سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی راه اندازی مغازه گل فروشی

عنوان فارسی :

دانلود بیزینس پلن احداث مغازه گل فروشی

مناسب برای: کارآفرینان، سرمایه گذاران و کلیه کسانی که علاقمند به شروع یک کسب و کار جدید هستند.
نحوه دریافت فایل: بعد از تکمیل پرداخت (خرید)، بلافاصله فایل قابل دانلود خواهد بود.
اصول نگارش : براساس استانداردهای طرح توجیهی کشور و مناسب برای اخذ تسهیلات از بانک ها
محتوای محصول: گزارش طرح توجیهی در 13 صفحه و در قالب ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF آماده شده است.
تعداد صفحات: 13 سال تهیه : 1403
کیفیت نگارش: طلایی قابلیت ویرایش و چاپ: دارد
طرح توجیهی راه اندازی مغازه گل فروشی
قیمت دانلود :
239,000 تومان
سفارش طرح توجیهی
شرح موضوع

طرح توجیهی راه اندازی مغازه گل فروشیِ وب سایت فراپلن، مجموعه ای از تمام اطلاعات و نیاز های لازمه برای ورود به این کسب و کار است که متخصصین و کارشناسان این مجموعه، پس از تحقیقات مختلف بازار و انجام پژوهش های میدانی، توانستند دقیق ترین و واقع گرایانه ترین بیزینس پلن مربوط به این شغل را تهیه کنند! در ادامه مطالب همین محتوا، به معرفی و بررسی واقع گرایانه این شغل در جامعه و جایگاه آن به عنوان یک کسب و کار درآمد زا با بهره های مالی بالایِ معقول و منطقی، به اثبات توجیه پذیر بودن آن، خواهیم پرداخت.

این طرح توجیهی در قالب فایل ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF تهیه شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

مغازه گل فروشی

همچنین یکی از مهم ترین پارامتر هایی که برای هر سرمایه گذار ارزش بسیار والایی دارد، آگاهی از هزینه ها و سرمایه ها و برآورد مالی و اعتباری یک بیزینس پلن است! متخصصین و طرح نویسان مجموعه فراپلن، با درک اهمیت این موضوع، سعی نموده اند دقیق ترین و درست ترین وضعیت مالی را که مطابق با حقیقت بازار باشد، برای این کسب و کار نگارش کنند که در ادامه جدولی از خلاصه گزارشات آن قرار گرفته است که می توانید با نیم نگاهی به آن به چشم اندازی بلند مدت از سرمایه گذاری ها در این طرح پی برده و همچنین برای آشنایی با جزییات مختلف این گزارش، می تواند اقدام به دانلود و تهیه این محصول نمایید! به یاد داشته باشید که یک سرمایه گذار حرفه ای برای شروع اصولی راه اندازی یک کسب و کار و همچنین برای دریافت تسهیلات بانکی و توجیه سازی نهاد های دولتی در اخذ وام و مجوز های لازمه، اقدام به نگارش و تهیه یک طرح توجیهی حساب شده می نماید تا با در دست داشتن آن، علاوه بر سرعت بخشیدن به کار های دولتی خود در امر راه اندازی پروژه خویش، از وضعیت مالی طرح اش نیز آگاهی داشته باشد! با ما همراه باشید… .

درآمد گل فروشی

سرمایه اولیه و هزینه مورد نیاز برای راه اندازی یک مغازه گل فروشی و بررسی درآمد ها

جدول زیر ارائه گزارشی از برآورد مالی و اعتباری یک مغازه گل فروشی (با احتساب اجاره ای بودن مغازه) است:

عنوان فعالیت: راه اندازی مغازه گل فروشی
ظرفیت: فروش 2230 گل در سال
محل اجرا: قابل اجرا در کلیه مناطق کشور
اشتغال طرح: 2 نفر
سرمایه ثابت طرح: 745.000.000 تومان
سرمایه در گردش: 106.783.000 تومان
سرمایه گذاری کل طرح: 851.783.000 تومان
میزان زمین طرح: 250 مترمربع
میزان تسهیلات مورد نیاز: 500.000.000 تومان
نوع تسهیلات: وام 10 ساله
نقطه سر به سر: 16%
مدت برگشت سرمایه:  2.2 سال
نرخ بازدهی سرمایه: 43.25%
تورم: 20%
سود خالص سالیانه: 382.260.000 (قبل از کسر مبلغ اقساط!)

البته بدیهی است که شرایط اقتصادی کشور تحت تاثیر نوسانات ارزی و تحریم ها، همیشه در حال نوسان است و به تبع هزینه ها و قیمت ها نیز تغییر می کنند، لذا لازم به ذکراست شما سرمایه گذار و کارآفرین عزیز می توانید با اطلاعات سلیقه ای مد نظر و اعلام جزییات مالی خود برای این پروژه یا پروژه های دیگرتان از طریق ثبت سفارش طرح های خدماتی اقدام به برآورد مالی و اعتباری کسب و کار خود کرده و قبل از اجرایی سازی پروژه خویش چشم اندازی دقیق از جریانات نقدی طرح تان داشته باشید، آگاهی که با در دست داشتن آن می توانید اقدام به مراجعه به مراکز دولتی و اخذ تسهیلات بانکی نمایید!

سرمایه لازم برای شغل گلفروشی

نقش و کاربرد انواع مختلف گل ها

گل ها از زمان های قدیمی تاکنون به عنوان یکی از زیباترین و مهم ترین عناصر طبیعی شناخته شده اند. آنها نه تنها زیبایی و جذابیت خود را به محیط اضافه می کنند، بلکه نقش مهمی در فرهنگ ها، مناسبت ها و رویداد های مختلف دارند. از گل ها به عنوان هدیه، تزئینات، درمان های طبیعی و حتی در صنایع غذایی استفاده می شود. در بسیاری از فرهنگ ها، گل ها به عنوان نماد زیبایی، عشق، شادی و خوشبختی شناخته می شوند؛ برای مثال در جشن ها و مراسم عروسی، گل ها به عنوان تزیئنات اصلی استفاده می شوند تا محیط را زیباتر و دلپذیر تر کنند. همچنین در مناسبت های مذهبی، گل ها با رنگ های سیاه به عنوان نشان غم و اظهار احساسات تاسف و همدردی استفاده می شوند. برخی از آنها حتی به عنوان نماد ملی یک کشور نیز شناخته می شوند، مانند گل سرخ لاله که نماد کشور ایران است!

علاوه بر نقش تزئیناتی و نمادین، گل ها همچنین خواص درمانی و آرامش بخشی زیادی دارند. بسیاری از گل ها در طب سنتی به عنوان درمان های طبیعی استفاده می شوند و برخی از آنها نیز خواص ضد التهابی، ضد برونشیال و آرامش بخش دارند که برای درمان بسیاری از بیماری ها و مشکلات جسمانی استفاده می شوند. علاوه بر این، گل ها در صنایع غذایی نیز نقش بسزایی ایفا می کنند. بسیاری از گل ها برای تزئین غذا ها، تولید عطر و اسانس و همچنین به عنوان مواد اولیه برای تولید نوشیدنی ها و خوراکی ها استفاده می شوند.

گل ها همچنین در زینت مناسبت های مختلف نقش بسزایی دارند. از قدمت باور جامعه بشر، گل به عنوان نماد زیبایی و شکوفایی شکل گرفت و در سالیان سپیده تاریخ همچون سمبلیک هستی به شمار رفت. همچنین گل به عنوان یکی از حساس ترین و نرم ترین هدیات پیرامون خود رفتار کرده است و این نکته کاملا روشن است که چقدر گل ها در زیبایی مناسب ها نقش دارند! در مناسبت های عروسی، تولد، رستوران های لوکس و… استفاده از گل های زینته جزء الزامات لازم است. با قرار دادن آنها در یک کلاسیک جذاب و یکپارچه باعث شده که فضای حضور در مناسبت ها شکیل تر و دلپذیر تر باشد!

راه اندازی گل فروشی

بررسی صرفه اقتصادی و توجیه پذیری شغل گل فروشی

پس از صحبت های مقدماتی درمورد نواع و نقش گل ها در پیرامون زندگی ها چه در شادی ها و خوشحالی و چه در مراسمات مذهبی یا اعیاد و… می خواهیم به این موضع بپردازیم که آیا در جامعه امروزی در کشور، هنوز پتانسیلی برای ورود به این کسب و کار و سرمایه گذاری در این بیزینس پلن وجود دارد یا خیر؟! پس از ارائه توضیحات مفصل در مورد این پرسش، در ادامه همین محتوا به بررسی سرمایه اولیه و هزینه های لازم و درآمد ها و بهره های مالی این طرح توجیهی نیز خواهیم پرداخت! پس فعلا با ما همراه باشید و مطالعه ادامه مطالب را از دست ندهید.

گل فروشی در واقع فضایی است که در آن انواع مختلفی از گل های زینتی اعم از شاخه ها و گلبرگ ها و گلدان های کوچک و بزرگی است به فروش گذاشته می شود؛ از گل های نرم و لطیفه بنفشه گرفته تا گلدان های کوچک کاکتوس و همچنین مواد نگهداری پیرامون آنها مثل کود و خاک رس و… !

اما آیا شغل گل فروشی، کسب و کار و بیزینسی سود ده است یا خیر؟! اجازه دهید کارشناسان و متخصصین ما، پاسخ این سوال را که در طی تحقیقات میدانی به آن رسیدیم را با یک مثال برایتان توضیح دهیم:

اگر شما به عنوان دارنده یک مغازه گل فروشی که یک مغازه ای مملو از انواع مختلف گل ها در رنگ و نگار های متنوع دارید؛ چنانچه شما در کل روز تنها 40 الی 60 شاخه گل بفروشید و از هر کدام مبلغی بین 100 تا 200 هزار تومان سود داشته باشید، درآمد ماهانه تان عددی بین 120 الی 180 میلیون تومان خواهد بود! درآمدی که شاید از یک کسب و کار گل فروشی قدری بعید به نظر برسد و نکته مهم تر آن که دقت داشته باشید که ما سود حاصل از سایر موارد همچون فروش انواع مختلف کود ها یا تزئینات خودرو ها همچون ماشین عروس را درنظر نگرفتیم، در حالی که بخش بسیار زیادی از درآمد ها و بهره های مالی اکثر گل فروش ها از همین تزئینات و زیبا سازی خودرو هاست! پس نگران آینده سرمایه گذای های خود نباشید و مطمن باشید که با یک سرمایه گذار اصولی و حرفه ای و نکات برخی موارد مهم که در تیتر بعدی به توضیح آن خواهیم پرداخت، می توانید به بهره های مالی بالایی برسید!


کلیه محصولات توسط تیم پشتیبانی فراپلن بررسی شده و در سایت قرار گرفته است، در صورت رخداد هر گونه مشکل احتمالی لینک دانلود مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال با تیم پشتیبانی به شماره 09360147484 تماس بگیرید.
فهرست مطالب و محتویات

- مطالعات مالی و اقتصادی - میزان سرمایه‌گذاری (ثابت و در گردش) - هزینه‌های جاری - تولیدات و ارزش تولیدات - جدول تحلیل مالی - تحلیل و درصد فروش در نقطه سربه‌سر - دوره بازگشت سرمایه - جدول پیش‌بینی ترازنامه - ارائه شاخص‌های مالی - جدول محاسبات تحليل هزينه فايده واحد - برنامۀ زمان‌بندی اجرا - زمانبندی اجرا - مدت زمان بهره‌برداری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح توجیهی راه اندازی مغازه گل فروشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیزینس پلن

پشتیبانی

مجوز

logo-samandehi