی را افزایش دهد؟

در این بخش می خواهیم به بررسی مواردی بپردازیم که چنانچه در مسیر پیاده سازی مغازه تان، به آنها اهمیت دهید، قطعا درآمدزایی تان بیشتر شده و بهره های مالی بالایی نصیب تان خواهد شد:

  • برای مغازه خود، یک مکان مناسب (ترجیحا در نقاطی شلوغ و پر رفت و آمد) با وسعت قابل قبول انتخاب نمایید.
  • سعی کنید بسته به میزان سرمایه اولیه تان، دوچرخه های متنوع تر با شماره های مختلف برای تمام رده های سنی، ارائه دهید تا بازار مخاطب گسترده تری داشته باشید.
  • از تبلیغات و بازاریابی حرفه ای و ارائه تخفیفات ویژه، به خصوص در اوایل راه اندازی مغازه، غافل نشوید!
  • ارائه قطعات و لوازم تعمیرات دوچرخه سازی برای جذب هر چه بیشتر مشتری
  • اختصاص بخشی از مغازه برای انجام امور تعمیرات دوچرخه ها با عقد قرارداد با یک فرد مجرب درقبال پرداخت هزینه ای به او به شرط مالکیت درآمد حاصل از تعمیرات به نفع مالک پروژه!
  • و…

جدول زیر ارائه گزارشی از برآورد مالی و اعتباری یک مغازه دوچرخه فروشی با احتساب مالکیت زمین است:

عنوان فعالیت: طرح توجیهی راه اندازی مغازه دوچرخه فروشی
ظرفیت: فروش 30 عدد دوچرخه در ماه
محل اجرا: قابل اجرا در کلیه مناطق کشور
اشتغال طرح: 2 نفر
سرمایه ثابت طرح: 3.200.000.000 تومان
سرمایه در گردش: 780.000.000 تومان
سرمایه گذاری کل طرح: 3.980.000.000 تومان
میزان زمین طرح: 650 مترمربع
میزان تسهیلات مورد نیاز: 3.500.000.000تومان
نوع تسهیلات: وام 6 ساله
نقطه سر به سر: 58.25
مدت برگشت سرمایه: 1.5 سال
نرخ بازدهی سرمایه: 61.25
تورم: 25%
NPV: 467.25

البته بدیهی است که شرایط اقتصادی کشور تحت تاثیر نوسانات ارزی و تحریم ها، همیشه در حال نوسان است و به تبع هزینه ها و قیمت ها نیز تغییر می کنند؛ لذا لازم به ذکراست شما سرمایه گذار و کارآفرین عزیز می توانید با اطلاعات سلیقه ای مد نظر و اعلام جزییات مالی خود برای این پروژه یا پروژه های دیگرتان از طریق ثبت سفارش طرح های خدماتی اقدام به برآورد مالی و اعتباری کسب و کار خود کرده و قبل از اجرایی سازی پروژه خویش چشم اندازی دقیق از جریانات نقدی طرح تان داشته باشید، آگاهی ای که با در دست داشتن آن می توانید اقدام به اخذ تسهیلات بانکی نمایید.


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی مغازه دوچرخه فروشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi